bugün

entry'ler (82)

gecekondu ananın amı

a.gücü beşiktaş maçında ikinci golden sonra tribünlerden yükselen tezahürat.

necip fazıl kısakürek

bu akşam dakika 70ten sonra takıma nefes aldırmasını beklediğim şair yürekli fitbolcu.

günde 4 kez mastürbasyon yapmak

antidepresan kullandıktan sonra da aynı performansı göster bakalım aslan.

hiç dostu olmayan tip

benim bu. hayatımın hiçbir döneminde dostum olmadı ve olmayacak da. bu durumu tersine çevirmek için türlü çabalara girsem de sonuç değişmedi. hasbelkader beraber eve çıktığımız ve iyi kötü geçindiğimiz ev arkadaşım dışında tek bir arkadaşım yok. aslında çok insan canlısı biri olmasam da yıldız tilbenin dediği gibi tek başıma da canım sıkılıyor.

etkilenilen film replikleri

bir hiç olmak üzücüdür beyler. insanlar hep aranmak ister, dinlenmek ister, hayatta bir kez de olsa önemli olmak isterler. - 12 öfkeli adam

cymbalta

Kullananların üzerindeki etkilerini öğrenmek istediğim ilaç. Mesaj atatsanız can kurtarabilirsiniz.

merve ç

Ebeveynlerin kendisinden haberdar olması halinde kızlarının mervelerde kalmasına asla izin vermeyeceği onedio içerik sıçıcısı. içeriklerini okumak yeni bir işkence metodu olarak kullanılabilir.

uluslararası ticaret

okan üniversitesinde okumayı düşündüğüm bölüm. tam burs icin tm1 344 puan istiyor. dil ingilizce hayırlısı.

bjk nin 4 yıldızı takması

Şöyle bi 10-15 sene üst üste şampiyon olsak gerçekleşecek hadisedir.

kısa boylu erkeklere kaslı vücudun yakışmaması

Alexis sancheze de laf etsenize birşey deniycem.

alexis sanchez

mükemmel fiziği var bence. 1.69 cm boyu olan bi insana kas, üçgen vücut bu kadar yakışır ancak. o boyla manken gibi gözüküyor

boy uzatmak

ip atlamak.

çarşı nın gezi parkına girmesi

böyle birşey olmamaliydi.

ışid i israilin kurduğu gerçegi

islamafobiyi destekleme amacı da guttugunu kesilen kafalardan anlayabiliriz. islam dinini barbarlastirmaya çalışanların küçük bi oyunu. adam kafa kesmeden önce de we are islamic army diyor. isidin musluman olmadigi bu sözü söylediği hadisede kanıtlanmış gibidir bende. çünkü adamalar bildiğin produksiyonla video cekiyolar ve kafası uçacak adamda öyle bi rahat ki sanki halısaha da baklava kaybetmek üzere. o.çlari her taraftan islami lekelemeye devam ediyolar ve gozleri yuzyillardir topraklarımızda.

hiç kürt banka ismi olmaması

YapıKürdi.

bekaretimi satıyorum

para önemli tabi.

catwork remix engineers

bi kaç beatten başka biseyleri yok şarkılarını hemen taniyabilirsiniz.
bizimde David guetta gibi müzisyenleriniz olsa hardwell gibi müzisyenlerimiz olsa.
(bkz: püskevit)

yazarların seks hayatını özetleyen tek kelime

kese kağıdı.

yazarların ilk küfürleri

dondurma kafa
ben etmedim bana ettiler. gülmekten cevap verememiştim o yasta. *

woops

reklamlari çok başarılı bence. bi de okan abinin karizmatik sesi de olunca tadından yenmiyo.
son reklamın müziği çok iyi olmuş. reklamda oynayan çocuğu yapımcılarımız görmedi herhalde. gorselerdi şüphesiz bi başrol verirlerdi. zira ülkemizde oyuncu olmak için oyunculuk yapmaniza gerek yok. uzun boyunuz olsun azıcık gideriniz olsun kısacası kezbanlar görünce "oyy bo çocok çok totlooo" desin başrolü kaptiniz demektir.
(bkz: laf lafı açıyor)