bugün

birçok insanı gün boyunca isyan ettirme noktasına getiren haller yaşanır.
1- okul çıkışı ergenlerin kızlı erkekli birbirine bağıra bağıra küfretmesi.
2- minibüs dolu olduğu halde şoförün yolcu almaya çalışması kadar, insanların binme gayreti.
3- kalabalık bir ortama girilince herkesin sana bön bön bakması.
4- çağrı merkezlerinin insanı çıldırtacak kadar bekletmesi...
çayçıdan söylediğin ayranın yemeğin bitince gelmesi.
eve gelen misafir çocuklarının elektronik eşyalara zarar vermesi.
Şöyle ki, iki gündür bilgisayarım bozuk ve bunun sebebi bilgisayarın kasasına tekme atan dokuz yaşındaki kuzen.yani başka tekme atacak başka bir şey yokmuş gibi gitmiş kasaya tekme atmış veled.*
Bankaların sürekli araması
Kafama vurulması
uyandırılmak
otoban gibi hızlı akan bir yolda, son model lüks arabalarıyla adeta kağnı edasında üstelik, orta şeritte hatta ipin ucunu kaçırıp sol şeritte gitme sevdasında olan sürücüler. tamam hız iyi bir şey değil onu anladık ama öyle bir yolda yavaş gitmekte tehlikelidir, zira yüklü bir ağır vasıtanın yavaşlaması veya durması öyle sanıldığı kadar kolay değildir.
Seri kötü oylayan yazarlar... Seri kötü oy alınan entryler...
trollerin her mesajıma eksi atması. (bkz: hedef gordon freeman)
Demet akalı'nın her yaz başlangıcında albüm yapması. Tescilli tikiyim ben bile bıktım lan.
seri eksi oylar.
atatürkten nefret edenlerin olduğunu fark etmek. sinirlendirir ve üzer.
şakirt genç kızların çok dindar görünmeye çalışıp herhangi bir piyasa kızının kikirdeştiği gibi kikirdeşmesi, çekiştirmesi, etc.
sol framede görülen dengesizce başlıklar.
sabah 8 deki derse yetişmek için o kadar uğraştıktan sonra(5-10 dakika geçte kalınıp) hocanın benden yarım saat sonra derse gelmesi. erken gelse derse almıcak zaten.
kasada fazla para var diye azar yemek. böyle patronlar var. asıl olay o para niye kasada? ona sinirleniorum ben.
(#13397521)

bu ve buna benzer türk milletini şakayla karışık bilinçli-bilinçsiz karalama yöntemidir.

anlattığı olay şayet sadece türkiyede gerçekleşiyorsa geriye kalan tüm dünya gerizekalıdır. hiç bu yönden düşündün mü, sayın dar bakış açılı:

oradaki ben temsili bir sözcüktür, karşıdaki ses tonundan seni tanıyabilir, yani onun yerine "şimendifer" de desen tanıyacak adam tanır seni.

tanım: kafa yormadan söz sahibi olanlara karşı oluşan hede.
çok yakın arkadaşınız olan kız'ın, telefonda mesajlaşırken uzun mesajlara "anladım, hmm, tmm cnm" şeklinde cevap vermesi.
ek fiil. pezevenk çok iyi gizleniyor bazen lan.
(bkz: #13397631)
fenerbahçe'nin yenilmesi.

neden bilmiyorum ama ne zaman mağlup olsak dedem, babam, amcalarım hatta annem bile konuşmazdı e normal olarak bize de yansıdı.
küfür ve saygısızlık gibi davranışlar.
kendini dinlemek zorunda olmak.
"ilk buluşmada sevgiliyle..." tarzı başlıkları görünce içine düştüğüm durum. yeter ulan!
ilk defa tanıştığın biriyle muhabbetin içine edip, konuşacak bir şey bırakmayıncaya kadar konuştuktan sonra bir kaç saniyelik sessizlik kaplar ya etrafı.
sen mi? yoksa o mu? kim lafa girecek? ne diyecek? acaba ne soracak? gidecek mi dersin?

işte öyle anlarda, kanalizasyon kapakları ve mazgalları acaba ne zaman simetrik bir şekilde yerleştirilip, çıkıntısız halde göreceğiz konusu ve buna eş diyaloglar patlak verince kızarım ben sözlük.
sıçtığımın "q" harfinin alfabemize bu ergen salaklar yüzünden giriyor olması.
firmalarda birbirinden haberi olmadan iş yapan çalışanlar,
sorumsuzluklar, lakaitlikler,
işgüzarlıklar.
parasını tıkır tıkır ödediğim halde hizmet alamadığım durumlar.