bugün

entry'ler (1351)

ekşi kapanınca ekşicilerin uludağ a sığınması

suadiye de espressolab açılmış geldim oturdum. Gunler sonra disari ciktim. Eksi kapandi falan da evden cikmadigimdan farketmedim cok, zira wifi da hala var eksi. Oturdum actim mobilde yok amk. Ugrasamicam vpn falan. Aklima geldi yillar sonra sifre de ayniymis 13 sene sonra bi entry girip cikiyorum.

Pek de bi sikim yokmus. Hos orjinali de pek farksız degil.

uludağ sözlük

rezalet bir sözlük. aylar sonra dönüp iki bir şey yazalım dedik. yazdırmadı harika moderatör fan fin fon. takip etmiyorum.

moderatörler kim lan?

mis gibi formata uygun, legal inci sikerr başlığımı neden sildiniz?

söyleyin!

shannon brown

sözlük yazarlarını gereksiz tartışmaya sevk eden genç.

ayrıca smaç yarışmasında kötü smaç basınca zavallı oluyor. hm.

ulan be evladım maçta değil adam, birebire gitmiyor, atletik özellikleri kuvvetli diye adam güzel artistik bilgiye sahip olmak zorunda mı?

yiyosa sen zıplasan öyle. yarrraam.

cirkinordekyavrusu

(bkz: kes lan)

not: gaizka mendieta

yarrak

bildiğin yarak.

radioactive rain

http://sozluk.sourtimes.o...ow.asp?t=radioactive+rain

buraya tıklayınca varlığını hatırlıyorsunuz.
sırf bunu yazmak için aylar sonra buraya girdim. mesudum.

ha ben kendim yakalayamadım ama işte sozluk sağolsun. ekşi sozluk.

sabri sarıoğlu nun kaleyi düşünmesi

yeni bir olay.
hakan ağbisi gönderildiği ve ona pas veremeyeceginden mütevellit olsa gerek.

arsenal in mehmet topal a 7 5 milyon avro vermesi

everton'ın verdigi 10 milyonu kabul etmeyen galatasaray'ın kabul etmeyecegi aşikar olan rakam.
takıma yakın kaynaklar topal'ın; "bırakın beni gideyim" sözlerine ragmen kendisini yükselişte bir yıldız oldugu yönünde ikna etmesi ve en azından yeni stadda bir maça çıkana kadar galatasaray forması giyecegi yönünde gelişmekte. te. te.

uludağ sözlük

an itibariyle sağ tarafında cıbıldak cıbıldak kızlar gördüğüm mütemadiyen "seksi hatica, ankara" yazan başlıklarla şoke olduğum sozluk. google linklerinin yerine bunların koyulmayacağını tahmin ettiğimden sanıyorsam bilgisayarım spywaredir, trojandır bunların etkisi altına girmiş olmalı.

şu garibana bir el uzatın. nedir ne değildir, tehdit altındamıyım yoksa sozluk hakikaten böyle reklamlar aldı mı, sayın yazarlar bir yardım eli uzatın. bak tırstım şimdi.

(bkz: noluyo lan)

edit: aha bak şimdi de yanıp sönüyor, your computer may ne infected with spyware diye.

dtp linin elini sıkmayan emniyet müdürü

bir sürü gerizekalıyı birbirine düşüren anlamsız bir hareket. sanki birileri sürekli böyle hareketler yapınca hayat bambaşka bir yere gidiyor?

ne süper hümanist aşırı sevgi dolu bir kelebegim ne de gerizekalı hıyarın tekiyim. ama yani anlayamıyorum adamın yaptığı hareket yanlış. niye biliyor musunuz?

çünkü sizin gibi gerizekalılar anlamsız yere birbirine giriyor. anlamsız yere birbirine girmek gerginliğe yol açıyor. sonra gündem degişiyor felan.

ayrıca be adam sen de madem sıkmayacaksın adamın elini madem bu kadar hasassaın git taksimin ortasında kamp kur de ki "şudur budur" ya da inandığın şeyler için elinden geleni yap.

bu hareketler ne ama?

oeh.

murat kosova

iyi bir yorumcu.
sizi maçtan koparıp anlattıgı şeyi dinlemeye itebiliyor bazen. duyumlarıma göre premier ligi çok severmiş. kim sevmez ki? kraldır bizim premier. hızlı, mücadeleci bir o kadar sert bir o kadar da tekniktir.

sonra bir de turkcell süperlig var. italyan futboluna eşit seviyede taktikal sıkıcılıkta aralarında ki tek fark bizimkilerin savunma yapamıyor oluşu.

evet bir de alex diye bir adam var. bir de eoberto carlosla lincoln.
başka bir numarası yok.

olur da belki bir gün seyir zevki veren güzel bir lige dönüşür. tıpkı 10-15 sene önce olduğu gibi.
yemişim avrupa da başarıyı biz göze güzel gelen spor seviyoruz.

di mi murat abi?

tarzan ince dallarda

ironiden anlamayan nesle aşina degilim diye bie laf vardı, bana onu anımsatan arkadaş.
hani sozluk dili ve türkçenin birlikte kullanımı konusunda bir kaç örnek var bizim kullandıgımız yoksa türkçenin .mına koymak? haşa.

öyle bir niyetimiz olmamıştır.

(bkz: kentaçdis)

kim deal

akabinde tekrar pixies e dönen kadın.
dandy warhols bir şarkı adamıştır kendisine. o kadar iyi çalar. ya da sadece karizmatik bir duruşu vardır bilemedim.
gigantic isimli güzide pixies şarkısını söyleyen kişidir.
ikizi felan vardır bide..

kevin durant

çaylak sezonunda aldığı o dakikalarla ve şutyüzdesine bakarsak eger "hayır olmamış" diyebilecegimiz çaylak.
yani ligden herhangi bir guarda o kadar imkan tanı az çok aynısını yapar. şu ana kadar ekstra bir şeyini göremedik.

joker futbolcular

michael essien.
başka da kalmadı zaten.

al horford

tj ford' un agzına çakan insan evladı.
iyi de yapmıştır yıllardır patlama bekledigimiz calderonun tj fordsuz torontoda patlamasına yardımcı olmuştur.

bir de çaylak sezonunda 10 civarı rebound ortalaması tutturmuş ki enteresan.

bear mccreary

battlestar galactica adlı dizinin müzikal işlerinden sorumlu güzide composer.
son bölümde çalan all along the watchtower cover'ı pek bi lezzetlidir. yirim.

jason kidd

şahane pasör, gelmiş geçmiş en iyi ribaundçu gard.
buna karşın oynadıgı takımların sürekli az sayı atması ve genel olarak yenilmesinin tek sebebi kendisinin skor özürlü olmasıdır.

steve nash le arasında ki fark budur. nash kendisiyle beraber bir takımı oynatır. kidd akıllıca paslar atar. estetik durur. takımı yenilir.

ha yetenek yok mu? kimsede olmadığı kadar var ama bu hırsı toplasan 60 maçta bir gösterir..

dtp lilerin operasyon bolgesine cadir kurmalari

televizyondan bir şeyler izleyip gaza gelen güruhun sürekli bir şeyleri savunması ama eylem olarak hiçbirşey yapmamasını ve bazı şeyleri eleştirmesinin karşısında bana göre yanlış da olsa gidip tavrını koymuş olan insan grubudur.

hani kendini ateşe atan cinsten. galeyana gelen kalabalıkları kaybettiren türden.

imkan olsa da bi çadırkent kursanız karşısına keşke degil mi. medeni insanlar gibi oturup tartışsanız.

enteresan hakkaten.

ülkücülerin kafa tokuşturarak selamlaşması

ülkücülerin hepsinin umut sarıkaya karikatürlerinden evrimleşmiş adamlar oldugunun bir göstergesidir.
ayrıca her dövdükleri goministin, kafayı yemesinin akabinde salaklaşıp ocaklara katılıp onlardan biri haline gelmesi durumuda var. aman diyim. ülkücüden kafa yemeyin. zombi gibiler lan..

ayrıca bkz:

(bkz: tkpcilerin mitoz bolunerek çogalması)