bugün

sevdiği entry'ler

yahudiler ve ekrem imamoğlu giremez

Anlatım bozukluğu var. Aynı anlamda iki kelime cümle içinde tekrar kullanılmış.

yahudiler ve ekrem imamoğlu giremez

görsel
görsel

hiç fatura vermeyen yahudi görmemek

dünyanın en büyük dolandırıcıları, üç kağıtçıları hep yahudidir. bir bakın ama önyargısız bakın gerçekleri görün.
en zor zamanlarda en büyük fırsatçı, tefeci orospu çocukları da hep yahudidir.

rus kadınlarla havuzda yüzüp öpüşmek

Hayaller Rus kızları Alanya
Hayatlar Uludağ sözlük şişko kızlar.

kemalist erkekler gizli eşcinsel midir

Albay kemal olarak sorguladığım bir durum. Sonuç olarak kemalist erkeklerin yarısı gizli eşcinsel, kalan yarısının yarısı direkt eşcinsel, geri kalanlar ise vurdurmaya meyilli kategorisinde eşcinseldir. Aralarında ibneler de vardır. Ama bir oran veremiyorum.

magicovento

Albayın önünde saygıyla eğilen yazar.

(bkz: domalan) askerliğini yaptığı ilçedir.

kemalistlerin insanları atatürk ten soğutması

size de oluyor mu bilmiyorum.
ata sevgisi, minnettarlık vb. duyguları barındırmak çoğu türk gencinin içinde olan bir şeydir. misal ben atatürk'e karşı derin bir saygı beslerim. seviyorum onu demek çok havada kalır. içimdeki hissiyat sevmekten çok öte. karşı komşunu da sevebilirsin ama ona minnet duyman daha derin bir hissiyattır bence. yaptığı yanlışlar olmadı mı? neyse ya, aynı emekli bir öğretmen gibi konuşmaya başladım.
işte sözlüklerde de var olan bir kemalist türünün yaptığıdır bu. sanki atatürk'ü sadece onlar seviyor, atatürk'e sadece onlar saygı gösteriyormuş gibi davranmaları da cabası. diğer insanları yobaz vs. diye ötekileştirmeleri falan... cins kemalistler yapıyor bak bunu. genelleme yapmam şu durumda doğru olmaz. demek istediğim yapanlar var. ha bunu tribünlere oynamak, diğer kısım kemalistlerin desteğini görmek için de söylemiyorum. ciddi ciddi böyle düşünüyorum.
yakasında atatürk rozeti olan ve kendisini atatürk'ün tek mirasçısı, torunu vs. sanan kemalistlere gelsin. eğer biraz samimiyetiniz varsa onun bu ülkeyi herkes için inşa etmeye çalıştığını gözardı etmezsiniz.
bazen bunu yapanların kara propaganda yaptığını düşünmek istiyorum. darbe yanlısı olmak, halkın iradesine karşı çıkmak falan... bence bunlar kurulan cumhuriyetin temellerine aykırı. biraz düşünün derim.

laik erkeklerin eşlerine pek karışmaması

iktidarsızlıktan kaynaklanır azizim. Şimdi bu adamlar neden lgbtyi destekliyor anladınız mı? Eşinize vuracaklar matmazel, yazık edecekler.

kadir mısıroğlu na bir söz bırak

Ey büyük üstad.
hoplattığın kemalistleri , kanırttığın hainleri, acıtarak geçirdiğin laikleri hiç durmadan hoplatacağıma and içerim.
Ne mutlu türk'üm diyene..

galatasaray fenerbahçe yi yensin tanga giyerim

icardi1905 biraz öne doğru eğil alırsın.

karton toplayan cocuk

Ayol barbi olgay yakışıklısı çok erkeksisin aşko. Bana inanmayan bu kartoncunun kartonunu delik deşik et kız.

izmir de duadan rahatsız olan nikah memuru

Resmi daire dinsizlerin yerimi ki orada dua edilmiyor bre ey chp zihniyetli gavur? Heykel denilseydi kabul ederdi ama.

barbi olgay a arkadan dayamak

Sıra barbi olgay a gelince yandım darwin diye bağırırsınız ama.

ekrem imamoğlu nün 34 bin 571 dolarlık kol saati

Sözlükteki mala mülke israfa gösterişe karşı olan muhalif şakşakçıların gözlerini kapatıp görmeyeceği ve hatta bu yetmez diyip kafalarını birbirlerinin götlerine sokarak tren yapıp görmedim duymadım bilmiyorum diyerek geçiştireceği muhim olay.

türkiye de 120000 atatürk heykeli olması

Demin instagram da gezerken gördüm yok artık dedim. 666 kişiye 1 heykel düşüyor

(bkz: 666)

görsel

O parayla diyanete bırak a6yı 666 tane a8 long alınırmış.

izmir de meyhanede dans ettirilen 10 yaşındaki kız

Chp zihniyeti.
Böyle ailelerden çocuklar alınıp devlet korumasına verilmeli.

izmir de meyhanede dans ettirilen 10 yaşındaki kız

seküler rezilliktir.

bu koyden olsam ne olacak

Şimdi gözlerine dikmiş benden gelcek cevabı bekliyorsun değil mi? Sürekli ekranı yeniliyorsun nerede annemi yere yatıracak nerede s*kecek nerede babam olduğunu itiraf edecek falan. Ama maalesef öyle olmadı senin baban belli değil. Annen para aldı erkeklerden kendisini becertip seni dünyaya getirtmek için.
Senin anan bir orospuydu.

chp li o tekin in öcalan ın fotosu ile pozu

ha sen onaylıyorsun yani, lan resmen pkklı o.ç.lar aklımızla dalga mı geçiyorsunuz?

en büyük kahpe pkk destekçisi dem parti ile arasına mesafe koymayıp, yakınlaşanlardır.

chp li o tekin in öcalan ın fotosu ile pozu

An itibariyle chp'liler 3 maymunu oynamaktadır.
Ama saat, istakoz. Swh.