spotify

1. 4 2
    "dünyanın müziği, anında, basit ve ücretsiz" sloganıyla çıkan harika program, site yada ne derseniz...

http://www.spotify.com adresinden alınan ücretsiz bir üyelik ve indirilecek programla istediğiniz müziği anında dinleme şansınız oluyor. yalnız türkiye'den henüz üye alımı yok. ne demeye başlık açtın demeyin, bir proxy kullanarak siteye girerseniz üyelik alabilirsiniz. posta kodlarını internette bulabilirsiniz. bu azimle yola çıkarsanız bu keyfi siz de yaşayabilirsiniz.

durun bir dakika, az kalsın unutuyordum, bir de davetiyeye ihtiyacınız var. donanımhabere bakın, orda bulabilirsiniz...
  2. 1 1
    saykodelik bir olgu. gelecek için insanı şimdiden heyecanlandırabiliyor.
  3. 1 1
    özel günlerini yakalayabilirseniz davet almadan üye olunabilecek online media player. birçok sanatçı ve albüme erişim mümkün, premium account unuz varsa tadından yenmez. ah bir de arada çıkan reklamlar olmasa...
  4. 0 0
    last fm'e bin basan şukela bir şey. yemeyin de yanında yatın.
  5. 2 2
    Nasıl bu kadar hızlı stream yapar diye ağızları açık bıraktıran saygı duyuları program.
    Hani çift tıklarken birlikte başlıyor o derece, bir de sen böyle bir programı bedava kullanıyorsun ba ba ba.
  6. 0 0
    ilahi birşey olduğuna inandığım player.
  7. 2 2
    arkadaşlarınızla ortak playlist hazırlayabileceğiniz, o playlisti birlikte kullanabileceğiniz müzik dinleme programı. *
    (bkz: nereye gidersem gideyim playlistim yanımda)
  8. 0 0
    http://www.sharemyplaylists.com/ ekürisidir, şükeladır.
  9. 0 0
    hayal gibi bir oluşum. resul balay ve ajdar dışında ne aradıysam buldum. ışık hızına oldukça yakınsayan da bir hızı var.
  10. 0 0
    deli gibi davetiye aratandır.
  11. 1 1
    Üyelik konusun da zorlanacaksınız. Yapmanız gereken youtube den "spotify" diye aratmanız orada video ile gösteriliyor. Oradan üye olun daha sonra sanırım 1 gün boyunca dinleyebiliyordun. Gerisini de siz halledin. Last fm kadar iyi olmasa da iyi be gene de.
  12. 1 -1
    grooveshark'tan sonra pabucunu dama attırandır.
  13. 0 0
    11 saat sınırı getirmiştir.
    Nerden çıktı bu anlamadım.
  14. 0 0
    bir türlü giriş yapamadığım oluşum.vpn proxy her şeyi yaptım amma velakin giriş yapmak için bilgilerimi yazdığımda login failed diye bir hata alıyorum.
  15. 1 0
    bir seferlik ip değiştirip üyelik alınınca ip yi eski haline döndürdükten sonra bile alınan üyelikle giriş yapılabiliyor.
  16. 0 0
    tunnelbear programı sayesinde facebook hesabınız ile sınırsız (reklamlı) üyesi olabilirsiniz ve istediğiniz arşivi dinleyebilirsiniz.
  17. 0 0
    amerikada üye olup kullandığım muhteşem müzic box oluşumu. ama ne yazıkki ülkemizde desteklenmiyor. zira benim üyeliğimede türkiye ye gelince ulaşamaz oldum.
  18. 3 3
    mükemmel bir şey, müziksever herkese tavsiye etmeden duramam. indirin bir tunnelbear bir de proxy switcher bulun (çünkü 15 gün sonra ip kandırıkçılığı yaptığınız ortaya çıkacak, bunun için 14 günde bir ip değiştireceksiniz) kurun ve zevkine varın.

not: sanırım az önce çok pis reklam yaptım, kusura bakmayın.
  19. 1 -1
    çok saçma bir müzik şeysi.
    düzenli biriyim o yüzden bana ters. neyin nerede olduğu belli değil karmakarışık. kendi platlistimi yapar media playerımdan dinlerim.
  20. 0 0
    Her şey çok güzel bilgisayarda müthiş dinliyoruz yeni şarkılar, gruplar öğreniyorum ama mp3 playerımıza da atmak istiyosak http://spotydl.com/ adresinden indiriyoruz. Daha sonra ister bütün playlisti ister o an denk gelen şarkıyı spotify'den bu programa sürükleyerek indiriyoruz. Sokakta spotify yok malum.
  21. 0 0
    beni benden almış müzik programı . winampdan acsam bu kadar hızlı acmaz sanırım . türkiyeye geleceği günü sabırsızlıkla bekliyorum . en premiumunu alıcam sırf teşekkür etme acısından .
  22. 0 0
    yabancı grup ve şarkıcıların çok şikayetçi olduğu program. albüm satışları vs bu gibi programlar yüzünden dibe doğru iniyormuş.
  23. 0 0
    dunyadaki tum muzik ve sarkilara ulasmanizi saglayan, her turlu ortamda kullanima uygunlugu bulunan web muzik oynatici.

su anda Turkiye'de kullanilamiyor. Sahsen yurtdisindaki arkadasimdan benim icin bir hesap acmasini rica ettim ve o sekilde kullaniyorum. macbook'a bir app olarak indi, ordan direk itunes gibi kontrol edebiliyorum, klavyedeki oynat ilerlet tuslari da app'i kontrole edebiliyor.

en guzel ayrintilarindan biri arkadaslarinla ortak listeler olusturabilmek bence. dusunsenize arkadasinizla olusturdugunuz bir sarki listesi ve her yeni sarki eklendigine size haber veriyor.

umarim bi gun turkiye'ye de gelir de adam akilli kullaniriz, cunku kullanmaliyiz, sonucta herifler kahtali mice'nin bile albumunu koymus, bu bosuna degildir herhal...
  24. 4 -4
    korsan seven emek hırsızı dümbüklerin bayıldığı site. evet.
  25. 1 1
    türkiye'den de artık üyelik almaya başlayan, artık türkçe müziklerinde bulunduğu güzel zımbırtı.