bugün

entry'ler (3)

sözlük yazarlarının itirafları

itiraf ediyorum handana aşığım onu düşünnekten gece yatamiyorum allahsız çok güzel gülüyor.

Sözlük 2 haftadır birinden hoşlanıyorum onu düşünmeden uyuyamiyorum dün gece beynimi yedi bitirdi bugün işyerinde nefesi kesilmiş camin yaninda arkadaşları onunla ilgileniyordu onu öyle görünce içim gitti merdivenlerden inerken ayaklarım titreyerek indim konusmayı denedim son mesajıma 5 gündür cevap vermiyor artık aklina başka biri mi var diye düşünmekten kafayı yicem allahı aşkına girin profiline bakin öyle bir gülüşü var ki aklımı basimdan aliyor kafayı yicem is yerinde konusamiyorumda onu görünce elim ayagım bir birine dolaşıyor of napicam hic bilmiyorum.

Sözlük 2 haftadır birinden hoşlanıyorum onu düşünmeden uyuyamiyorum dün gece beynimi yedi bitirdi bugün işyerinde nefesi kesilmiş camin yaninda arkadaşları onunla ilgileniyordu onu öyle görünce içim gitti merdivenlerden inerken ayaklarım titreyerek indim konusmayı denedim son mesajıma 5 gündür cevap vermiyor artık aklina başka biri mi var diye düşünmekten kafayı yicem allahı aşkına girin profiline bakin öyle bir gülüşü var ki aklımı basimdan aliyor off kafayı yicem is yerinde konusamiyorumda onu görünce elim ayagım bir birine dolaşıyor of napicam hic bilmiyorum .