entry'ler (23)

13 nisan 2013 kdç karabükspor galatasaray maçı

memleketime güveniyorum ilk yarıda gayet güzel oynadılar aslanlarım.

seninle konuşmamız gerekiyor diyen sevgili

seninle konuşmamız gerekiyor diye yazılır, seninle ayrılmamız gerekiyor diye okunur.

bir babanın yapabileceği en büyük şerefsizlik

şükürler olsun ki ben değilim ama bir arkadaşımın hikayesi. önce annesi bir adamla evlenir ve bu adamdan bi oğlu olur sonra bu adam kadını aldatır ve boşanırlar sonra bir adamla daha evlenir ki bu adam arkadaşımın babasıdır bu evlilikten 1 çocukları olur sonra adam birden çeker gider bu arada ilk eşinin babasına kimse bakmaz ve eşi gittiğinde onu evine alır. yıllar sonra adamdan haber gelir adam almanyada bir kadınla evlilik hayatı yaşıyordur. kadın bunu duyunca boşanma davası açar
Şimdiki durum ise şu: Kadın -annesi- hala boşanmaya çalışıyor adam hala o kadınla yaşıyor evde ise eski eşinden olan erkek çocuk, arkadaşım, annesi ve eski eşinin babası beraber yaşıyorlar. daha ne olsun.

nihat doğan ın sıtkı görçiz den yediği ayar

efenim burdan hak edene ayarın kralını veren abimizin önünde eğiliyorum.

askerdeyken sevgiliden ayrılmak

kuzenim askere gitmeden önce bir kıza aşık olur ve askerde kızın adını koluna dövme yaptırır.ve geri döndüğünde kız evlidir.

sevgiliye armağan edilecek en güzel şarkı

karbeyazdır ölüm

en etkileyici sezen aksu satırları

ben sende tutuklu kaldim
kendi hayatimdan caldim
yedi cihan dolandim
bana misin demiyor

ayrica

ayrilik aman olumden yaman.

küçük çocuklardan yenilen ayarlar

kardesim:bana su getirir misin cok susadim malum bugun cok yoruldum.(salondaki 50ye 10 sehpayi silmistir.)
zwy123:ama askim ben de cok yoruldum.(ki evin her yerini ben temizlemisimdir.)
k:amasi mamasi yok getirilecek dedim.
Bi an kendimi askeri kampta sandim
Edit: kardesim bunu yaptiginda 3 yasindaydi.

ajdar

sahdamarimla beni benden almistir. ne atardamar ne toplardamar sahdamarimsin sen benim
baska bi yeri de soyle bi felaket:
sah sah sah dam dam dam ar ar ar sah damarimsin sen benim

çocukken öldüğü hatırlanan kişiler

illa unlu olacaksa kemal sunal
yok degilse oz kardesim.

hırsızın yanlışlıkla öğrenci evine girmesi

bu gibi olaylar zaten sadece yanlisilikla olur. bi seyler bagislayabilir.

love me back

Gayet iyi buldugum sarkidir. Tarzina da uygun, iyi olmus.

kendini pepee şarkısı söylerken bulmak

Acilen yuksek bir yer bulup dunyaya verilen rahatsizliktan dolayi ozur dilenip yapilmasi gerekeni yapmak.

facebook ta ilişkisi var yapınca babanın beğenmesi

Eger kiz cocuguysa gel seni bi seveyim tarzini agir bi sekilde tasiyan harekettir.

obsesif oldugunu ogrenmek

Deli olmadiginizi ogrenip bir oh cekmenizi saglar. Takintilariniza ad bulabilmissinizdir ve artik rahatsiz veya hasta laflarina boyun egmek zorundasinizdir. Yine de artik deli olmadiginizi bildiginizden icten ice sevinirsiniz.

türk insanına has hareketler

doneminde en zor is olan seyi basarip istanbulu fethedebilmek, canakkale savasinda dunyaya turkun ne oldugunu gostermek, 3 cadirdan 3 kitaya yayilabilmek gibi seyleri bir turkten baska kim yapabilir. Kendinizi bu kadar da dusurmeyin ama.

en çok gıcık olunan insan tipi

cok merakli olan ve herkesle alay edip kusuru olmadigini sanan insandir. Kusursuz kul olmaz efenim.

hz muhammed in çocuk sevgisi

ateistlerin anlayamayacağı, değerli bir şey. o'nun (sav) insanlara sevgisi çocuklarda daha büyüktür.

yazarların şu dakika ellerinde bulunan şeyler

klavye ve su bardağı.

canım istanbul

necip fazılın istanbul'u ne denli sevdiğini ve tanıdığını gösteren muhteşem dizeler bütünü.