entry'ler (15)

milli güvenlik dersi hocasının tavırları

sınıfa siyah polis gözlüğüyle girip, kızların ona bayıldığını sanan, ilginç ve bir o kadar da ciddiyet abidesi kişiliktir.

en yakın arkadaşa aşık olmak

insanı hem kendinden soğutan hem de itiraf etmek için fırsat kollanan vakadır. büyüyünce unutulur.

azerbaycan ın ermenistan a girmesi

girse de girmese de ucu bize dokunacaktır. o yüzden karabağ'ı kurtarmaya bakmalılardır.

alfabedeki tüm harfleri kullanıp örgüt adı yapmak

lise ve dengi okullarda kızların en yakın arkadaşlarının baş harfleriyle oluşturduğu sevgi yumağı grup adlarından yeğdir. açılımları kimse tarafından bilinmese de onlar mutludur ve bilmezlerse bilmesinlerdir.

sözlük yazarlarının sinir olduğu şeyler

doğumgününde grip olup hiçbir şeyden zevk alamamak. ne gıcık şeydir ki bir sonraki doğumgününden evvel hastalanmamak için bir ay dışarı çıkmazsın.

abi ile kız kardeş ilişkisi

-abiiiii bana para versene.
-yok yaa varsa sen bana ver.
-nolur versen elin mi kırılır?
-benim elim kırılmaz ama sen biraz daha konuşursan kafan kırılabilir.
-bööööö (dil çıkarılıp evin en uzak köşesine kaçılır)

yazarların okuduğu en müthiş kitap

ihsan Oktay Anar-Puslu Kıtalar Atlası,Suskunlar
Oğuz Atay-Tutunamayanlar
Elif Şafak-Baba ve Piç
Dostoyevski-Suç ve ceza

murphy yasaları

ders çalışmanız gerektiğinde kesin uykunuz gelir ve hiç uyumadığınız kadar deliksiz uyursunuz.Hayatn böyle..

misafirliğe gidince ben dokum diyen insan

ev sahibinin ısrarları sonucu küçük dilinin hizzasına kadar yedikten sonra ''ayy vallahi doktum ama çok güzel yapmışsın'' der ve 2-3 tane soda içer.

kişisel gelişim kitapları nın saçmalık oluşu

Saçmalığın en önde gidenidir.insan gelişmek istese neden kişisel gelişim kitapları okur ki??

açacak olmadan bira açmak

dişleriyle açabilenin(açtığı sırada "aman tanrım kızlar bana bayıldı" diye düşünür) kendini bir şey zannetmesine yol açan sıradan vaka.

unutulmaz çizgi film replikleri

"buraların efendisi o bir başka bugs bunny bugs bunny çok yaşaa!"

bebeklerin kişiye gözünü dikip bakması

"Acaba söylediklerimi anlıyor mu?"diye düşündürür kimi zaman.

çaylaksınız

"ama niyeee" dedirten yaftadır.Geçmesi beklenmelidir.

hakan sazyek

neredeyse zorla kitap okutturup öğrencileri adam etmeye çalışan bulunmaz hocalardan biridir.Kıymeti bilinmelidir.