bugün

entry'ler (36)

sevgiliye hitap biçimleri

gül kokulum.

sözlük yazarlarının en son dinlediği şarkı

britney spears-criminal.

sözlük yazarlarının en son dinlediği şarkı

bruno mars-it will rain.

delirten erkek parfümleri

one million.

gecenin şarkısı

bruno mars-it will rain.

seni seviyorum diyene verilen saçma cevaplar

-seni seviyorum
-sağol.

sözlük yazarlarının telefon modelleri

Nokia 6220 classic.

dolmuşta erkek yanına oturan bayanın asıl amacı

sadece oturmaktır. boş yer varsa ne diye ayakta duruyor ki? hatta yaşlı ve hasta olmayan tüm erkekler kalksın, oralara kadınlar otursun. nokta.

ilk yerli eğitim uçağına verilebilecek isimler

ayyıldız.

angry birds teki kırmızı kuş

angry birds ün ekran yüzü olmuş kuştur. kartalın yanında esamesi bile okunmaz. kimi zaman kızdığımda beni ona benzetenler de olmuştur.

ben bir kızın önce kişiliğine bakarım

ben de bir erkeğin önce kişiliğine bakarım cevabına layıktır.

anneye sesleniş şekilleri

şöyle içten gelerek söylenen anneemm...

kurşun döktürenlere tavsiyeler

"inanın, kendinizi bırakın." sözüyle ilk tavsiye; ilk defa kurşun döken annemden ilk defa kurşun döktüren komşu teyzeye yardımcı olmak amacıyla ablamdan gelmiştir.

anne ve babanın ismini karıştırıp çocuğa koymak

anne: berrin
baba: şahin
çocuk : berşah

sözlükte kızların namusunun konuşulması

"Kusura bakmayın ama sözlükte bakire yok" lafının ve onun gibi daha birçok lafın iddialı bir laf olduğunun göstergesidir. Bunları diyen zihniyetler kim oluyor da o kızların namusu hakkında laf söylemeye yelteniyorlar? Hadi yeltendin diyelim senin namusun hakkında o kızlar da laf söylemeye kalkışsa senin tepkin ne olacak? işte böyle konuşanlar! Size sesleniyorum. Biraz empati kurmayı deneyin de ondan sonra o ağzınızı açın. Hiçkimse başkasının namusu hakkında söz söyleme hakkına sahip değildir!

final haftası

pazartesiden itibaren gireceğim haftadır. ek olarak gerilimin çok yoğun olduğu, arkadaşlarla yok yere girilen tartışmaların yoğunlaştığı, bitmesini dört gözle beklediğim haftadır. bir de her ne hikmetse iki hafta sürecek olmasına rağmen bazı akıllıların bir haftaya sıkıştırdığı haftadır. yazdıkça sinirleniyorum ya cık cık cık...

çocukken söylenilen yanlış kelimeler

şapka ya şakpa demek.

gecenin tek şarkılık özeti

Murat Yılmazyıldırım - istanbul Akşamlarım

yeni yıla sevgiliyle girmek

Bütün yılın öyle gecmesini diletır insana. (bkz: mutluluk)

dolphin 500

çok etkili diş ağrısı ilacıdır.