bugün

entry'ler (626)

sözlüğü bırakmak

2006 dan beri bırakamamışım.

my life without me

--spoiler--
bundan 10 yıl önce çok depresif bulduğum için ann bomboş evin içerisindeyken kapatmıştım. izlemedim. o zamanlar da ölüm haberini aldığında 23 yaşında idi bana kocaman geliyordu. iki çocugu vardı. yaşanılabilecek her şeyi yaşadığını düşünmüştüm ann in.. ve ölmeyecek olma umudunu yaşamıştım. şimdi ilk haberi aldığında öleceğinden emin izledim. hiç ağlamadım aslında kendimi sorguladım çoğu anında. güzel bir filmdir. yabana atılmayacak türden iyidir.
--spoiler--

sözlük yazarlarının itirafları

victoria's secret mankenlerinin showunu izleyemeyen kızları anlamıyorum. * hayır madem izleyemeyecek kadar ucubesin azıcık gözünün ucuyla bakta ilham al.

grey s anatomy

* son bölümü izlerken * sanki ara verecekler kesin bir ara olacak diye izledim kapadım ve 2 ay ara verileceğini öğrendim. *
bu dizi gerçek hayatı yansıtıyor kanımca hiç bir şey doğru düzgün gitmiyor hiç bir şey mutlu sonla bitmiyor onun için seviyorum ben bu diziyi gerçek hayat dedikleri bu. pembe dizilere gerek yok. hayatta ölüm var, hayal kırıklıkları var, başarısızlıklar var mükemmellik yok. hayatta mutlu olduğun yegane anlar bile bir gün sonlanacak hissi var bu dizide de öyle işte. *

neşeli tur

bu tur için gerçekten ne yazsam bilemedim ne kadar kötü olduğunu anlatmak için kendimi yoramayacağım bile mümkünse uzak durmanız gereken bir turdur. ama kısaca anlatmak gerekirse kalitesiz, plansız işini iyi yapamayan acemi bir tur. zaten bu gidişle üstündeki acemiliği atamadan kapanır. kalitenin ve başarının süreklilikten doğacağı bilincini benimseyememişler. bir kere paranı verdin mi bir daha sizinle işinin olmayacağını düşünüyorlar fakat reklamın en güzeli kulaktan kulağa olanıdır.eğer bu şekilde devam ederse maalesef adını duyuramadan yok olup gidecek.

sözlük yazarlarının itirafları

bir şey olumlu olsa dişimi kıracağım. *

yüksek lisans

bütün yaşam enerjinizi alan bir şey. *

sözlük yazarlarının itirafları

kendimi su katılmamış salak gibi hissediyorum. tamam süper zeka olmadığımın ve sıradan biri olduğumun farkındayım da salak gibi hissetmekte fazla oluyor bazen.

grey s anatomy

meredith'in cümlelerinin can yakacak derecede haklılık içerdiği dizidir. nitekim 8x2'nin sonu da bu şekilde bitmiştir.

--spoiler8x2--

Gerçek aşkın sizi kalbinizden vuracak, dünyanızı aydınlatacak ya da onu mahvedecek tek şey olduğunu sanırsınız. fakat sonra, anne olursunuz.

--spoiler8x2--

sözlük yazarlarının itirafları

gelinlerin, gelinliklerinin altına spor ayakkabı giymesinden nefret ediyorum. * esofmanlarının altına topuklu ayakkabı giyip yürüdüklerini düşünüyorum eğleniyorum onlarla. geçiyor sonra.

sözlük yazarlarının dinlediği şarkı

buena vista- chan chan *
http://fizy.com/#s/14yxe0

bir rüzgar esti

kısacık şarkıdır. *

sözlük yazarlarının itirafları

ben tavuk seviyorum dedi, ben kırmızı et seviyorum diyemedim. ben bisiklet sürmeyi seviyorum dedi, ben motorsiklet sürmeyi seviyorum diyemedim. *

sözlük yazarlarının itirafları

gülşenin sözde ayrılık klibini izlemeye bayılıyorum *.

grey s anatomy

sezon finalinde karev yine yapacağını yapar,

--spoiler--
karevle yakınlaşan sarışın bayan: tell me not to go to africa
karev: go to hell
--spoiler--
*

sözlük yazarlarının itirafları

geriye dönüp baktığımda has.tr dememek için kendimi zor tutuyorum. *

boyu 1 70 olup yakışıklı olduğunu iddia etmek

büyük yanılgıların içinde olmaktır.

bugün

teoman şarkısı. sözlerin iğrençliği şarkıyı daha güzel yapıyor.*
hayat koyu bir balgam
sert bir pornoydu dün

düzgün erkek düzgün kadın ilişkisi

soyadları düzgünse yaşanılabilir. *

iett personel otobüsünde tecavüz dehşeti

buraya yazılınca ne olacak, bir şey değişecek mi? tabi ki hayır. nasıl bir dünyada yaşadığımızı görünce mide bulantılarıyla karşılaşıyorum. haberin hepsini okuyamadım bile tam bir rezalet. bunun üstüne bir de açıklama yapıp hanımefendi de binmeseydi o hat otobüsü değildir falan bile derler inanırım. izlerkende gülerim. alıştık çünkü. sen iett ye şöför seçerken allahın kırosunu şöför yaparsan yol soran bayanın bile numarasını almaya cürret eder, takip eder, şansızsa karşısındaki tecavüz bile eder. biz böyle 5. dünya ülkesinde yaşıyoruz yazıklar olsun. ayrıca bu adamlara eğitim meğitimde verilmez alamazlar çünkü beyinleri başka yerde çalışıyor bunların. sonrada niye bizi küçümsüyorsunuz niye bizi dışlıyorsunuz diyorlar ne yapacaktık?