bugün

Bu başlıkta muhtemelen bizimle paylaşacakları olaylardır.

(bkz: yeğenim yaşımdaki çocuktan eksi yedim)
Arkadaşlar tarafından ekilmek evet evet kesin yani bu kadarı da olmaz neyse alıştım yalnız gezmelere yalnız yemelere içmelere...
cımbızım kayıp sözlük. bir kızın cımbızının kaybolması demek ne demektir bilir misiniz? lütfen görenlerin insaniyet namına haber vermesi rica olunur ühühü.
Çok fena hastayim sözlük.
Boğazım şişmiş saç tellerim bile ağrıyor.
Bir de portakali kabuguyla yiyorum şu an.
sözlük yazarlarının an itibariyle yaşadığı olayları okumak. bizde bişey olduğu yok bakalım millet ne yaşıyor diye meraktan hani.
yogun kafalar.
alerji ilacımı içmiş , yarı uykulu okey oynuyorum. *
"lole mi girsem uyusam mı"
hatun beni çağırıyor ancak gidemiyorum. gitmem için araba olması lazım. dolmuş da yok. en iyisi uyumak bir başına.
Abim sigara paketimi çarpti ve ben sessiz kaldim kardeslerin eline koz vermemeli sonra boyle elindekileri alirlar.
Hapşuuuuuu.

Hapşurmaktan iç organlarım dışarı fırlayacak sözlük.
arkadaşımın pi gününü kutlaması ve ardından gelen pipiye telkinler.
yedek sigara paketimi bulamıyorum. lan nerde bu acaba? çaldırsam sesini duya.... acilen bulmam lazım sigarasızlık kafa yapmaya başladı anlaşılan.
Ev arkadaşlarım sevgilileriyle birlikte bense entrylerimle. Gidip sevgililerini yastıkla boğasım sonra ev arkadaşlarıma kavuşasım var.
salçalı yumurta yemeli miyim:) evet yemeliyim ve şimdi kırıyorum.
ümit ve hayal. pembe çok da bayansı bir renk değilmiş. hayalle karışık yağınca ümidin rengi oluyormuş.
kumas boyasiyla eski t-shirtlerime batik yapiyorum.

bu saatte yalniz olunca (ve bir de gun icinde) insan manti bile acacak hale geliyor.
sıkıntıdan ölü bulundum. son anda hastaneye yetiştirdiler ve hayata döndüm.
Bir saat kadar önce en berbat doğum günümü atlattım.
minik bir beyne sahip olduğumu öğrendim. Gerçekten aydınlatıcı oldu.
o kayıp yedek sigara paketini buldum sözlük. canına okuyorum fosur fosur şu an. abi yakma dese de nafile kaçamaz elimden.
national geographici beklemek.
Uzaydaki canli yayini izleyemiyorum.
akşamüstü bir saat uyuyacam diye yattım yayağa 21 30 da uyandım. bütün akşam ne yapacağım yahuu, çok pişmanım hakim bey. internet de yavaş nalet. çok sıkılıyorum bi de
mk. 3 saatimi evde inci sözlükteki hikayeyi okuyarak geçiriyorum bütün duyguları yaşadım. herif ne yazıyor yav. okurken ağladığım zaman bile oldu. yalnız herifin müzik arşivi çok sağlam.

http://ccc.incisozluk.cc/...%C4%B1-hikayesidir-gelin/
güncel Önemli Başlıklar