bugün

ses'i ve gözleri etkileyici hatun kişi..
şişman, normal güzellikte sesi olan, gereğinden fazla abartılmış kişi.
sebnem ferahin ikizidir. herkez pek bilmez. bring me to life sarkısı ile yurdum turkiyesinde bilinir. sesi de benzer güzelliği de.
özellikle slow şarkıları beni neredeyse ağlatacak kadar* içten ve acıklı okuyan pek bi beğendiğim hatun. Bu arada asıl adı amy lynn lee dir. *
şebnem ferah'la olan ses benzerliği "oha" dedirtcek boyutta olan hatun.
canli kayitlarda sürekli nefesi kesilen, sesinin de normal güzellikte oldugu anlasilan hatun kisi. sarkilari iyidir netekim.
abartı derecesinde ün yapmış dandirik bir solist
ortalama bir güzelliğe sahiptir bu bayan.estetik açıdan pek güzel sayılmaz fakat yine de sevimli gelir gözüne insanın.sesi de hoştur,güzeldir ama fazla abartıldığı da gerçektir.piyasada bu tip bayan vokal bulmak o kadar da zor değil.
bence çok güzel bir sese sahip olan , aşırı güzel olmasa da ayrı bir havası olan hatun kişi.
aşık olunası bayan...
Bu hanfendi piyasaya cıktıktan sonra yurdum kızlarındaki değişim dikkatimi çekmedi değil. Hepsi köpekler gibi göz makyajlarına burunduler. Cadde kızları bir anda rock ve alternatif muzık dinlemeye basladı. Ahh ah biraz kendiniz olun be canlarım. *
aç bi erkekle aynı klibi paylaşmaktan kaçınmayan superwoman.
gothic insan.
Amy'nin asıl adı Amy Lynn Lee.

13 Aralık 1981'de doğmuş, dolayısıyla Yay burcu *
Istakoza alerjisi var.
Issız bir adaya götüreceği şey bir piyano.
En sevdiği film "Nigthmare Before Christmas"(üstelik bu bir çizgi film=).
En sevdiği zombi filmi "Dead Alive".
En sevdiği 80'ler şarkısı Wham'ın "Everything She Wants". Bu şarkıyı 5 kez karaoke söylemiş.
Amy gri ve mavi lens kullanıyor.
Doğal saçının rengi açık kahve ve doğal gözleri parlak yeşil.
Boyu 1.57
Lisedeyken koro ve dramada aktifmiş. Hatta kendine "Choir Nerd" diyor. Yani koro ineği gibi birşey!
Amy, 13 yaşlarında şişmanmış. Çocukken veteriner olmak istiyormuş. Eğer Evanescence'de olmasaymış hemşire olurmuş veya çocuklara yardım amaçlı bir kurumda çalışırmış. Yaşam felsefesi:Kendini Sev! Babası Dj miş annesi de 4 çocuğunu yetiştirmekle meşgulmuş(yani ev hanımı=) Fast fooddan nefret ediyormuş. Kendi kıyafetlerini kendisi dizayn ediyormuş. Kendini 3 kelimeyle ifade ediyormuş: Eşsiz,Sempatik,Anlaşılmaz. Bir de doğaüstü güçlere inanıyormuş Amy Lee.
ismini 70lerin şarkısı 'amie' den almış.
West Mount Beach, Florida da büyümüş.
Resim yapmayı ve yazmayı çok seviyor.
Amy iyi bir aşçıymış.
En beğendiği aktör Giovanni Rabisi.
Sigara içenleri hiç hoş bulmuyor.
Mariah Carey dinlediğini itiraf ediyor.
Çocukluk çağındayken ona Ames ya da Amers derlermiş.
Büyürken idolü Michael Jackson 'mış.
evanescence = amy lee
Amy Lee "Call Me When You're Sober" klibinin sonundaki bakışıyla beni benden almıştır. Yok böyle bi bakış.
şişman olmasa çok daha güzel ve çekici olabilecek gothic hatun kişi.
dinlerken izleyebildiğiniz ender hatunlardan biridir.
lithium' la mest eden vokal.
michael jackson hayranıdır. bazı konserlerde michael jackson t-shirtleri giyer.
http://www.youtube.com/watch?v=p1Y9ccRg7gw linkindeki performansıyla beni dahada büyüleyen evanescence grubunun solistidir.
kornun freak on a leash şarkısını kornun solisti ile birlikte söyleyerek bir şarkının ne kadar berbat edilebileceğini kanıtlamış sesi güzel tombulca evanescence solisti.
duru bir güzellik ve sese sahip, küçük ama dev kadın.
kliplerinde fark ettiğim kadarı ile dolma parmaklı hatun. bide kocaman gözleri var bunun.

(bkz: piyanon olayım çal beni)
inanılmaz tatlı göğüsleri olan dost.