bugün

entry'ler (207)

video kelimesine türkçe isim önerileri

(bkz: ebeyin amı ali sami)

ritalin

çok ihtiyacım olan ama ulaşamadığım ilaç. psikiyatrist veya eczacı bilgisi olan birisi mesaj kutumu yeşillendirirse çok güzel olacak. sorularım var.

tayt giyip sokağa çıkan erkeğin namusu

sıkıntıda olan durumdur. manavın önünden geçerken hıyar çalmış amınakodumun deyip kovalayabilir, veyahut karpuz çalmış diyebilir. halk otobüsünde göte pandik olabilir. iki kere dikkat edilmesi gereken namustur.

tayt giyen kızın götüne bakmayan erkek

götten göte değişir.

türbanlı kadınların gergin olmasının tek sebebi

çarşafın içinde aslında çok terlemeleri.

melisa mendiny

çok tatlı bir model hanım kızımız. gösteriyor ama vermiyor. ayrıca boyu da 1.57 imiş.

kızlardan ilgi görmeyen erkek

(bkz: handsome)

sözlük yazarlarının nicklerinin hikayesi

(bkz: claymore)

dishonored

oyundaki lord regent* hiram abas'tan esinlenilmiştir. anton sokolov ise sokollu anton paşadan.

converse de vermem

komünist-türk düşmanı kırması. annesini sevmeyen yazar.

bayram mesajıyla popi olmak

yozlaşmış kültür çocuklarının densizliklerinden bir başlık daha. hayır popi olmak nedir popisini siktiğim? biri seni rahatsız ediyorsa bloklarsın arana mesafe koyarsın. bu kafayla sen sözlükte yazar olmaya çalışma. senden olsa olsa popi olur amk. hadi siktir git şimdi.

sözlük yazarlarının itirafları

21 yaşıma geldim hala bir sevgilim olmadı sözlük. tipimiz halimiz vaktimiz de yerinde ama işte olmayınca olmuyor. insanın en güzel aşk yaşayacağı zamanın 21 yaşı olduğunu da düşününce bu durum bana çok koyuyor yani. yani amına koyayım onların çok ayıp ediyorlar valla.

güzel kız sözlükte yazmaz

easley kadar yakışıklı temiz çocuğun bile inboxı hareketlenmiyorsa doğruluğu su götürmez gerçektir.

thats me in the corner

overrated şarkının overrated sözü.

steam

yaklaşık 6-7 ay girmedikten sonra bugün başka bir laptopta tekrar kurup hesabıma baktım. satın almadığım halde oyunlar klasörüme borderlands 2 eklemişler. satın almadığıma gerçekten eminim ve steamde de bana bişey hediye edecek pek bi arkadaş yok ve garip şı an bu oyunun 40 $ yerine 10 $ a satılacak kadar indirimde olması. sebebini söyleyecek olan beri gelsin. borderlands yükleniyor şu an.

sözlük yazarlarının külot renkleri

(bkz: bilemedin cınım)

league of legends

2. sezonda başlayıp 2 yıl deli gibi oynayıp 4. sezon başında bıraktığım oyun. oyunun dinamiklerinin sürekli değişmesi, riot gamesin para politikasının oyunun dengelerini aşırı etkilemesi bir noktadan sonra katlanılamayacak hale getirdi. her yeni çıkan champion 2-3 ay overpower olur satılsın diye sonra bi bakmışsın çöp olmuş. zaten yaptıkları reklamlarla şusu busuyla oyuncu kitlesinin yaş ortalamasnı epey düşürdüler. artık bi sikime yaramaz oldu. bırakıp dota denedim ona da ısınamadım. blizzardın yapacağı moba oyunu heroes of the storm yoldaymış. ailecek bekliyoruz efem.

yazarların burçları ve yükselenleri

yay - terazi. pek raslanmaz böylesine.*

karısına tapan adam

edepsiz münafık.

sözlüğe yeni katılanların trolleri anlamaması

3 yıl sonra sözlüğe geri dönen şahsıma vay amk bu adamlar hala yaşıyor mu dedirtmiştir.