bugün

entry'ler (11)

keşke anan kürtaj olsaydı be evladım

Van'da daha ne yaptığını bilmeyen kürt çocuklarının aile kışkırtmasıyla polise saldırdığı an söylenebilecek en güzel sözlerden biri. Tabi evladım kelimesini çıkarırsak daha da anlamlı olabileceği kanaatindeyim ^^

çok üstüme üstüme geliyorsun hayat

Çok üstüne geliyorum evlat çünkü sen hiçbişeyin üstesinden gelemiyorsun...

aşk

Aldığım öğütler doğrultusunda evlilikten en fazla 2 yıl sonra kendisinden eser kalmayan duygu.

yurekten gecenlerin hic bir sarki ile bagdasmamasi

Derin depresif durumlardır ilacı sadece zamandır.

kaç doğumlusun diye sorulduğunda 2001 cevabı almak

-Şşşt genç kaçlısın sen?
*Nası yani?
-Hangi yıl doğdun lan?
*2001 abi...
-Bana bak al şu 2 lirayı Ahmet abinin dükkandan Maya takvimi getir...

ailenin yanındayken hissedilen huzur

Soba üzerinde çizilmiş kestanelerin pişirilerek yenmesidir.

okul tuvaletinde abdest almak

Durum değerlendirmesi yapıp kısıtlı zamanda kısıtlı mekanı kullanarak, inancının gereğini yerine getiren gençlerimizin yaptığı hoş bir eylemdir...

seri katil olmak için gerekenler

Küçük bir çocuk iken (Erkek katiller için yapılan bir genellemedir) ailesi veya yakınları tarafından sürekli kız çocuğu gibi giydirilmesi yada ek olarak taciz edilmesi.

ilk buluşmada cinsellikten bahseden erkek

Vermeye çalıştığı sosyal mesajın "Hayat kısa dünya fani Birkere versen ölürmüsün yani" olması muhtemel insandır...

balkonun erkekler yurduna bakması

Ankara'da bir devlet yurdunda elektrikler kesildiğinde (jeneratör neden devreye girmemişti oda malumdur) ortamın 2011 lazer oyunlarına dönmesine( şaka yapmıyorum gerçek lazer ve telefon ışıkları kullanıldı), abazan erkeklerin ve kızların birbirlerine laf atmasına peşisıra yurtta kalmaktan utanmama sebebiyet veren durumdur...

bebeklere makyaj yapan sağlık personeli

Büyüklerimizin "Bunlardan bitanesini istiklalin ortasında sallandırıcaksın bak bakalım bidaha yapıyolarmı böyle şeyler ah anasını s.. çocukları" diyerek sövdükleri insan tipidir