bugün

26 olmadığı kesin.
Spoiler vermek istemiyorum ama 26 da intihar etmeyin çok pişman olursunuz.
15 yaşımdayken 20 diyordum.
20 oldum 25 dedim.
25 oldum 30 dedim.

şimdi 2 sene kaldı 30'a bakalım...
23-24 iyidir tam üniversite biter iş arama derdi falan çıkar hiç uğraşmadan çekip gidersiniz, aslında gençliğin baharında olursunuz ama zaten üniversitede yeterince gençliğinizi yaşamışsınızdır hem ne demişler; genç öl, cesedin yakışıklı olsun...
0-6 yaş aralığıdır. Ne kadar erken o kadar iyi.
aslında 20 idealdir.
21 de olabilir neden olmasın.
intihar etmek için yaş geç değildir hiç bir zaman... canınız sıkıldığında, hayata küstüğünüzde, çok mutlu olduğunuzda, çabalayıp başaramadığınızda, ya da öylesine durup dururken böyle bir seçim hakkını kullanabilirsiniz... bu, insanın özgür iradesiyle alabileceği en asil karardır.
25'i geçip 30'a gelmeden.
20. uzatmaları oynuyorum.
"geri zekalı yaşıdır" hiç şaşmaz .
18 gerisinde yaşlanıyorsun kalıplaşmışlık hücum ediyor taraf seçmek zorunda kalıyorsun .
ya o ya bu ya şu oluyorsun çocuk değil.
intihar etmek için hiçbir yaş uygun değildir. Madem ölmek istiyorsunuz bari bir işe yararken ölün. Marsa gitmeye gönüllü olun, devlete zararlı adamlara suikast yapın, çocukları dilenci yapan çetelerle savaşın...
bulunduğun yaştır.

bilmem kaç yaşındasın, herkes kadar yalnız mısın, ince ince titremen soğuktan mı sanırsın?

hadi durmayın arkadaşlar yapabilirsiniz size güveniyorum.
200 dür.
inançlı insan açısından büyük günah oluşu alıp koyalım bir tarafa.
Acizliktir, kancıkça bir kaçıştır, gelecek sanki hep kötü şeyler getirecek ahmaklığıdır, sevenine kalleşçe savrulan bir bıçak darbesidir.
Lan hayatı gittikçe boka saran ve kurtuluş ümidi olmayan ben bile yaşıyorum. Size ne oluyor da daha en güzel yaşlarınızda intihara övgüler düzüyorsunuz?
27 heralde o kadar ünlü sanatçı altın vuruşlarını o yaşta boşuna yapmıyor.
27
tam hayatın ortası gibi geliyor bana... okul bitmiş, iş hayatına başlamışsındır ama yinede de bir şeyler ters gidiyordur ve mutlu değilsindir. bu yaşın çok uygun olduğunu düşünenlerdenim her defasında...
1-3 yaş arası en uygunudur.

bu yaş dilimi en büyük badirelerin atlatıldığı dönemdir. öncelikle hayat bok içinde geçiyor. altına sıçıyorsun ötesi var mı. derdini anlatmaya çalışıyorsun anlayan yok. amcalar teyzeler ve bilimum aile yalakası sizin üzerinizden dostluk pekiştirmeye çalışıyor. bu hal tavırlardan miden bulanıyor, kusuyorsun, gaz çıkardı oluyor, derdini yine anlatamıyorsun. bi yere çıkmaya çalışsan çıkamıyorsun alemin maskarası oluyorsun. bi de öcü var he. bu bile tek başına intihar nedeni. olm, bence edecekseniz 1-3 yaş arası intihar edin. bu dönemi atlattıysanız tribe girmeye gerek yok.
50. yaştır. hayatın en güzel günleri geride kalmıştır çünkü. çocukluk, gençlik hatta orta yaş bile geride kalıyordur artık. torun bile görürsünüz muhtemelen 50 yaşında. ha görmeseniz de çok büyük bir eksiklik değildir bana göre.
40.
(bkz: zirvede bırakmak)
Şimdidir.
üniversiteyi güzelcene yaşarsın, diplomayı almanla kafana sıkman bir olsun. neden diye sorma atanamazsın ve iş bulamazsın çok zordur sık kafana babalar gibi ohh miss.
25 olması gerekir. Hayat sorumsuzluklarla güzeldir. Üniversite hayatı biter de diplomayla karşı karşıya gelirseniz ne demek istediğimi anlarsınız.
28 iyidir. kalşfşgifigitşştşfşdifişgşgşgşgşşfşfşfşgştlmelsşdğvştiyşhşşhşgşfiisis
Babadan disari cikip tuvalete ucma anindaki yastir.gerisi basarili olursa sizin gunahiniz olur.
müslüman olmasam elden ayaktan düştüğüm yaşta intihar ederdim. diğer yaşlar ergen uydurmasıdır dikkate almayın.