bugün

entry'ler (9)

beyaz güvercin

Sözü ve müziği Metin Özülkü'ye ait olan bir şarkı

neden darıldık
neydi unuttum
çok zaman oldu
belki çocuktum

boşver her neyse
hata kimdeyse
gel ikimize yeni hayaller kurdum

bakma öyle küskün durduğuma
artık yorulmadın mı yaklaş bana
vazgeçmedim senden hala
vazgeçemem senden asla

anlamadın beni yar anlamadın mı
unutulmaz ne varsa unutmadın mı
sana ellerimden bir beyaz güvercin
gönderdim anlamını anlamadın mı

sezen aksu

tiz bir kadın sesiyle bir devri inleten kadın (bkz: ah mazi).bize yeniden şarkılar söyleten kadın

gizli es cinsellik

Murathan Mungan'ın güzel bir vecize ile taçlandırdığı olay :

"Solcunun eskisinden , sağcının yenisinden , ibnenin gizlisinden korkacaksın"

lisenin önünde patinaj çeken kırmızı şahin

lisenin önünce patinaj çeken kırmızı ferrari ile aynı kefeye konulması lazım olan sosyologların bitirme tezlerinin vazgeçilmez kahramancıkları

2006 avrupa atletizm şampiyonası

hıncal uluç'un ileriki günlerde trt'yi eleştireceği , atletizm federasyonunu topa tutacağı , spordan sorumlu bakanları göreve çağıracağı şampiyonadır

be hey

henüz sözlükte nasıl yazar sıfatı kazandığını anlayamamış uuser . şu anda hala çaylaklık dönemlerini yaşamaktadır .dakka bir gol bir böyle ithamlar altında bırakılmıştır.nedendir bilmemektedir.

hayata beyaz bir sayfa açmak

Sütle yazılan kader yazısını görmediğimiz için devamlı çırpınıp durduğumuz ve başaramadığımız olay

kızları sabun yapalım rus kızları yıkansın

Zamanında bir kahvede "Hitler türkleri sabun yapacakmış" diye bir muhabbet dönmektedir , kimi küfreder ,kimi başka bişey yapar.Köyün ağır abisi ( her hikayede farklı bi adı vardır) ayağa kalkar ve patlar : "köpürenin a.k"

6 4 r 1 s h

üyelik problemleri yaşarken bir anda nickimin altına bir sürü şey yazıp dakka bir gol bir tadları kaçıran yazar