bugün

entry'ler (1353)

keşke yunan galip gelseydi sözünün izahı

Olmayan izahtır. Çünkü söz konusu cümle "en azından bunları yapmazdı" şeklinde devam eder. Vatan haini it oğlu itin sıçmığıdır.

yaran gibi replikleri

Exxen'de yayınlanan 'gibi' dizisinin gülmekten yaran, bazen de düşündüren replikleridir.

+abi selamın aleyküm.
-allüküm selam.
+ab' şimdi şöyle, ii, ersoy aradı mı sizi?
-hanki ersoy?
+bana, 'şevki abinin haberi var.' dediler de.. büşra? büşra'yı biliyorsunuz?
-büşra kim?
+abi peki siz, şevki siz misiniz? terzi şevki?
-terzi şevki tam karşımızdaki. ben, foto esat.
+ne bileyim ben ama, bu kadar elbise, kumaş bir arada görünce..
-kardeşim, dükkan benim dükkanım. canım ne isterse onu koğarım. aha bu da fotoğ makinesi.
+tamam abi, gördüm onu, fotoğraf makinası, evet. ben zaten o sebeple doğru geldim sandım.
-sanmayacaksın işte.
+tamam, teşekkürler esat bey.
-ismim, kadir benim.
+abicim, nası yani, demin foto esat dedin ya?
-foto esat, dükkanın ismi.
+tamam ben de o sebeple isminiz esat sandım. foto esat deyince.
-benim ismim kadir.
+dükkanın ismi de esat değil ki, burada mandosi yazıyor.
-kardeşim, yanış gelmişsin. yanış.
+ben yanlış geldim, anladım, siz çok yanlış gözüküyorsunuz, ben o manada ş'eyya.. buraya mandosi yazıp kendine esat deyip kadir ismiyle olmuyor yani.
-get kardeşim get tamam ya. ben. get. ben fotoğraf esa.. kadir ya. ben kadir kadir.
+tamam siz foto esatsınız, isminiz kadir. görüşmek üzere mandosi be'..
-yaa..

20 liraya alınabilecek en iyi şey

Üstüne 1 lira daha eklenip, 2 adet carlsberg bira.

deadpool

Gelmiş geçmiş en iyi marvel filmi. aksiyon sahneleri çok dozunda olmuş. filmi de 'kıyafetten önce - sonra' diye ayırmamışlar. Flashbacklerle olaylar anlatılmış seyirciyi sıkmamıştır. marvel'in sinema evrenine bir çok gönderme mevcuttur.

uludağ sözlük yazarları dinden soğutma timi

Gerekirse uğrunda canlı bomba olacağım tim.

turabi çamkıran

Akp seçmenlerinin oy verdiği şahsiyet. Tayyibe oy veren, buna da verir.

fifa 2005

Career de motherwel`i aldigim oyun. Galatasaray kadrosunun yarisini oraya transfer ederdim.

pro evolution soccer 2015

Grafikleri ve oyuncu yuzleri fifa`dan daha iyi olan oyun. Dedikleri gibi, oyuna duygu gelmiş. Eskisi gibi oyuncular robot gibi oynamiyor. Ama duran toplar rezalet. Bir de su lisans sorununu cozun amina koyim yama aramaktan iflahım sikildi!

otobüse kart basmayarak özgecan ı anan eylemciler

Bu ülkede bazı feministler var, bi kadına bişey olsa da biz de boş eylemler yapsak diye pusuda bekliyorlar. O kadar insan aptal mı kart basıyor da siz basmıyorsunuz? Kimsiniz lan siz? Şoför tepki gösterince de kadına şiddete hayır diye bağırmaya başlıyorlar. Ölen bi kızcağızın üzerinden kendi feminist egolarını tatmin ediyorlar. ifrit oldum amk!

felipe melo de carvalho

Hatalari vardir, yok değil. Onceki performansindan cok uzak simdilik. Ama soylenemeyenleri soyleyen kac tane futbolcu var. Isterse gercekten şov yapmis olsun, hırsını gosterebilen kac tane futbolcu var, galatasaray`a sahip cıkan. Efsaneler arasina girdi diyemeyiz belki ama ismi traftarin kalbine kazindi bile.

galatasaray

Hakkinda girilen mantık dışı entrylere götümle güldüğüm takımım. Ulan 2 sene once gotlerini yirtiyorlardi o kiytirik 2. Sinif dedikleri kupa icin. Adam uefa kupasini aldiginiz icin sizle tasak gectiler diyor ya, boyle bir kafa gormedim. Bu nasil bi zavalliliktir?

interstellar

Henuz yeni izleme firsati buldugum, harika otesi bir film. Film bittikten sonra kurdugum ilk cumle; vay amk bizimkiler cagatay ulusoy izlesin sinema tarihinin en iyi uzay filmidir.

beyaz candan erçetin atışması sıralı tam atışma

Boku çoktan cıkmış atışmadır. Şarkı zaten tekerleme gibi.

prezervatife türkçe isim önerileri

Geçirgeçli korungaç.

umut sarıkaya tipi mutsuzluk

Sevdiginiz muzisyenlerin yuutub mixini dinlerken araya reklam girmesi.

ekranda görülünce kanal değiştirdiğimiz kişiler

(bkz: rte)

allah varsa arabistan neden dünya kupasını almıyor

çünkü futbol günah.

ben marks ı biliyorsam ateistler de dini bilmeli

kendi gözünde marx'ı dinsizliğin sembolü olarak gören cahil beyanatı.

ahirette sanat diye bir şeyin olmayacak olması

ahiret diye bişeyin olmaması.

16 eylül 2014 galatasaray anderlecht maçı

karaktersiz, çirkef ve orospu çocuklarını birkez daha bize göstermiş maç. yahu ben böyle eziklik görmedim. adam galatasaray berabere kaldı diye taşşak geçiyor, seviniyor lan. bu nasıl bi kompleks, nasıl bi kafadır?! ruh hastası mısınız olm?