bugün

entry'ler (19)

neden sevgilin yok

Çünkü benimde dahil beklentilerimizi karşılıyacak kız veya erkek arıyoruz. Öyle biri yok arkadaşlar varsa söyleyin.

cep telefonlarındaki parmak izi okuyucu

Gerçekten mükkemmel bir icat. Düşünün ki banyodasınız ve bişey izliceksiniz koyuyoosunuz parmağı tamammm işte bu kadar.

kellerin zengin olup sarışın sevgiliyle dolaşması

abi kelden korkacaksın benden söylemesi ...

31 çekmek

Unutkanlık yapıyor arkadaşlar gerçekten yol yakınken bırakın.

kızlar 52 mi yoksa 62 mi çeker sorunsalı

Bence 52 ama zorlarsak halayda çekebilirler.

tuvalet yaparken kıç silme şekilleri

Böyle şimdi sıçma işlemi bittikten tazziği sona ibrede çalıştırmamız lazım ki ordan pisliği kazısın. Yıkama işlemimiz bittikten sonracığıma elimize 4 rulo parçasını doluyoruz. Doladıktan sonra elimizi olay yerine getirerek iyicene ıslak yerleri kurulayarak işlemimizi bitiriyoruz. Sizi bilgilendirebildiysem ne mutlu bana. Noktaaaaa. (bu erkekler için )

sevgiliyi telefona kaydetme şekilleri

Aşkilotoloşkoloşkom. Biraz garip amma velakin panda diyede ekleyebilirsiniz.

karşı cinste bakılan ilk yer

Ben bacakalarına bakarım ince ve uzunsa hojdur ama onu tabikide rahatsız edecek bir şekilde bakmam veya uzun bir şekilde süzmem.

çağımızın en yaygın hastalığı

Üşengeçlik ve hazıra konmak diyebilirim. Birde hırzılık diyebilirim illa bir eşyayı çalma konusunu düşünmeyin. emek hırsızlığı; eb büyük suç bence...

banyoda çıplak olarak yıkanılır mı

Arkadaşlar ben herzaman içlikle giriyorum böyle vucüduma yapışıyor felan efsanee.

evlilikten beklentiler

Karımla online oyun oynamak. En çok istediğimde lolde alt koridorda o sup bende adc olsam fena olmazdı.

erkekler 7 24 seks düşünüyor

17 yaşındayım mastürbasyanun zararlarını okuduktan sonra bıraktım artık. inanın artık artık öyle şeyler düşünmüyorum. Sizinde okumanızı tavsiye ederim. öreneğin unutkanlık yapıyor.

büyük tuvaleti yarım saat süren insan

Arkadaşlar ben tuvaletim gerçekten 3-4 gün aralıklarla geliyor. Böyle hani yapmak istersinizde yapamassınız ya heehh aynen öyle böyle arkadaşlarım tuvalete gidiyor allah çarpsın imreniyorum ya arkadaşlar tuvallette hayat var.

sabah duşu

Abi böyle bişey yok sütten kesilmiş kedi gibiyim. O saatte o kadar masumum ki anlatamam. Öğrenci yurdunda kalıyorum ben 2 tane ranza var 4 kişiyiz sabah kahvaltıya kalkmak için alarmı 2 dk aralıklarla kuruyorum bir etki yaratmıyor. Benim tavsiyem akşam yatmadan yapın sabah uykunuzu feda etmeyin.

hayatınızın bir cümlelik özeti

Şu anın bile kıymetini bilemedim mesela .

enerji içecegiyle güne başlamak

Ne kadar zararlı olsa bile bana göre efsane bir başlangıç.

kahvaltı

Bence kahvaltı yapmak psikolajik bir duygu histir. Gece yatıp sabah kalktığınızda hisleriniz size alışkanlığınız olan kahvaltıyı yaptırır ve siz karşı koyamassınız . ( BENCE )

nedir liselilerden çektiğimiz

Ne çekiyosun kardeşim aralarında 1,2 kişi dallama diye diğer çocukların hakkında yorum yaparak haklarına giriyosun hem sana ne zararları var ki. Unutma sende liseli oldun.

sözlükte cinsel içeriğin fena prim yapması

Artık bütün dünyanın ilgisini çekmeye başarabilen bi konudur cinsellik .Her sektörde prim yapar mesala , anime , flim , diziler , ve hala yasakalanmayan twitter da bile. Birde en önemlisi olan çocukların küçük yaşta yanlış bilgilendirmeye yol açan çizgi flimlerde bile Durum vahim beyler bayanlar...