bugün

entry'ler (25)

teke tek dövüşmek istenilen kişiler

-recep tayyip erdoğan
-bülent arınç
-adnan ziyagil.

akp lilerin milliyetçi olduğunu sanmak

dünya da yaşadığını sanan insandır.

(bkz: sesim geliyor mu)

kürdistan a gidiyorum

kişinin tercihine kalmış birşeydir. ne derse desin kendi içinde yaşamaya mahkumdur, sonsuza kadar türkiye nin doğusu kalacaktır.

(bkz: gidince çaldır)

rüyada nihat doğan ın saçına jöle sürüp taramak

rüyanız hayrolsun u aramak kaçınılmazdır.

(bkz: flash tv)

insanı çalışmaktan soğutan şeyler

haftanın 6 gününün monotonlaşmasıdır. bütün haftanın yorgunluğunu üzerinden atamadığın için tek tatil gününün evde uyuyarak geçmesi, kazandığın paradan bi b*k anlamamandır. en yakın zamanda işin bırakılıp sosyal hayata (gece hayatına) geri dönülmesiyle sonlanabilir.

grand theft auto vice city

yanından geçen arabayı yarım saniye sonra arkana baktığında göremediğin oyundur.

çocukken yapılan salaklıklar

bakkal dükkanının önündeki depozito kola şişelerinin kapaklarını alıp, aynı dükkana verip, gofret almam ve iki dakika sonra dükkan sahibinin farkına varması.

bir numara büyük alınan ayakkabı

ayakkabıyı bir numara büyük isteyen anne babaya çalışanın ''en büyük boyunu vereyim, ömrü billah giysin çocuk'' demesidir.

bir insanın dindar olması için sebepler

-kömür
-beyaz eşya
-cennet ve huriler.

ünlüler yazar olduğunda olası ilk entryleri

dağdaki çobanın entry si ile benim entrym birmi?

(bkz: aysun kayacı)

yeniden yayınlansa izlenecek diziler

-deli yürek
-tatlı hayat
-unutma beni. (2002, şevket altuğ)

dünyanın en pahalı internetinin türkiye de olması

şaşırmamamız gereken bir haber. örnekler çoğaltılabilir. en pahalı etin, en pahalı benzinin türkiye de olması gibi.

korku filmlerinin olmazsa olmazları

ikisi kız beş genç (öğrenci olmaları ilk tercihtir), içki, sigara, seks, dublex ev ve gizemli bir katil. katil mutlaka dört genci kendi yöntemleriyle öldürür çünkü beşinci genç kendisidir.

ibretlik kemalist hikayeleri

kuran ı yere attığı için maymuna dönüşen kızın Patricia PiCCiNiNi nin heykel çalışması çıkması kadar ibretlik olmayabilir.

maç içerisinde surat ifadesi değişmeyen futbolcu

ronaldinho nun gülen surat ifadesine benzetilmesi kadar gerçekçi, bir o kadarda itici bir durumdur. kanalı değiştirme, televizyonu parçalama sebebidir.

türk formula 1 pilotu olsa olabilecekler

yarışta önüne geçen rakibine selektör atıp, korna çalıp sağa çekmesini isterdi.

yaran uyarılar

alsancak ta bir bar kapısı.

"Erkekler damsız giremez. Zaten sokmayız."

arka sıradakiler

bir bölümünü izlediğim ve ''lan bunlar lise öğrencisiyse biz kaça gidiyoruz'' dediğim, yaş kompleksine girmemi sağlayan, izledikten sonra yaşantımın ne kadar basit ve monoton olduğunu anladığım ''gençlik'' dizisidir. sonradan oyuncuların biyografilerini okumasaydım biraz zor toparlardım heralde.

tuğba ekinci

cumhuriyetin 18 yıllık olduğunu iddaa eden/zanneden gereksiz sanatçılar topluluğunun üyesi.

yurt dışında türklere sorulan absürd sorular

+pilavı ellemi yiyiyorsunuz ?
-...