bugün

entry'ler (690)

orospum

yeni nesil yazarımız. çok yakında ban yiyecektir.

sözlük yazarlarının itirafları

cunubum.

tek kelime ile yazarların kendi tanımı

(bkz: cenabet).

plakası amlı olan araba

sahibi ağır kevaşe olan araba.

orijinalinden güzel olan cover lar

ane brun - big in Japan.

sözlük yazarlarının meslekleri

fizyoterapist.

oyuncak koleksiyonu yapmak

benim hobimdir. Ama oyuncaklar küçük olacak. böyle bir kaç liralık oyuncaklar. kenarda kuytda kalan unutulmuş oyuncaklar * ilerde bakıp vaay bir zamanlar bu da vardı dyebileceğim.

look at the tabela

Uzun uzun yazılan entrylerin okunmayacağını bilmeyen çaylak yazar.

küçükken yanlış bilinen şeyler

yaratmakla doğurmayı karıştırırdım. Bazen beni Allah doğurdu, yada annem yarattı gibisinden şeyler söylerdim.
çok şükür çarpılmadan gelebildik bu günlere sözlük.

kız kardeşin bakire olmadığını söylemesi

1 saniye duraksadım... salıncaktan düştüğü gün, yerdeki boyaya düştün
onlar kan değil diyerek kandırmamı...
Erkek arkadaşıda gelen kanı kan değil o pipime boya dökülmüş diye kandırmıştır artık

kız kardeşin bakire olmadığını söylemesi

peste sikileceğine indir donunu yatakta çatır çatır sikil demeni beklerdim kardeşim. Bu yaptığın yobazlık. Kardeşinin zarını neden korudun o kadar...

çamaşır makinesi izlemek

eve çıkmış 3 öğrenci arkadaşın zar zor aldığı 2. El makinayı ilk yıkaması için terlik ve çoraplarla doldurup karşısına geçmeleri yarım saat izlemeleridir. Bir de bu anın videosu vardır ki yıllar sonra izlenir gözler dolar.
Not: başa gelmiştir.

atatürk ü dünya lideri yapan özellikleri

sebebi şu şarkıda belirtilir:
Atatürk yoktu. Düşman çoktu. Atatürk geldi. Düşmanı yendi. Bu güzel yurdu. Bizlere verdi.

17 yıl okuyup bi sike yaramamak

17 yıl beyniyle değil sikiyle okumaktan kaynaklıdır. Kişinin okuyuş amacı sikidir ki okul bittikten sonra sikinden başka bi boka yaramaz.

kronos

Zeus'un babası. Prometheus'un oğlu. Duyduğu bir kehanet sonucu yerine çocuklarından birinin geçeceğini öğrenir ve doğar doğmaz çocuklarını yutar. Zeusu annesi kurtarır ve zeus Kronosu tahtından indirir. Indirirken çok afedersiniz taşaklarını da kesmeden duramaz bizim zeus. bu taşaklar ege denizine düşer ve denizi döller. (hocam deniz hiç döl tutarmi demeyin fantazi kurmuş adamlar) ve afrodit doğar. (bkz: yunan mitolojisi)

bir kızdan göğüslerim lokum gibi diye mesaj almak

Zeus'un babası. Prometheus'un oğlu. Duyduğu bir kehanet sonucu yerine çocuklarından birinin geçeceğini öğrenir ve doğar doğmaz çocuklarını yutar. Zeusu annesi kurtarır ve zeus Kronosu tahtından indirir. (bkz: yunan mitolojisi)

casablanca

70. yılı şerefiyle bugün izlediğim antika film. Belki 2. dünya savaşına karşı duyduğum ilgiden beki ingrid Bergman'ın o güzel yüzünden belki de Antikalardan hoşlanmamdan kaynaklanan sebeplerle çok da beğendim. Yapanın ellerinden öperim.

facebook ta ota boka yorum yapan insan

bir de akraba olunca çok uyuz olunur. dayı amca teyze vs. ise olmadık şeye saçma bir yorum yapar laf edemezsiniz silemezsiniz. rezil olduğunuzla kalırsınız.
10 saniye sonra gelen edit: dayım tam şu an aynı durumu yaşattı bana!

delibaş mehmet

ilkokul tarih öğretmenimizin anlattığını göre bilmem kaç senesinde bilmem ne okulunda ders verirken öğrencilerinden birisinin dedesi olduğunu öğrenmiş bu delibaş mehmetin. bize anlatmıştı ve bayaa hayret etmiştik. zira kimileri derki Atatürk zamanında isyanlar çok sert bir şekilde bastırılmış bir kişi için koca köyler kasabalar yakılmıştır. Hocamın anlattığı olaydan bu şeyi uyduranların aslında nasıl bir fitne peşinde olduklarını çıkartabiliriz. Zira isyan çıkaran adamın çocuğuna ve çocuğunun çocuğuna dahi dokunulmamış

sevgilisi olan sakat

başlık açan arkadaşın beyin özürlü olduğu düşünülürse sevgilisi olmadığı veya varsada "özsaygısız" bir sevgili olduğu anlaşılır.