bugün

entry'ler (20)

bana bana

pınar krem peynir'in reklam müziği ile adalar vapurunda A Capella'cılarla yaptığı flashmob

http://www.vidivodo.com/v...rem-peynir-reklami/921443

real madrid

şöyle bir kampanya buldum.babanın bir sözünü yazarak katılıyorsun ve 22 nisandaki el clasicoya derbisene gitme şansı elde ediosn.ronaldoyu görücem herhlde.bana mantıkı geldi.http://forum.donanimhaber.com/m_58876596/tm.htm

lionel messi

galiaba messiyi görücem!22 nisan'daki karşılaşmaya gönderecek bir kampanya buldum. babam ne derdi?' ye babanızın size söylediği bir sözünü yazarak katılıyorsunuz. ben kazanırım bence ya.http://forum.donanimhaber.com/m_58876596/tm.htm

el clasico

22 nisan'daki karşılaşma için facebook.com/babalarlaogullari sayfasında baba oglu El Clasico'ya gönderecekler. inanamadım ama gerçekk bildiğin. Ben giderim inşallah gelince de anlatırım oraları size merak etmeyin.

25 yaşında keman çalan bekar erkek mimar

aklıma ateşli çingene filmindeki Ediz Hun'u getiren adamdır. türk filmi gibidir.

kendime engel olamıyorum

hep patates kızartması yiyorum.
her gün yürüyüş yapıcam diyorum kalkamıyorum.
hamburger yiyelim dediklerin hayır diyemiyorum.
çok sevdiğim bir ayakkabıyı görünce fiyatı ne kadar olursa dayanamıyorum.

bana biri dur desin.

teknoloji karşısında kadına dönüşmek

alışveriş bağımlısı olmak.
belki de marka bağımlılığı.

bakmak, görmek, aşık olmak.
fiyatına rağmen almayı istemek, indirimi beklemek.

globe theatre

Shakespeare oyunlarına sahne olmuştur. Globe sahnesinin etrafındaki zeminde, ayakta izleyen seyircilerin kuru bir yerde oyunu izleyebilmeleri için fındık kabuğu ve çamur karışımı bir harç kullanılmıştır. 1997 yılındaki yenileme çalışmalarında ise bu zemin için gerekli fındıklar Giresun'dan gönderilmiştir. Sunay Akın vari bir bilgidir.

14 şubatta sevgiliyi delirtmenin yolları

tek taş bekliyorum diyince terkediyorlar. o da olur. illa ayrılık istenirse.

surname 2010

tiyatro izleyeceğiz oley, sevinciyle gittiğimiz ancak çok daha fazlasıyla döndüğümüz eser. kuklalar, makyajlar oldukça özenliydi. sühendan hanım, ziya bey'in onun için yazdığı ancak tamamlayamadığı surnameyi bulur ve oyun başlar. özellikle istanbulbazlar favorimdi.

taksim burger king tuvaleti

belediye hizmeti muamelesi gören tuvalettir. arkadaşını beklerken sıkışan, eve gitmeden yolda sıkıntı olmasın diye çişini yapmak isteyen ve içerde yemek yiyen yani yolu taksime düşen herkes oraya koşar. temizleyenlere sabır diliyoruz. dönem dönem çakallık yapıp kapatıyorlar o ayrı.

cien anos de soledad

Gabriel Garcia Marquez'in başarılı kitabı. okurken ara verilmemesi, seri bir şekilde bitirilmesi tavsiye edilir. zira tüm karakterlerin isimleri birbiri ile aynı olduğundan karıştırma olasılığı yüksektir.

grace kelly

süpersonik bir mika şarkısı olmakla birlikte telefon melodim kendisi.

ugg nin kızlara hiç yakışmadığı gerçeği

Aslı kuzu derisinden olan ugg botların, ülkemizde fazla sevilmesi ve çin'in de destğiyle pazar tezgahlarına kadar düşmesi ve şu an 7den 77ye tüm kadınların ayağında olması, ülke olarak yine biraz abarttık dedirtiyor. giyenler gerçekten çok sıcak tutan ve rahat bir ayakkabı olduğunu söylüyor.

behzat ç

Fotograf makinesi ile çekilen ve bu zamana kadar gördüklerimizden bir parça farklı tarzıyla şu günlerde konuşulan dizi. Ankara'da çekiliyor olması da özelliklerinden biri. Oralarda saklanmış çok sağlam oyuncular var.

günü en iyi anlatan şarkı

erken kalkmak mecburen, işe gitmek mecburen, mecburen mecburen mecburiyetten...

3000. entry imiş çok havalı.

dışarıdayken etraftan duyulan yaran diyaloglar

Arkadaş ortamında anlatılacak malzeme toplamak için birebirdir. Hafızanız kuvvetli ise bir diyalog ile üç beş sene idare edersiniz.

neşeli hayat

Mutfak oyuncularının televizyondakinden çok da farklı bir performans sergileyemedikleri film. Abartılacak bir şey yok çok kötü değil. Ben annem ve teyzemi götürmüştüm, normal normal eve dönmüştük hayatımızda hiç bir şey değişmemişti.

ev aramak

istanbul'da yaşıyorsanız sararmış tuvalet ve banyolara büyük paraların istendiğini görmeye alışmaktır. Emlakçının 5 dk. yürüme mesafesi dediği yerin aslında en iyi ihtimalle 15dk. olduğunu öğrenmektir. "Ben bu evin sahibi olsam şurasını burasını yaptırırım, daha pahalıya kiralarım." düşünceleri içindeyken aynı zamanda da yorgun ayaklara sahip olmaktır.

eski sevgilinin yıllar sonra atacağı ilk sms

Facebook'tan eklemesiyle aynı etkiye sahip olup, gereksiz girişimler kategorisinde yerini almaktadır.