bugün

entry'ler (181)

sözlüğü bırakmaya karar vermek

gitmeyip de ne edeceğim başka? rumeli71 nickli tipin "kuyruğuna teneke bağlar göndeririz" tarzı dm'den tiye alıp dalga geçtiğim tipin entry'lerini mi okuyacağım? tengir budun'un çaylak olmasından mütevellit kudurup sağa sola sövdüğünü mü okuyacağız? ruzan'ın şizofren cinsinden başka yazarlara benzetme takıntılığını mı değerlendireceğiz v.s... gidiyoruz dediysek gidiyoruz. aha bu son entry artık birkaç gün sonra mı birkaç hafta sonra mı gelirim bilmem hadi by by herkese. hoşça kalınız, hoşça kalmak istemeyenler de beni çaylak ettirip nickaltıma gelerek bol bol saçmalayabilir.

(#45254975) yok yok gidiyorum, kına yakmak istersen 2 kilo göndereceğim.

dur bi yaa dalga geçme şimdi akşam akşam.

bir süre böyle. hoşça kalınız.

yağmur altında ifadesizce yürümek

yağmurlu hava ile güneşli havayı ayırt etmeyen insan davranışı.

pure purple violet

2 sayfa entry girmişsin nickaltıma, salyalı kim görüyor millet. egoisti de görüyor.

rüzgar esince elektrik kesilmesi

Fırtına kopunca elektrik direkleri yerinden sökülür o zaman.

pure purple violet

(#45240259) ben silik olduktan birkaç gün sonra kişisel kinini kusmuş öylesine bir yazar. (#45240262) Donuzladığın üyelerin profil sayfalarını mı inceliyorsun bu ne takıntılık? Al senin olsun platform, turşusunu kurarsın. Üstü kalsın.

old quiet sleeper

Yine açık artıladı. Bak ben anonim hesap nickli yazar'ım. Haberin olsun uyarayım da yani, ruzan nickli yazar tiplemesinden kalma senin de kişisel kinin vardı sonuçta. Ben mi? Benim sana bir kinim yoktur. Evet.

ağaca yumruk yağdırmak

Doğa düşmanı olduğunuzu gösteren durumdur. Ağacın dibine 5 kova su dökün de bir işe yarayın.

dinamit hakan

Varank reis emmi yazarın nicki. Aboskal nickli yazardı ama aynı üyelikti bu ikisi. Varank reis yani. Biraz modernleş, modernleş derken takıntılı tipler gibi olma yani. Evde eşine kızına yardım et azıcık. Yemeğimi yiyeyim de kalkayım köşeme çekileyim tarzı şeyler yapma. Gerçi islamist takılıp erotik yorumlar yapan bir tipsin sen ne yaptığın belli değil sanal alem dolaylarında.

araplardan nefret etmek

Dünya ortak yaşam alanıdır. Aksini iddia edenler gezegeni terk edebilir.

en son neye güldün

Bir tane çocuk var çocuk burnunu çekiyor sonra da gülüyordu ve siz de gülüyorsunuz.

reklam engelleyici veri yer mi

vpn gibi veri yer mi bunlar acaba? internet gider mi yani? sadece meraktan.

ankara

3 defa ölümden döndüğüm şehirdir. kütahya'da istanbul'da pek bir şey olmadı lakin.

morria

akşamları mesaim bitti diye başlık açma lütfen canım sıkılıyor. çünkü şu sıralar çok istediğim bir işi kaçırmış bulunmaktayım.

kemalistgeb

opera başlığında opera gx mi ne o tarayıcıyı yazmış ben de bir yükleyim pc'ye dedim youtube'da reklam falan yok. buradan teşekkür ediyorum kendisine. videoya geçmeden 3 reklam seyrettiriyorlar hayret bir şey hakkaten. 1 tane olsa neyse de 3 tane nedir hakkaten ya ama öyle di mi?

maske takmadan gezen insanlar

Arabada takılmıyor genellikle.

orijinal kemalist teorisyen

şu sen misin lan? bir mucize bekliyor yazmış bir de ahahaha.

https://www.kizlarsoruyor.com/uye/haskemalist

müsaitseniz spermlerimi boşaltabilir miyim

yazık psikolojik sorunları falan var herhalde.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.