entry'ler (31)

sözlüğü yeşile boyayan zat

zatlara türbe yaraşır diye düşündüğü aşikar.

rüya görmenin faydası

Bence bir çeşit terapi yöntemi.Hatta mutsuzken rüya görmek için uyurum. Dengesiz andavalaandaval.

çığlık atma isteğinin geldiği an

Üst komşu bunu çok yapıyor özellikle geceleri çok geliyo bu istek anlamadım ki .s

bir erkeğin son kullanma tarihi

kuşunun bir başka yuvaya uçtuğu gündür.

gitgide daha az uyuyarak uykuyu bırakmak

sigara mı lan bu ? gitgide daha az uyuyarak uyku mu bırakılırmış, çok uyucan.

mühendis olmak için sebepler

bir kızsan eğer , fakültede çok erkek olması bir etkendir fakat erkeksen yandın *

babanın söylediği unutulmayan sözler

-Napıyosunuz o telefonda o kadar anlamıyorum.
-Ben sana değil çevreye güvenmiyorum kızım.
-Hayır Mervelerde kalamazsın gündüz görüş akşam gel evine.
-Hep anneniz şımartıyo sizi böyle.

paralel yapı nın aslında antep te olması

Bir Gaziantepli olarak hemen bu başlıkta belirmek istedim. Gaziantep'i küçük şehir sanan , hafife alan , gelişmemiş sanan bi dolu insanın cahiliyetine karşılık olarak bu güzel bir cevap olmuş bence.

uçaktan korkma nedenleri

Hostesler yüzünden bence.Çünkü emniyet kemerini , acil çıkış kapılarını , oksijen tüplerini öyle bir anlatıyolar ki sanırsın az sonra uçak düşecek.

aşk isteyince neden gelmez

Aşkın bir cinsiyeti olsaydı kesinlikle kadın olmalıydı çünkü aşk; bir o kadar inatçı , bir o kadar kırılgan ve bir o kadar ihtiraslı..

sözlük yazarlarının itirafları

itiraf ediyorum bazen biseksüel olduğumdan şüpheleniyorum. At gibi kızları görünce de dibim düşüyo, kas yığını seksi erkekleri görünce de düşenler düşüyo. Korkuyorum :(

bir bayanı en kısa zamanda aşık edecek tek cümle

-Hatun kalk bi çay koyda içelim .
- Şu perdeyi de aralık bırakma benim canımı sıkma
- in aşağı bi 5 dakika görcem,özledim.
-Şükürler olsun ki benim kadınımsın.

öz güven sahibi olmak için gereken şeyler

Eger ilk buluşmanızsa partnerinizin twitterını baştan aşagı inceleyin. ilgi alanlarına çalışıp gidin . adeta sınavına kitabı yutup gitmiş ögrenci kadar güven verici öz güven verici.

öz güven sahibi olmak için gereken şeyler

Pahallı ve temiz iç çamaşırlar.

aşkım evlenirsek sen yat ben çalışırım diyen kız

aşkım sen iktidarsızsın ama olsun yinede evlenelim , sen yatarsın ben çalışır hallederim demek .

kızlar nasıl tavlanır

Vaatler önemlidir. Kimine bir gül , kimine bir ödül , kimineyse bir ömür .

sevgilinin geçmişini düşünmek doğru mu sorunu

Doğrudur. Çünkü geçmiş geleceğin aynasıdır. Birkaç gün önce sevgilimden bu yüzden ayrıldım . eski sevgilisini unutamamış gibi hissettim araştırdım. Onunla yaptıkları, onunla yaşadıkları, ona tanıdığı ikinci şansları öğrendim. Kendimle karşılaştırdım ve beni sevmediğini anladım . Uzatmadım uğraşmadım ayrıldım pişman değilim.

romantik bir filme ağlayan erkeği tokatlamak

Tokatlarsan yine ağlar. Sevin onu,okşayın, besleyin , evlat edinin. Hatta olmamış bu çocuk diye annesine iade edin .

sözlük yazarlarının an itibariyle yaşadığı olaylar

Ev arkadaşlarım sevgilileriyle birlikte bense entrylerimle. Gidip sevgililerini yastıkla boğasım sonra ev arkadaşlarıma kavuşasım var.

erkek 0 bedenle çıkar balık etliyle evlenir

O işin doğrusu şudur ki; erkek 0 bedenle çıkar baktı faliyet 0 , balık etliyle evlenir.Ne de olsa bir dirhem et bin ayıp örter,bu da demek oluyo ki bir dirhem et dirhem dirhem faliyet demektir unutmayalım canlar.