bugün

entry'ler (21)

1 yıldır görüşmediğin eski sevgiliden gelen mesaj

insanda şaşkınlık yaratan bir durumdur.

sevgiliden duyulduğunda bunalıma sürükleyen sözler

Kişi sevgilisinden hiç beklemediği bir söz işitirse bunalıma girme durumudur. Örnek vermek gerekirse, "bu ilişki beni mutlu etmiyor,bana göre değilsin ayrılalım" gibi...

müslüm gürses denince akla gelenler

Müslüm Gürses denilince konserinde kendine jilet atan erkekleri anımsıyorum.

trip atan alışveriş yapan çok kıskanan erkek

Bu tip erkekler genelde kızların ilgisini çektiği için ideal erkek diye de tanımlanabilir. Trip atan erkek daha çok ilgiyi çeker (kızlar meraklıdır sebebini öğrenmeye,umursarlar), alış veriş yapan giyimine önem verdiği için seçimi annesine yada başkasına yaptırmayacak kadar kendine önem verdiği için kızların ilgi alanına girer ve son olarak çok kıskanç erkek modelide kızların sürekli sitem ettiği ama hoşlarına da gittiği bir durumdur. Uzun lafın kısası şu ki trip atan,alış veriş yapan, çok kıskanan erkek : kızların ideal sevgili adayıdır.

milliyetçi halkçı ve dindar bir insan

Vatanını seven,insanlarla hoş görü içinde bir iletişimi olan,bencil olmayan ve toplum adına bir fayda sağlamaktan mennun olan kişilerdir ve de dini inanışları gereği inançlarını yansıtmaktan mutlu olan kişilerdir.

ayrılığı anlatan dizeler

Gidiyorum ey sevgili... ardıma bakmadan,bir kez olsun tereddüt etmeden.. Kendine iyi bak demeyeceğim. Umrumda değilsin artık,ister perişan ol ister neşeli... ben ki seninle mutluluğu bulamadım. Bana gitmek yakışıyor. Gidiyorum ey sevgili... Bir dada adını bile anmamayı umut ederek!

arada kalmış bir ilişki yaşamak

Sevip evlenmek istediğin bir kişi varken başka bir kişiyle daha ilişki yaşama durumudur. Örneğin "ayşe seni seviyorum" der. Sonra başka bir kıza da "fatma yarın buluşalım seni özledim" der.

atatürk dönse söyleyeceği ilk şey

Ben gençlere böyle bir tavsiye vermemiştim. Yazıklar olsun emeklerime...

sözlük yazarlarının garip huyları

yazarların kendince doğru kabul ettiği fikirlerin başkaları tarafından onay görmediğini anlayınca, her zamankinden farklı davranan yazarlardır.

e2

izlemesi zevkli bir kanal.. Güzel diziler yayınlıyor.

türk kızıyla rus kızı arasındaki en büyük fark

Hmm.. söylenecek çok şey var aslında bu konuya dair. evet çok fark var. belki de söylenilen gibi Türk kızlarından güzel olabilirler. Ama Türk erkekleri rus kızlarıyla evlenmek istemezler. Buda en önemlisi. Sınır kapısına yakın yakın yerde oturduğum için çok şey biliyorum. Vede rus kızlarıyla çok muhattap olmuşluğum var. Bir kere çok süsüne düşkünler. paraya çok önem veriyorlar. Duygusal değil mantıklıdırlar. Daha bir çok şey söylebilirim. Bence Türk erkekleri sadece güzel oldukları için onları cazip görüyorlar. Tabi busöylediğim onları daha olumlu anlatanlar içindir.

ak parti saplantısı

Her ne kadar olumsuz icraatlerda bulunsada yinede akp ye olan bağlılığından vazgeçmeyen topluluğa verilen addir.

aşk acısından kurtulma yolları

Eğer aşk acısı denilen acıyı çekiyorsanız bunu azaltmak için sizi hatırladığınızda üzen bütün anıları hatırlamamak için sürekli hobilerinizle meşgul olun.

ben bu yazıyı sana yazdım

kişinin yazdığı yazıyı kime hitap ettiğini belirtmek için kullandığı bir cümledir.

gece gece yapılacak işler

kitap okumak,müzik dinlemek gibi bir çok eylem gece yapılıra daha verimli sonuç alınabilir. Bu da gece gece yapılacak şeyler katagorisinde değerlendirilebilir.

depresyona girmenin yolları

sevdiğinden ayrılırsan ve hala seviyorsan , depresyon denilen illete girebilirsin.

burun boku

Burunda meydana gelen,yeşil,sarı,bazende su renginde olan,katı veya sıvı hallerde bulunan bir dışkıdır.

aşkkolik

Aşklolik:genelde sık sık aşık olan ve bu aşkı kısasürede bitip, başkasına aşık olan kişiye denir. Her daim mutlaka aşıktır. Asla kalbi boş olmaz bu tip insanların.

hopa çok programlı lisesi

Kızların ukala olduğu, erkeklerin çapkın olduğu, okul yönetimini pek kaale almayan öğrenci topluluğunn bulunduğu çakma okul.

tayyip erdoğan öldürülse arkasından söylenecekler

Gözümüz aydın ne mutlu Türküm diyene. Bir hainden daha kurtulduk.