bugün

entry'ler (6)

dişe dokunur tek gazetenin akit olması

dişe değilde benim boşaltım yaptığım atıklara ble dokunamaz ak it. bir konu ile ilgili her olumsuzluğu yazamak ve yahut ülkede her şeye karşı olmak anarşi göstergesi olup anarşiye de müsammaha gösterilmemesi gerekir. ak itin yazdığı yazılar da şikayet ve cezalarına bakın.

okumayan suriyeli kızların fuhuşa yönelmesi

ramazanı bulun ramazana beş binlira verin bu karıyı boşasın. bi daha da eve gitmesin. kızı evden alıp yatılı okula verin orosbu olacaksa okumuş orosbu olsun.

kadın anatomisi

abazanların mastır yaptığı tek konu. gerisinde zaten bi halt bildikleri yok.

82 yunanistan 83 suriye 84 kongo

85 kudüüs! emredin sabah namazını orda kılalım.

ülkücülerin sevilmeme nedenleri

ülkücüler istanbul gibi komünizm in zirve de yaşandığı yerlerde sevilmez galiba çünkü ülkücüler meşuriyetini milliyetçilik ile müdafa etmiş bir cumhuriyet sistemi içinde yaşadıklarının farkındalar. bu yüzden hedeflerinin arasında bırakın da milliyetçilik olsun. ülkücülük ırkçılık değildir. bir çoğumuz biliyoruz ki kaba dayılar ile mafya babaları arasında büyük bi fark var, işte aynı fark milliyetçilik ve ırkçılık arasında vardır. o hor gördüğünüz ülkücüler bile dna denilen kalıtım materyalinin farkında ve insanların ırka sahip olmadığını anladı bir sizin gibi ideal yoksunları ve ideallerinin aşağlık kompleksinde olan zihniyet yoksunları farkında değil.

ülkücülerin sevilmeme nedenleri

bu sitede ülkücülerin ne halt ettiğini merak ediyorum kimse çıt çıkarmamış bu gomünistlere.