bugün

entry'ler (1051)

descartes in var mısın yok musun a katılması

uzun ihsan efendi'nin kutusunu açması gerekir.

gaziantep te paralı şifre ile derse girilmesi

toplumun bazı kesimine ekmek dağıtmayı sosyal devlet anlayışı olarak gören bir hükümetimiz varsa ve bu hükümetimiz kendi partisinden olmayan bir belediyenin idare alanındaki tüm herkese belirli bir miktar suyu ücretsiz dağıtmasını sosyal devlete anlayışına uygun bulmuyorsa, gayet yaşanabilecek hadisedir.

atma ziya diyorduk ama ziya'nın dedikleri oluyor gibi.

21 yaşına kadar cinsel deneyimi olmamış kız

en çok zevk alacağı yaşlarda deneyim yaşamamış kızdır.

erkekler yapıyor da zina olmuyor çapkınlık oluyor kızlar yapıncamı bişeylık oluyor?

street fighter karekterlerinin bugunku meslekleri

bir rivayete göre zangief'i akp kabinesinden bir bakan adam dövdürmnek içi. pardon koruma için almış.

çan eğrisi

ösym'nin de sınavlarında kullandığı sistemdir. söz gelimi öss'de en yüksek neti yapan eleman her zaman 300 puan alır, o yüzden mevcut yılın sorularını görmeden şu kadar net yapsam yeter gibi bir hesaba girmek yanlıştır. dolayısıyla iyi hazırlandıysanız soruların zor gelmesi sizin lehinizedir.

şarap peynir

yanına tandırda yapılmış ekmek konulmalıdır.

karizmatik kız arkadaş

mevcut sevgili karizmatik yapılamıyorsa aranması gereken sevgilidir.

özllikleri ise:

-az konuşcak
-öz konuşcak
-sesi ne kalın ne ince orta ayarda ama sesin frekans karakteristiği yüksek olcak
-düz saçlı olacak (uzun kısa farketmez)
-dik yürüycek
-gülmeyecek, gülümseyecek
-dar giyincek (vücut hatlarını belli eden anlamda dar değil)
-abartılı makyajı olmayacak
-boyu 1,70 civarlarında olacak
-spor ayakkabı kesinlikle giymeyecek, hatta mümkünse kot pantolon dahi giymeyecek

liverpool besiktas maci hatira tisortu

demek ki adamlar beşiktaşı takıyorlarmış, burdan bu çıkar. şahsen ben bir klup yöneticisi olsam ve öyle bir organizasyonda bir takımı 8-0 yensem utanırdım, üzülürdüm ve böyle işlere girişmezdim. bu kadar mı düşülür yani.

kendi alanında en iyi olan web siteleri

4 üniversite dolaştım böyle işlevsel web sitesi görmedim.

http://www.ilef.net

dünyada üç çeşit insan olması

insanları tartışanlar
olayları tartışanlar
fikirleri tartışanlar.

kitab i mukaddes

duyarsın ama asla anlayamazsın. bakacaksın ama asla göremeyeceksin.
kin gözlerini sonsuza dek kör etmiş. güneş bu ışığı alacak
ve yıldızlar gökten düşecek.. karanlık çağlar başladığında,
gözlerini açacaksın ve geri döneceksin bana
o zaman sana barışı vereceğim.

gibi bir kısıma sahip olan kitaptır, söz konusu kısımı ise pentagram 92 yapımı trail blazer albümünde kullanmış olup mehter marşının üzerine hakan utangaç korkunç sesiyle okumuştur.

(bkz: no one wins the fight)

bc rich warlock

metin türkcan'ın kullanamdığı alettir zira türkcan elyapımı bir gitar kullanmaktdır.

bu gitarla distortion kapalıyken dahi uygun tonlamalarla birçok grubu çalabılırsınız. sesi çok serttir, palm mute yaparak 5li* kalın mi basarsanız bildiğiniz davul sesi çıkar.

ankara üniversitesi nde yemek boykotu

boykot sona emriştir, işcilerin yüzü gülmektedir, öyle ki yemek alan her apolitik insanlarla bile birşekilde muhabbet etmekte, onlara teşekkürlerini sunmaktadırlar.

ilce semt takimi tutanlar

çoğu magandadır hatta ayyaştır.

kpss ye genel kültür sorusu tavsiyeleri

Neo-liberal politikalar seyretmek amacıyla Türkiye limanlarını hangi iktidar satmıştır?

a)60. Hükümet
b)61. Hükümet
c)62. Hükümet
d)63. Hükümet
e)64. Hükümet

ahlak sadece din ile insanlara öğretilebilir

hüseyin üzmez'i görünce doğruluğunu yitiren önerme.

planet waves

penalarına parmak tutma noktası eklemelidir zira elden kaymaktadır.

gün itibariyle boykottan bahseden gazete küpürleri, fakülteler içinden çıkarak tüm kampüse yayılmış ve ağaçların dahi arasına bant çekilmek suretiyle etrafı doldurmuşlardır.

bana mutsuzluğun resmini çizebilir misin

ampul çizerim diyerekten yanıtlayacağım önermedir.

Ankara üniversitesi cebeci kampüsünde başlayan ve tüm kampüslere yayılan boykottur. işçilerin işten çıkarılması ve sağlıksız, porsiyonu az yemek çıkarılması boykot edilmektedir. görünüm itibariyle tam katılım söz konusu olup, boykotu tertip eden şahıslar ve bazı destekçiler de evlerinden yemek getirip isteyenlere dağıtmaktadır.