bugün

Oscar Wilde — 'Everything in the world is about sex except sex. Sex is about power.'
(bkz: gırbaç)
künefe - dondurmalı künefe farkı.
zevk iken zevk-i sefa olması için var bence.
Seks her insanın eylemi iken, fanteziler şehvet demektir.
çiğköfte o kadar güzelse neden nar ekşisi koyuyosun?
Daha zevkli olsun diye.
Seks, fevkalâdedir.
Fantazilerle süslenmiş seks ise fevkalâdenin fevkindedir. (Olayı son bölümde daha güzel izah edicem bu sadece bir girişti)

Aslında seks zaten fantazilerle olunca sekstir. Öteki türlü paldır küldür yaptığınız şey, seks değil olsa olsa üremek ya da salt fiziksel olan s*kişmektir. Oysaki seksin duygusal yanlarını da unutmamak gerek.

Yemeği ne kadar hızlı yersen karın ağrın çok, alacağın zevk de bir o kadar az olur. Oysaki güzel ve leziz yemekler yavaş yavaş zamana yayarak yenilir, tadını ala ala...

Fantaziler seksi sadece 2 organın hissetmesinden kurtarır ve tüm bedene yayar. Fantaziler sayesinde sadece cinsel bölge uyarımı değil, bedendeki tüm 5 duyu ve diğer hasas noktalar uyarılır, zihinsel zenginlik ve duygusal paylaşım da artar. Bu da uyaran sayısını arttırır. Uyaran sayısı arttıkça bedenin alacağı zevk artar. Mesela magnum reklamında cikolata yerken duyulan "kıtırt" sesi. Yapılan araştırmalarda insanların sade ve yumuşak çikolata yerine, içinde fındık fıstık olan veya ısırınca ufak bi kıtırtı duydukları cikolataları daha cok sevdiğini gösteriyor. Nedeni ise su, sade cikolata sizin yalnızca tat alma ve biraz da koku duyunuzu uyarır. Ancak ses de gelirse yerden kulağınıza, bu sizin tat alma ve koku duyunuza, bir de işitme duyusunu ekler... Ve bu da onları daha tercih edilir kılmaktadır. Aslında sorduğunuz her sorunun bilimsel bir cevabı var, sadece doğru şekilde araştırmayı deneyin.
Çünkü insan doyumsuz bir varlıktır. Örneğin ultra zengin bir adamın her türlü seksi yaptıktan sonra straponla kendini düzdürmesi buna bir örnektir. Yani artık kadınlardan zevk almaz.
önce doğrusu "fantezi" dir diyerek başlanır. haz bir bütündür ayrıştırılamaz diyerek noktalanır.
Şey gibi bu molly o kadar iyiyse neden kokain var ya da kokain o kadar güzelse neden eroin var...
güncel Önemli Başlıklar