bugün

entry'ler (15)

üniversiteli kızın öğrenci yurdunda doğurması

Senin ben insaniyetini s...yim. Yatacak yerin yok senin lan. Madem bi bok yiyosun bare kontrollü yap.

ruhsar ı izlemiş efsane nesil

Ruhsar zamanında Hande Ataizi ' ne bitiyordum lan.

milliyetçi hareket partisi

Biraz daha icraate geçmesi lazım artık milliyetçi hareket partisinin. Lafla peynir gemisi yürümüyor. Biraz icraat.

trt de türbanlı spiker dönemi

Türbanın müslüman bir ülkede tartışma konusu bile olması gereksiz. Ki bu olay bir olay bile olmamalı gayet normal şekilde karşılanmalı. Fakat türban takana yobaz deyip kendi yobazlıklarını görmeyen insanlar nedeniyle bu konu bir sorun oluyor.

1 90 boyunda kız

Hırt gibi kız olur muhtemelen erkekten farksız olur ama eğer bi de güzelse direk evlenirim.

sözlük yazarlarının itirafları

Çok seviyorum ama dönemiyorm lan olmuyor. Bir çok da yalan söyledim tekrar birlikte olmamak için. Böylesi ikimiz içinde olması gereken şekil ama çok seviyorum ki o da öyle. Çaresizim la.

öpüşürken nefesi tutmak

Hiç doğru ve yararlı bir hareket değildir. Nefes tıkanıyor ve öpüşmenin zevki azalıyor.

en etkili uyku açma yöntemi

soğuk bir duş ve sütsüz bir kahve en etkili uyku açma yöntemlerindendir.

yazarların birazdan dinlemeyi düşündükleri şarkı

Bruno Mars - locket out ve Martin Garrix - Animals.

iyiki seyrettim denilen filmler

Tabiki klasik yüzüklerin efendisi , inception. Ve herkese şiddetle tavsiye yenilmez 2-3 . izleyebileceğiniz en iyi dövüş tekniklerinden bazılarını içeren hapisane dövüş filmi.

mağazada alışverişte tezgahtar zannedilmek

Kırmızı t-shirt giydiğim bir gün başıma aynı gün içinde iki defa geldi ve üçüncüde satış yapmayı planlıyordum.

crysis

Oyunuyla yetinilmeyip filminin de çıkarılması gerektiğini düşündüğüm bir yapıt. Oynadığım en kaliteli en harika zevkli oyundur.

cepte 5 bin tl olsa ilk yapılacaklar

bir süreliğine okulu bırakırım para bitince okula yine devam.

eşcinseller evlenebilmeli mi

Elbette ki hayır. Bi kere eşcinsellik olmamalı.

bir sözlük yazarının ms hastalığı ile imtihanı

ırsi olmakla beraber kesin tedavisi yoktur ve ağrıların azaltılması ertelenmesi için düzenli ilaç kullanımı gerektirir.