bugün

Resmen acınası insandır. Yazık lan.
"hadi kalk sen de oyna" dürtüklenmelerine maruz kalmamış, dünyanın en kafası rahat insanıdır.
(bkz: düğün salonu çökerten tombiş gün teyzesi)
(bkz: radyo seymen)
yok ole bi turk. turkiye topraklarina gelen her milletten insan en az bikere ankara havasi dinlemistir.
düğüne gitmemiş, radyo banko dinlememiş, hatta dolmuşa bile binmemiştir.
çok şanslıdır. hele de yazın ankara açık hava düğünlerinde çalınan elektro sazlı icralara denk gelmediyse ekstra şanslıdır.
muhtelemen türkiye sınırları içerisinde yaşamayan insandır.
videoları izleye izleye oyun bile öğrendim.
valla ne yalan söyleyeyim, asosyalin önde gidenidir. müzik zevki sıfırdır. hatta ter bile kokuyordur bu.

ulan onu geçtim, hiç mi elvan dalton'u görmedin. adam balkon balkon geziyor.
hayatı sadece ölmek için yaşıyordur.
o ne eksik insandır öyleeee. elhamdünün düsüyleee, güzel kızlar sürüsüyleee, her gece birisiyleee. smileeeyy
Hic dinlemese bile bu sene bir kez olsun ankara nin baglari ni dinlemis olmasi kuvvetle muhtemel insan.
kısaca intihar etmesi gereken insan tipidir.
sadece ankara havası dinleyen ile aynı kefededir. orta yolu bulmak iyisidir.
hiç dinlemeyen ben gibi insanlar askere gidince o kadar çok dinler ki gına gelir.
henüz bir hayatı olmamıştır. solunum cihazı gibidir ankara havaları kimi zaman.
öldüğünde mumyalanıp bıraktığı miras nesilden nesle aktarılmalıdır.

valla yazılan entry'ler ironi olmalı. yoksa ankara havası dediğiniz müzik falan değil; iğrenç melodilerle bezenmiş basit ritmli, bayağı sözlü, hödükleşmiş, pavyon müziği olmuş bir alt kültürdür. evlerden ırak...

ulan bozlak diye mükemmel bir şey var iç anadolu'da. ustası göçtüğünde duymuşsunuzdur en azından. ankara'nın müziği de olsa olsa bozlaktır, ne idüğü belirsiz saçma sapan şeyler (müzik demeye gönlüm razı olmuyor) değil.
Bizden değildir bu adam . Teke ve ege yöresini de dinlememişse ölsün.
Ankaraliysa imkansizdir boyle bi insan. Lan yeter sagli sollu geliyorlar.
yazık la kimin çocuğuysa.
(bkz: bizden değildir)

fiyuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu.
Kafa ağrısı sevmeyen insandır.
türkiye'de yaşıyorsa uyruğu farketmez yalaaaan söylüyordur. illa kulağına dışarda fal bakmaya çalışan ablalar gibi dadanmıştır bir zaman. ha duyduğunun ankara havası olduğunu bilmiyordur belki o ayrı.
türkiyede yaşamıyordur diyeceğim ama adamlar kilise orguyla ankaranın bağlarını çalıyor.
kafasını yaşamak isterdim dedirten durumdur.