bugün

entry'ler (13)

terk edilemeyen şeyler

(bkz: eski sevgili) en trajik olanıdır!!!

yaran diyaloglar

karsıdan karsıya gecen iki kız.

--kossana allahın cezası.kırmızı yanacak şimdi.
--koşma kızım.kulaklarım acıo...

msn den sevgili arayan hatun

iletisine "nescafe bile üçü bir arada.ben yalnızım.duyurulur" yazan kızdır.

eski sevgiliyi anlatan tek cümle

'nereden sevdim o zalimi'
bundan daha ii ne anlatabilir ki.

hepimiz kıvanç ız hepimiz tatlıtuğ uz

acaba adamdan bir kaç tane daha olsaydı Türkiye'deki diğer erkeklerin durumu ne olurdu diye düşündüren cümle.

dogru zaman dogru yer

doğru zaman doğru yer olsaydı belki ama gibi bahanelerle karşındakini kandırmak.

ahhh ahhh

ahh ahh nereden sevdiyyyymm o zalimi

şarkısı bile mevcut!

mutluluk nerde

ilk maaşını almak için önünde beklediğin atm de.

seni aristo ya havale ediyorum otisabi

otisabi, erkek düşünüşün kadınlara bir ders olması gerekcesıyle yaratılmış en komik karikatürlerden biridir.Kendisini zevkle Uykusuz da okumaktayız.

ogrenci evindeki yeni haliya ilk kez cayi dokmek

Yeni halının üstünde çay içen arkadaslar ya korsan cd alıp film izliyordur ya da batak oynuordur.O sırada heyecanlanan körpecik biri ahaaaaa şimdi ben sizin ebenızı diye bırden havalanınca çay hopppp halıya..Diğer eklenecek lekelerden sonra bunun emsali bile hatırlanamayacaktır.ilk olmasının burda önemi yoktur.Nasılsa batak ugruna hersey feda.

dugunde geline akbil basmak

Geline aktarma basılıp sonrasında damada basılırsa aktarma da yapılır.Oh ne rahat.

goz farlarini yakarak dolasmak

iktisadi Ve idari bilimler Fakültesinde tiki olark adlandırılan hanım kızlarımızın kışın ortasında güneş gözlüklerini çıkardıklarında verdikleri ışıkla dolaşmak.

pir ali kaya

Sadece bir ders için 4 kitap ister sadece 2 soru sorar.Çalışma Ekonomisi Öğrencilerinin Kabusu olan Pir Ali Hocadan 3 ders alıp bırakmayan tek öğrenci olarak literatüre geçmek istediğimi belirtirim.Ders haricinde iktisadi ve idari Bilimler Fakültesinde bir işi olan öğrenciye en çok yardımcı olan kişidir.Gerçekten anlayışlıdır konuşmaya gittiğinizde.Ama ders alıyorsanız ki Toplu iş Hukukuysa bir de bu.Bütün bir Kanunu ezberlemeye hazır olun.Bildiğiniz Psikopattır sınavlarda.

Pir Ali Kaya: Kaç aldın baqiim sen benım toplu iş hukukundan?
Örenci: 25 aldım hocam.
Pir Ali Kaya: Çok iyi almışsın ya.Zaten her derime gelmenden belliydi yüksek alacağın.

Dialog bizzat gercektir.Örenci bendim ordan biliorum.