bugün

kulaktan kulağa dolaşmaya başlamış olan 2007 yılına damgasını vuracak olan konser. *

artık şu geliyor bu geliyor haberlerinden sıkılmış biri olarak gerçekleşmesini temenni ettiğim konserdir ayrıca.
"gelseler de gitsek" denilesi konserdir. gelirler mi acep?
an itibarıyle belirtilen tarihte Kuruçeşme Arena'da yapılması kesinleşmiş konserdir,ayrıntılı bilgi için http://www.evanescence.com/tour.asp adresine bakılabilirdir. Lakin aynı ayda Şebnem ferah'ın da Kuruçeşme arena konseri olduğu düşünülünce hangisi için bütçe ayırmam gerektiği gibi bir ikilem içimdeyimdir, gönül sanki zaten kaç yılda bir geleceği belli olmayan evanescence konserine meyletmektedir. fakat bir soru vardır ki o da mali şartlar bunu kaldırabilecek düzeyde midir? Zorlanarak bu şartlar ne derece düzeltilebilirdir? Ertesi ay ekstre nasıl gelecektir? vs. vs. gibi konular kafamı meşgul etmektedir. Ammavelakin tabii ki insanın ömr-ü hayatında kaç defa evanescence konseri izleyebileceği sorunsalı insanı baştan çıkarmak hususunda bir numaraya oynamaktadır. *
Reha Muhtar üslubu ve burundan konuşma tonlamasıyla gidip gidilemeyeceği hakkında tıpkı ''Acı var mı acı?'' gibi ''Para var mı para?'' sorusuyla öğrenci milleti adına sorgulanması gereken bir hadisedir * Çünkü gidilmesi konusunda hemfikir olunmasına karşılık,''gidilebileceği'' konusunda bir fikir birliği sağlamak zor gözükmektedir * Bilet fiyatları henüz açıklanmamışsa da yüksek olacağı öngörülmekte v 150 ytl civarı olacağı beklenmektedir.
yapılacağı yerin, evanescence resmi sitesinde Karuscsme Arena olarak yazıldığı konser.
75 ve 175 ytl bilet fiyati olan konser.

(bkz: oha)
amy lee'yi sahne önünden doya doya izlemek için 175 ytl bayılmanız gereken konser.

tabi sahne önü biletlerinin 175 ytl olması "yaa kilo aldı, çirkinleşti zaten o. en önden izliyicem de noolucak" şeklinde lakırtılar yapmanıza neden olabilir.
götik hatun avlama günü için ideal bir organizasyon.
kuruçeşme arena da gerçekleşecek konser,bir ilk olması sebeptir ki uç fiyatlar göze çarpmakta.
gnçtrkcll sayesinde 2 kişilik davetiye kazanılıp gidilebilecek konser.

(bkz: solinari)
bilet fiyatları an itibariyle 90 - 175* YTL dir.
üniversitedeki ev arkadaşımın, gnctrkcll sayesinde 8 adet bedava bilet kazandığı konser. gnctrkcll günde 150 bilet veriyordu. günün ilk biletini kazananlar da amy lee'ile tanışma fırsatını yakalıyormuş.
fiyatlara 'oha' denilesi, 'gelen kitleye bir nevi filtre görevi mi gördürmek için acaba' diye polyce düşündüren * yine de birsürü alakasız insanın üstün reklam nitelikleri sayesinde cebini bir nebze anlamadığı bir şekile-şekilde boşaltacağı organizasyondur. grup iyidir, güzeldir, yine de bir bakmak gerekir o ayrıdır.
alt 'grup' diye belirtilen hayko cepkin'in yerine gripin konmuş denendir. *
arkadaşımın gitmesi gereken bir düğünü olmasaydı parasızlığa inat, birlikte Kuruçeşme Arena'nın kapısında dinleme girişiminde bulunmayı düşündüğümüz konserdi. Artık bir on yıl sonra gelirler, biz askerliği yapmış çoluğa çocuğa karışmış oluruz, maaşımızdan artırdığımız paramızla gideriz lakin o zaman da kafa sallayamayacan ki o yaşta, lanet olsundur. ayrıca: (bkz: paranın gözü kör olsun) *
muhtemelen şu sıralar ortalığın yıkıldığı konserdir.
gitmeye değmeyecek konserdi. götik yuvasıdır şimdi orası..
o gruba 90 ytl hatta 175 ytl verenlerin aklından şaşacağım organizasyondur. Git hakkı bulut dinle hiç değilse şarkıları Türkçe hem gerivokalleride güzel ***
gitmis kadar olunan konser. faati sayesinde telefonla gripinden sensiz istanbul a dusmanim ve evanescence'den my immortal'i dinleme sansi yakaladim. keske orda olsaydim dedim ic cektim ya yine de canli canli amy lee'nin o guzel sesinden en sevdigim sarkisini dinleyebildim konser alaninin atmosferini yakalayabildim.*
"kulaktan kulağa dolaşmaya başlamış olan 2007 yılına damgasını vuracak olan konser" denilen konser. bedavaya bilet bulup zorla götürüldük arkadaşlar tarafından. bir gün önceki daft punk konserinin ışık gösterisinden sonra bir ışıklandırma bu kadar kötü mü olur demiştir deli gönül.. o değil ama sevenlerinden özür dilerim ama çok üzgünüm maalesef bana göre y.rrak gibi bir konserdi. arkalarda takıldık karı keseceğiz hepsi 15 yaş altı. iki tane tek başına gezen bulduk efendim çok afedersiniz taş gibiler kafaları da güzel hallice. bekledik nasıl tanışalım derken onlar da lezbiyen çıktı inanırmısınız. tıpkı amerikan filmlerinde gibiydim. içki pahalı, tanışıcak hatun yok. müzik rezalet. etraf apaçi dolu. kategorize etmeyi sevmem insanları ama tiksindim ya. bir konser bu kadar mı kötü olur?

hıyar hatun bir de "ay kent beliv aym in istanbıl" dedi iyice nevrim döndü..

rezaletti. tam bir rezalet..

not: pahalıya bilet alan arkadaşlara söylemem gereki ki dışarıda 40 milyona bilet satan tipler vardı..
rofl ve solinari kişileriyle beraber iştirak edilen konser. tek kelimeyle harikaydı. hele bir de, gnctrkcll'den bilet kazanıp; sahne önünden izlenildiği zaman harikalığı kat kat artan konserdi. amy lee'ye söyleyecek zaten bir şey yok. müthişti. gözüme çarpan diğer isim ise will hunt'tı. çok psikopat çaldı şerefsiz. weight of the world ile başlayan ve seyirciyi inanılmaz derecede gaza getiren evanescence*, kanımca harika bir performans ortaya koydu. fallen'dan everybody's fool'u çalmamaları, yaş ortalamasının oldukça düşük olması, konser kuyruğunun yaklaşık 1 km uzunluğunda olması gözüme çarpan bazı detaylardı.

edit : şebnem ferah ve seçkin piriler de izleyiciler arasındaydı.
bi kucak para alınıp bi saat süren konser,gidenlere geçmiş olsun.
bir saat on dk. sürmüş sanırım... gidemediğime pek pişman olmadıgım konser bir de;
http://www.youtube.com/watch?v=oKckUpBom8c&NR=1
amy lee'nin bring me to life'ın introsunu piyano yerine klavye ile çaldığı konserdir - ki iyi ki gitmemişim.
% 90' ın turkcell tarafından sağlanan biletle seyrettiği konser.