entry'ler (12)

döneri güzel olan mekanlar veritabanı

istanbul kavacık "bayramoğlu döner" tek gecilir. yedikten sonra tadını lezzetini anlayacaksınız. istanbulda olanlar mutlaka gidip görsünler tatsınlar

instagram

kullanmadıgım kullanmayıda dusunmedigim uygulama. Anlamadıgım nokta ben resim paylasıyorum baska biri onu begeniyor sonra bundan mutlu oluyorsun. sanal mutluluk dedikleri bu galiba.

istanbulun en guzel semti

kadıkoy beşiktaş sarıyer beykoz şişli(bazı semtleri) tarihi ada doku, karakoy uskudar(bazı semtler) geniş bir liste merkez için yapılabilir. ayrıca şile riva kilyos taraflarıda ayrı bir guzeldir. kısaca insana ve dogaya saygılı olan yerler guzel semtlerdir.

sözlük yazarlarının film tavsiyeleri

The Shawshank Redemption (1994)
The Godfather (1972)
The Godfather: Part II (1974)
Pulp Fiction (1994)
The Good, the Bad and the Ugly (1966)
The Dark Knight (2008)
12 Angry Men (1957)
Schindler's List (1993)
The Lord of the Rings: The Return of the King (2003)
Fight Club (1999)
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes Back (1980)
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring (2001)
One Flew Over the Cuckoo's Nest (1975)
Goodfellas (1990)
Seven Samurai (1954)
Inception (2010)
Star Wars (1977)
Forrest Gump (1994)
The Matrix (1999)
imdb listelerine gore.

norveç denince akla gelenler

vikingler, somon, somonla beraber ikea, alexander rybak, hakiki, john carew, kuzey ışıkları, mis gibi doga, yeşillikler, yuksek mukemmel daglar, harika insanlar, balıkcılar ve kremleri.

takım elbise

ogrencilik zamanımda zorla giydiyim uniformalar sonra iş hayatında zorla tekrar giymek zorunda oldugum elbiseler. Nedense hic ama hic sevmiyorum. hele birde kravat yok mu sıkar insanın boynuna dersinki aksam olsada sunlardan kurtulsam. kadınlar giyim konusunda cok sanslı. birde bu zerzevatın utusu var. kuru temizlemesi var. sort parmak arası terlikli bir iş arıyorum.

pokemon go

yeni trendimiz pokemongo yakın zamanda bende app i indirip denemeyi dusunuyorum.

sivas

sivaslılar neden istanbuldadır. 3 milyondan fazla sivaslı istanbuldadır.

anadoludaki ilk insan

dört bucuk milyar yıllık dunya tarihinde hala kim oldugu tam olarak tahmin edilemiyor.

atatürk ün namaz kılarken hiç fotosunun olmaması

Dini toplumsal yapıya devlete karıştırmamıştır. Ornek bir davranıştır.

cristiano ronaldo nun az bilinen özellikleri

bir roportajında "herkes beni para icin oynadıgı dusunuyor oysaki ben sadece babam için oynuyorum" demişti.

iphone dan nefret etme sebepleri

nefret demeyelimde tam bir kapitalist pazarlama canavarı.