bugün

duşta çıplak yıkanılır mı peki? keşke onu da sorsaymış.
sanmam.
*.
Sorgulamanın günah olduğu bir dinde merak konusu olan tuhaf sorulardan birisi Allah c.c bu tür sorular sormayı da yasaklasaymış keşke.
türk toplumunun aptallığı hakkında girdiğim ve eksilenen entrylerin haklılığını gösteren sorudur. biri de götüme su kaçarsa orucum bozulur mu diye sormuş.
(bkz: azgınlık)

(bkz: açlık)

(bkz: kudurukluk)

Allah doyurmasın.
asla yikanilmaz. cinler, melekler falan cukunu falan gormemeli, kışlık montumuzu falan giyip o şekilde yikanmaliyiz, ya da böyle hayatın ben ta amk demeliyiz yüksek sesle. rahatladım.
Kıyafet ile yıkanırsan sıkıntı büyük.
görsel
şaka mı bu ? bu bi şaka olmalı? (cmylmz söyleyişi)
Smokinle yıkanmayı tercih ederim.
Suyu açmayacaksanız olabilir.
görsel

görsel
Aslında dini olarak hayır.
Mahrem yerlerin örtülmesi gerekir çünkü hiçbir zaman tamamen yalnız olmayız.
Biri hocaya banyoda çıplak olarak yıkanmamızda bir sakınca varmı diye soruyorsa o toplumda artık din tüccarları cirit atıyor demektir yarısını kandırır bence .
Ayağında çorap olduğu sürece her şey mübahtır.
Yav kardeşim meleklerden mi vücudumuzu sakınacağız yoksa cinlerden mi? Benim banyoma gelmesinler görmesinler. insanın da bi özeli var amk.
Cevabı hayır olan sorudur. Asıl takım elbiseyle yapılmalıdır banyo. Ütülü ütülü.
Smokin giyip yıkanmayan pis cahilleri göstermiştir.
o halde kapalı kadınlar evdeyken başlarını da açmasınlar. melekler ve cinler görüyor.

neyse. yıkanın efendim yıkanın. bunlar islam coğrafyasını uyutan sorular işte.
1)artık ne kadar dalgınsam; "banyoda çıplak olarak yıkanılır mı" şeklinde okuduğum başlıktır. Nasıl? gerçekten mi? o zaman dans.
2) Erken sorulmuş ramazan soruları bunlar.
3) yazık, allah şifa versin.
ben hep kısa abiyemle yıkanıyırum allaha şükür.
görsel
ya mal mısınız ya, bu dini ne hale getirdiler yazık.
not : istediğin gibi yıkanabilirsin.
ne salak salak sorular bunlar ya.
montla sıçılır.