bugün

sevdiği entry'ler

grinch

bişeyin düşmanı olmayan yazar.
bence siz samimiyetsiz, iftiracı, sahtekar birer götsünüz.

magicovento

Ama yavrum bu gerçek götünu yirtsanda sen buraya getirildin kimlik seref sahibi oldun burasi son duragin. soysuzu .benden eser bekliyor ,ulan dilı farscanin bozuk lehcesi kulturu eserei olmayan bir kart kurtla bile oturdugu yerden
gerceklerle yirtiyor mabadini kodugum ithal etnigi .
Bunu yirtinsanda degistrirmezsin.
Hiiişs ithal ernik senin varmi eserin
Dur tahmin edeyim girit turkmenisin hemi qqunek.

magicovento

Mubadel mahsulu benamusler hetkese terorist deyip isin icinden cikiyorlar
Uyan mubadele mahsulu benamus gölgesinde havladigin sik baskasinin.

magicovento

3 yıl fazla 7-8 ay iyidir. Hihihi.

Küfürbaz terbiyesiz bir yazar.

magicovento

Kendini ülkenin sahibi sanan zavalli bir devşiermeydi tıpki dagistan leki ümit gibi.

true nuzu banyoda yıkar mısınız

şu çocuğa da yapılmayan kalmadı. bekara zaten ev bile vermiyorlar bu memlekette, öyle hor görülüyor bekar...

true nuzu banyoda yıkar mısınız

abi nasıl laflar bunlar ya.

amin feryadi

Canoo diye okunur.

moderatörlerin altına yapma arzusuyla kıvranıyorum

Uludağ sözlük'teki erkek, pardon erkeklerin yüzde 97'sine tekabül eden oğlan yazarların sıklıkla içlerinden ya da yüksek sesle dillendirdiği bi cümle bu. gerçekçi olalım. buradaki yazarlarda
büyük bi mod düşkünküğü var. karizmatik buluyorlar onları. güçlü. iradeli. erkeksi. zaten
nicklerini görür görmez anüsüne pergel sıkıştıran bir çok yazar olduğu bilinen bir gerçek.
yaptıkları bu enteresan deneyimleri mesaj yoluyla bana gönderenler bile var. modlarla
yakınlaşmak, sohbet etmek, onlarla beraber uyuyup iki yastık arasına kollarını sokmak isteyen
oğlan yazarların bu hastalıklı tutkuları bi an önce dillendirilmeli. sonuç çok daha vahim olabilir zira.

şu ana kadar herhangi bi moda nick altı yazmamış erkek yazarların niyeti zaten apaçık belli. takmıyor gibi görünmeye çalışarak içlerindeki vurdurulmaya meyilli olma eğilimini gizlemeye çalışıyorlar. onlar kesin iş yani. belli ayrıca. deşifre edilebilir kısacası. onları ayırt edebilir, aha işte bu faggot diyebiliriz. peki ya sinsice davrananlar, gizlenenler? en tehlikeli tür...

bakın çok açık konuşuyorum. gerek zirvelerde gerek whatsapp sohbetlerinde modlarla ilgili bir çok fantezi anlatan erkek yazarlar var. hatta modların sözlük içinde çizdiği profilden bu ibneler onların başka kulvarlarda nasıl hareket edebileceğini düşünüyor, ona göre bi erkek seçiyor.

mesela az yazan sözlükte az takılan karizmatik bi moda yavşayan oğlan yazarla, sık görünüp
halktan biri gibi davranan modun kadını olmak isteyen değişiyor. yazarların karakterine göre
seçimleri, rüya erkekleri, nasıl tatmin olabilecekleri belirleniyor. onlara oy veriyorlar aralarında. sence nasıl gülüyordur, bağırıyordur, oynuyordur, biz birbimize yakışır mıyız cnm ya diye birbirlerine soruyorlar. zirvetörden foto alıp montajlayarak ona bakan, kendini tatmin ederek
boşalan godoshlar bile mevcut. ya var ya sizin gibi ibneleri nasıl doyuracağız, dahası bu
manyaklık nereye gidiyor çok merak ediyorum.

sözlükte gey patlması

bütün erkekler birbirine yürüyor. belki aralarında karşısındakini kadın sanan falan vardır ama sözlük burası, kadın olmaz.

gocu ya gocuk almak

ohaaaa, kelime şakasına baaaak. tek mi buldun, ekip çalışması mıı? çok etkilendim, kız olsan verirdim... gönlümü yani.

kızılayın sarı madalyonunu kuyumcuya götüren mal

- buyurun.
+ abi bunu bozduracağım da.
- hmm bayağı da ağırmış.
+ hehe

atatürkle birlikte 100 yıl gerilememiz

Tabi Atatürk geldi kemalciler atomu parçalıcam diye heykelle uğraştılar 100 sene sjsks.

magicovento

Barbi olgay buna arkadan sarılıp boynuna dolasa hiç fena olmaz. ipneye benziyor çünküm.

barbi olgay

Bir romalı lejyoner.

barbi olgay

mrb cnm.
Adımı her yere yazmışsın, kalbinde de yazılı mıyım, ha söyle?

tırt troller

(bkz: acil profilime girip medyaya tıklar mısınız)
please olgay'cım.

akparti olmasaydı türkiye şu an nerede olurdu

her gece kendi kendime sorduğum, kafamı allak bullak eden ve beni korkuların soğuk koynuna atan bir soru. akp iktidarında başımıza gelen güzel şeylerin farkında olan ve "o olmasaydı" halımız nice olurdu diyen her bireyin şükretmek amacı ile günde beş kere kendisine sorması gereken aykırı bir sual.

bundan 20 yıl öncesini hayal meyal hatırlamaktayım. ekonomi perişan, terör zirvede ve en önemlisi dış düşmanlarımız "ne zaman girsek yahu şu ülkeye" diye içlerinden geçirmekte. ama sonra? sonra bir ışık yükseldi ülkemizden gökyüzüne. halkın arasından gelen bir adam tüm halkı kurtaracağına yemin etmiş gibiydi. sonra tüm zorluklara ve ayak bağlarına karşı koydu ve halkını kurtardı. destansı bir zaferdi onunki ve tüm dünya artık türkiye'nin ne kadar güçlü olduğunun farkındaydı.

akp olmasaydı ne mi olurdu? bence bunun cevabını hepiniz biliyorsunuz. tek sorun bazılarımızın gerçekleri söyleyecek cesaretinin olmaması. unutmayın azizim, bu ülkede iyi bir şey yapan kişiler cezasız kalmaz. aynen başbakanımızın dediği gibi! durmak yok yola devam... tüm özgürlükler sizinle olsun.

barbi olgay

Herkese şapur şupur barbi olgaya gelince ben namus abidesiyim, oldu.

yahudiler ve ekrem imamoğlu giremez

Anlatım bozukluğu var. Aynı anlamda iki kelime cümle içinde tekrar kullanılmış.