bugün

entry'ler (27)

ahlak için dine ihtiyaç var mı

asıl erdem dini düşünmeden ahlaklı olmaktır. ahlak dinden büyüktür. din inananları kapsar oysa ahlak herkesi.

nusr et

siktir et.

birlikte içki içmek istenilen roman karakterleri

rodion romanoviç raskolnikov.

özlemek

en kötüsü de onu hatırlayınca yutkunamamak.

hayatın bir numaralı kuralı

rahat ol.

kişinin kendisini en özgür hissettiği an

TUVALET.

kişinin kendisini en özgür hissettiği an

TUVALET.

allah ın adaletsiz olması

beşer olarak düşünürsek evet adaletsiz. ama fani olarak düşünürsek böyle bir şey söz konusu değildir.

c plus plus

bir yazılım dili.

bir kadınla sadece arkadaş olarak konuşmak

mühendislik okuyan kişinin beceremiyeceği birşey.

bir kadınla sadece arkadaş olarak konuşmak

dünyanın en zor işi.

ateist sayısının önlenemez yükselişi

islamiyeti müslümanlığa göre yorumlamak cahilliğin en büyüğüdür.hoca diye geçinip kötülük yapabilir bu onun yaradanla arasındaki ilişkidir. hoca müslüman diye geçinip götünü veriyor diye bizde mi götümüzü verecez?tabikide yanlışlarını gördüğümüzde aklımızdan bu nasıl hoca deriz ama bu hoca yüzünden islamiyete laf etmememiz gerekir burda laf edeceğimiz hocadır.

islamiyeti en yüksek dağa benzetelim zirvenin altına araştırarak sorgulayarak her türlü geliriz zirvenin altına geldikten sonra ise inanç devreye girer. Eğer o inanç oluşursa kalbimizde zirveye ulaşmış oluruz. islamiyeti yaşarız. yok o inanç oluşmazsa bahaneler bulur inanmamaya kendinizi inandırırız. ayrıca günümüzde ateist sayısı artmıyor, artan sadece dilen ben ateistim diyen sayısı.

kalmak ne renktir

kalmak siyah gitmek beyaz. giden yeni bir sayfa açar.

sözlük yazarlarının favori dizi karakterleri

jon snow.

sakalsız bile yakışıklı olan erkek

o benim.

islam dünyaya nasıl hakim olur

diğer dünya.(tabi oda varsa.)

kadınları seksi yapan ayrıntılar

inci dişler.

bir kez olsun yapmak istenilen meslek

kadıköyde galatasaraya karşı tribünlerin full olduğu bir maçta 7 numara oynamak.

16 ekim 2016 fenerbahçe aytemiz alanyaspor maçı

azizin bırakması lazım arkadaş.

aziz nesin

gerici bir memlekette sokak ortasında Allaha inanmak için deli olmam lazım diyen 35 kişinin ölmesine neden olan ama kendi ateşten kurtulan.....