bugün

entry'ler (18)

aldatılan erkeklerin ortak özellikleri

köyün birinde garip, çevimsiz, bir erkek ölmüş, eskiden köy yerinde ölenleri yıkarken kadınsa kadınlar, erkekse erkekler buldukları çul, çuval, çabutlarla halka olur. bebe, beligin mevtuayı görmelerini enğellerdi, ölen adamın hanımı doyamadım, doyamadım diye ağıt yakıyomuş, o köyde de hovarda bir kadın varmış, hele şuna bak bunun kocası cevimsiz, çılız birsiydi nesne doyamamış ki buna bukadar agıt ediyor diye düşünerek, ölen kişi yıkanırken halka olan kişilerin arasından yırtık olan çul, çabutun arasından bakmış ki ne görse iyi, adamın aleti sanki merkepden ödünç almış, bu sever gören kadın dizlerine vurarak nasıl oldu da duyamadım diye ağlamaya başlamış

müjde ar

bir filiminde otomobil çamına boynunun kıstırılması sahnesi muhteşem.

sözlük yazarlarının kökenleri

öncelik ile insan olmaya namzet adayım bugüne kadar. sonrada öz mü öz türk olduğumuzu inkar edenler hala bulunmaktadır.

uludağ sözlük ü kim yönetiyor sorunsali

ne bu ya çaylak, maylak vallaha artık biraz gücenmeye başladım.

selfie çubuğu ile selfie çekinen kezban

kullanım kulavuzu okmayı sevmeyenlerin kullandığı, uzun sevenlerin çabuklaştırıçısı diye düşünyorum.

karanfil sokak

yıllar önceleri 1980 - 1990 yıllarındaki bakir halini bilmek oralarda olupda bugüne değer artışını uzaktan seyretmek, üzüçü bir duygu.

namaz kılmayan hayvandır

Müslümanlar günde 5 vakit namaz eda edeçeğiz diye yarıştıkları kadar okusalardı hemi okumakta Allahın kitabında ilk şartlarından biri değil mi?

eşinin spermlerini enjektörle içine boşaltan kadın

spetmlerin içinden Q yüksek olanları seçip içine mi boşaltaçakmış.

eşek tecavüzcüleri

kısa çöp, uzun çöpden hakkını alaçağı günün gelmesini istemeyen kişi eşek tecavüzcüleri.

sevgilisinin seks talebini reddeden erkek

Sevgilisi istyor diye kemerini çözecek, pantolonunu indirecek, gömlegini çıkaraçak, malzemeyi hazırlayaçak, oohhhh çok uzun iş diye düşünmüştür.

recep tayyip erdoğan

bu diploma meselesi sıfırlansada, biran önçe kaptılsa, yasa masa falan gerekiyorsa akpmm den çıkartılsa.

türkiye deki müslüman oranı

VAROŞ KÜLTÜRÜ.
Malum, varoş kültürünün en önemli temsilcisi.
Varoş kültürü ne demek?
Kente geldiği halde kendi küçük kasaba geleneklerini
Şehirde yaşamaya dayatmaktır.
Büyük kentlerin etrafındaki,
Bu mahallelerden ampul doğdu.
Özet olarak:
‘’Kente kendi kültürünü dayatmak demek.’’
Kısacası ''Dayatma Kültürü''

düşman askerine veren fransız kızı

Atatürkçülük müslümanlığıa karşı olmak mı ki?

türk erkeği

benzeşme hayranlığı olan kitle, su gibi bulunduğu kabın şeklini alan kimseler topluğudur.

arda turan

Muhhammet Ali öldü saray eşrafınça defin töreninde bulunlak üzere özel uçak ile gidildi. Müslüman olduğu için tabi içeriye bir görüntü verebilmek adına, bizimde bir boksörümüz vardı Sami Sam, hemi müslüman, hemi yerli, hemde milliydi, cenaze töreninde boks fedrasyonu temsilcisisnin ismini bilen varmı?

arda turan

yurdumuzda ki futbolda varolabilmek veya kalabilmek, beceri ve kondiksyona bağlı olmadığından daha çok ardalar görürüz.

türkçe dublaj film izlemek

altyazı okuyaçama kitap okurum. Hiç değilse boş yere gerilmem.

look in

Merhaba
uzun süre ugramadığım için hata yaparsam kimse üstüne alınmasın, hatam, günahım ile seveni, severim.