bugün

entry'ler (24)

en iyi puro

beyler bayanlar en iyi puro size göre nedir. ben marmara içiyorum tekelin yaptığı burada çok pahalı paketi 12tl 50kuruş ucuz güzel bir puro öneriniz varmı daha ağızıma sigara sürmedim hemen puro bağımlılığı oldu.

bayram namazı nasıl kılınır

bayram namazına gitmiyorum kılmayı bilmedikten sonra çarpılırız vallaha.

çin de üç uygurlu öldü oldu diye zırlayan ülkücü

tamam artık gidebilirsiniz her ölen insan bizim için önemli dostum.

aşık değilim ama seviyorum diyen erkek

duygularından en az biri eksik olan erkek. bayanların gözbebekleri. kendilerini çok beğenen seven erkektir bir erkeğe 10 kadın düşüyorsa vakit bulup 10 ilede çıkan erkek türüdür.

bret pit ile kız tavlama taktikleri

teorilerinizi deneyeceğim bir bayan yazar aranıyor huyu huyuma suyu suyuma emekli çift maaşlı evi olsun arabası olsun ankarada büyük bir işyeri olsun bu özelliklerdeki bayanlarla tanışabiliriz.

saat 4 buçukta entry silen moderatör

yalnız yevmiye ile çalışan hiç samimi olmayan ama bir okadar da aldığı paranın hakkını veren bir moderatördür.

ados combo mekanize

adem abi türkçe rapin en iyilerindendir benim için gülümse parçasını günlük dinlediğim doğrudur.

kalp kırmadan ayağın kokuyor deme yolları

ayaktaki ter bezlerinin koku yapması sencede garip değilmi yani neden ayaklar değilmi birde sen peynirli doritosunda ayak kokusuna benzediğini düşünüyormusun şuan buram buram doritos kokuyor. derseniz bence anlayacaktır.

fox tv

amerikanın ünlü kanallarından birisi olup dizileri çok iyidir ama türkiye'de ki foxtv'yi sorarsanız bu kanalı izleyen zihniyetin nasıl bir zihniyet olduğunu anlamış değilim.

hamileyim sözüne erkeklerin tepkileri

- aşkım hamileyim
- alo
- ordamısın
- aşkım !

okula sıçabilen kişi

okula sıçabilen kişi daha göremedim ama görürsem cesaretinden dolayı tebrik edicem ben lisede okul tuvaletinin yerini bilmeyen bir insandım çünkü karşımızda plaza vardı orada cillop gibi tuvalete giderdim. (bkz: şıçtıyla hava atan kişi)

telefonun su kaçan yerini hüpletmek

telefon sıvı teması ile ilk yapılabilecek hareket ben tabiki pirince yatırmıştım ama hüpletmekte olabiliyor tabiki bu su klozet suyu gibi bir su değilse.

eski sevgilinin naber diye mesaj atması

cevap verilmeyecek bir husustur cevap verilirse eski günler hatırlanır ve göğüsünüzde büyük bir acı meydana gelebilir ve bu acı kısa sürede geçmeyebilir.

eski sevgilinin yıllar sonra atacağı ilk sms

kandiliniz en içten dileklerimle kutlu olsun birde bayram mesajı vardı tabi.

sözlük yazarlarının itirafları

galatasaraylıyım ama kadroyu sayamam. itiraf.

banyoda vücudun fayansa değmesi

vücudumuzun anlık tepkisi ile oluşan kötü bir an.

ramamzan ayında bar a gitmek

ramamzan ayını öğretebilecek biri varmı?

su içerken ezan okunması

su içerken ezan okunması nasıl bir duygudur? hiç yaşamadımda.

coca cola nın her geçen gün tadını yitirmesi

belkide fare aroması azaltılmasından dolayıdır.

heritage

heritage değil alın teri. miras anlamında kullanımı