entry'ler (98)

sinsirella

boş yazan yazardır.

nihat doğan ın real madrid in başına geçmesi

takımım bir yıl sonra survivor a katılması için elinden geleni yapacaktır.

kızlık zarına saldıran vampir

kana susamış vampirdir.kanın en yoğun olduğu bölgeleri kestirip oraya doğru akmıştır.

ibo apo ve saddam ın benzerlikleri

bir kürdü yüz metre öteden tanıyan bünyem bu üçlü arasında ki benzerliğin de farkına varmıştır.ancak saddam'ın arap olması soyunda kürt olmadığı anlamına gelmez.

ismet inönünün öldüğünü bilmeyen üniversiteliler

lazım yakın tarihini bilmeyen o kadar gencimiz olduğu için akp bu gün baştadır.

tuvalette çıplak tene sıçrayan su zerreciği

bir nevi iletim mesajıdır.bokun tam yerine gittiğinin habercisidir o zerrecik.

allah vardır diyenlerin hiçbir kanıt gösterememesi

bazen dinin ne kadar mantıksız geldiği herkesin aklını gıdıklar ancak ne kadar delil olsa da inanmak istemediğine inanmaz insan ne kadar kanıt olarark görebileceği şey olsada hepsi yobazlık olarak görür böyle kişiler bilimin bile teoriden öteye götüremediği evrimi cücük beyniyle savunmaya çalışır onu da beceremez ancak allah'tan bahsederken yiyeceği bir yıldırımla inanır böyleleri.

güzel sevişmiyor diye sevgiliye ceza vermek

sevgilinin performansından memnun kalmayıp,sevgiliyi hunharca hard sex e maruz bırkma eylemidir.

boşalırken ev arkadaşının içeri girmesi

çok zor bir durumdur efendim şayet ev arkadaşının bu konuyla üç ay dalga geçeceği fikri bile insanı ürpertmektedir.

rüyada ırzına geçildiğini görmek

(bkz: hunharca tecavüze uğramak)

kendini dolmamış ukde gibi bomboş hissetmek

bir an olupta insanın kendini yapayalnız ve umutsuz hissetmesi olayıdır efendim. insanında, sözlükteki boş ukdeler gibi \'birisi gelse de derdime derman olsa, ah şu gönlümdeki boşluğu doldursa\' diye yakındığı anlardandır.

bilimselleşemeyen türk yasaları

telefonda yanlış numara çevrildiğinde asla meşgul çalmaz.

bilimselleşemeyen türk yasaları

birine bir makinanın çalışmadığını ispatlamaya çalışırsanız makina o an çalışacaktır.

zenci futbolcuların şarıl şarıl terlemesi

bu futbolculardan öyle ter akar ki o siyah teninde fark etmemek imkansızdır.ter,sümük,salya hepsi birbirine karışır arada birde sahaya yolladıkları iki okkalık tükrük ile vücudundaki suyun 4 de 3 ünü sahaya atmış olurlar.

sevişme esnasında penisle hara kiri yapan sevgili

sevişmenin doruğa ulaştığı dakikalarda o anın hiç bitmemesini isteyen sevgilinin zevkten ölmek için penisi tutarak hara kiri yapma çabasıdır.

orgazm olamadığı için ağlayan kız

yaşadığı cinsel deneyiminin kendisini tatmin etmemiş olmasından yakınan mağdur kızdır.

annelerin saçmaladığı istekler

- şunu getir evladım elim bulaşık
- neyi anne?
- şunu işte yaa (eliyle işaret etmeci ama)
- şu derken?
- vestiyerin üzerindekini kör müsün?
- bu mu?
- sana iş buyuranda kabahat...
(vestiyerin üzerindede bi dünya eşya olması peki!!!)

kekeme bir kıza oral sex yaptırmak

başarılı bir operasyonla kekemeliği düzeltilebilir kıza yardım etmektir.

sevgili ile külotları değiştirme fantezisi

bu durumu abartıp erkek çamaşırlarını giyen kıza kendine tecavüz etmesini isteyen er kişilerde mevcuttur hayatta.

memelerini ceplerine sokan teyzeler

bu teyzelerin memeleri artık o kadar büyümüş ve sarkmıştır ki memeleri dizlerine kadar gelmiştir.emekçi işçi teyzemiz ev temizliği yaparken eğilmesi sonucu yerlerde gezen memelerini ceplerine sokarak işleirine devam edebilir.