bugün

entry'ler (60)

o ses türkiye de jürinin ikiniz de iyisiniz yalanı

o ses türkiye düellolarda jürinin yarışmacıları teselli etme sözcükleridir. *

acun ılıcalı darphanesi

itina ile para basan kişye özel ilk darphanedir.
*

disco kralı barış manço anma programı

valla okan ın tv 8 de yaptığı en iyi programdır. okan hakkını veriyor bu işin. bence zap yapın hemen tv 8 i açın. *

acun ılıcalı programlarının artık sıçması

tarafsız gözle yapılan yorumdur. bazı şeyleri tadında bırakmalı, izleyiciyi biraz özletmeli geri öyle dönülmelidir.

acun un şu an yayında bulunan 2 programı iyice sıçmıştır. dans yarışması duyumlara göre gün içinde izlenme oranı 12. kadar düşmüş. zaten rezil bir program. yaşını başını almış kocaman kocaman evli insanları yarı çıplak dans etmekteler.

yetenek sizsiniz yetenek ten çok yeteneksizlik programı olmuş. jüri sergen de olmasa seyredilcek hali yok.

kala kala o ses türkiye kaldı ki karşısında kimse olmadığı için mecbur izleniyor. formata kötü demiyorum ama acunun artık çok sıktığı aşikar.
*

digitürk kumandasında show tv nin yeri

digitürk kumandasında show tv nin trt den önce gelmesi akabinde trt, kanal d, ve atv, star, olarak sıralanmasıdır.
show tv kendini diğer ulusal kanallardan ayırmış ilk izlenmek için digitürk kendi kanalına torpil geçmiştir.
*

öğle yemeğini çocuklarına getiren çalışan anne

annelerin şahı padişahıdır. bir yandan çalışmak zorundadır. * ama öğleyemeği yerken evde kalan çocuklarını düşündüğü için boğazında geçmeyen annedir. bakıcıya tutcak da parası yoktur. işte verilen sıcak yemeği sefertasına koyup öğle arasında bir koşu çocuklarına getiren vefalı annedir. canım annemdir. canım annelerimizdir. *

su içsem osuruyorum

çok osuran bünyenin çığlığıdır. *

kız lisesinden manita yapmadan mezun olan erkek

günaha girmek istemeyen elemandır. iyi aile babası olur.
*

yazın kaynar su ile banyo yapmak

sıcak su sever insan durumudur. annemin tabiri ile senin bokun donmuş oğlum durumudur. *

buzdolabını açıp bir şey almadan kapamak

ne yiyeceğini bilememe durumudur. özellikle saat 22 den sonra olur. mide açtır guruklar ama kişi yeme ile yememe arasıdır. benim tabirimle canım çok seksi bir şey yemek istiyo denilip dolap açılır. ne yiyeceğimizi bilemediğimiz için açıldığı gibi kapanır. *

yazın dondurma yanına çay içen adam

yazın sıcaktan serinlemek için dondurma , mideyi üşütmemek içinde üzerine çay içen adamdır. mideyi nötr haline getirmiştir.
*

tapmak ile sevmenin farkını bilmeyen cahil yazar

allah tan başka tapılacak yoktur. birine sevginizden taparım derseniz dinden çıkar kafir olursunuz. bir pop yıldızını seversiniz ama popun yeni ilahı derseniz dinden çıkarsınız. bu 2 farkı ayırt edemeyen yazardır.

ama kendisini uyarana teşekkür edeceğine atatürk düşmanı sayar. * *

limango dan 250 tl lik elbise nin 30 tl olması

limangoooo limangoooo diye kafamızı patlatan bu reklamda neymiş 250 tl lik elbise 30 tl imiş. ıvır zıvır. o elbiseyi semt pazarında 10 tl ye almayanı dövüyolar kardeşim.
*

rıdvan dilmen mhk başkanı olsa olabilecekler

rıdvan dilmen merkez hakem kurulu başkanı olsa olabileceklerdir. bu fb yanlılığı ile fb maçına her hafta fb li hakem atar sanırım.
*

son dizisinin tanıtım fragmanı

atv de yeni başlayacak son dizisinin tanıtım fragmanı. bu nedir ya korku filmi gibi. yok bilmem nerde uçak düşmüş. yok korkma. yok teslim olma. ulan bu ne adam izlerken korkuyo valla.
*

hayat devam ediyor da kürt oyuncu olmaması

mahsun un kürtler üzerine kurulu dizisinde göze çarpandır. nerdeyse herkes bembeyaz. başroldeki iğfal edilen kız hariç. ilginç.
*

parayı bulanın birden güzelleşmesi

sanatçıların tanınmadan önceki fotolarına bakınca dikkat çeken ayrıntıdır. parayı bulan birden güzelleşiyor abicim ya.
*

sekizinci nesil kaynaşma halı saha maçı

sekizinci nesil arası yapılacak kaynaşma ve halı saha maçıdır. istanbul un avrupa yakasında oynanabilir. katılacakların buraya entry girsinler. halı saha ve zaman açıklanacaktır.

katılım kuralları = yalnızca sekizinci nesil olmak. *

sekizinci nesil yardımlaşma ve dayanışma derneği

uludağ sözlükte ile en alt nesil olan 8. nesli korumak kollamak için kurulabilecek destektir. unutulmamalı dir ki en çok yazara ait nesil bu olduğuna göre gücü daha fazladır. acil tarafından sloganı bulunması gereken dernektir. *

ahan da burdan sözlük içinde açıldığını duyuyorum.

saç çıkarma ilaçlarının hiçbir işe yaramaması

kellik ilaçlarının saç çıkarma işine yaramadığının göstergesidir.
aslında başka işe yaramaktadırlar. paramızı söğüşlemeye yaramaktadır. bu ilaçların kullanma kılavuzunda yıl süresince kullanmamız gerektiği , ondan sonra yeni saçların çıkacağı söylenmektedir. düzenli olarak kullanırsak yaklaşık 1000 tl ödememiz gerekiyor. yuh ya . bir insanı yolmanın en kısa yolu bu olsa gerek. *