bugün

entry'ler (51)

sraw rats

etobur bir hayvandır. latince adı ''ereht did uoy thaw ees i'' dir.

gecenin şarkısı

reklamını s**timin sözlüğü...

hayattan tat alınan anlar

fişneli ıslak kek yenilen anlardır. deriyi soyduğun an. kabuk tutan yarayı tekrar kanattığın andır. bir yerlerini kanırtana kadar kaşındığın an. en güzelide dersi kaçırdım lo deyip saata bakınca daha çok varmış deyip uykuya döndüğün an. istemsiz bir sırıtma gelir böyle zamanlarda.

sözlük yazarlarının itirafları

yurt ücretine gelen zam dolayısıyla memleketime gidemeyeceğim. kredi almayacak kadar akıllı olduğum için üzülüyorum. ihtiyaç sahiplerine burs vermeyenleri bir kez daha kınıyorum.

ömür boyu uyumaya razı oda arkadaşı

arada dürtülmesi gerekendir. nefes alıyormu filan kontrol edin biz öyle yapıyoruz.

redhackin yayınladığı bakan telefonları

zaaaa diye sms attığım numaralardır.dakikam yok malesef.

ateistlerin açıklayamadığı iki başlı doğan bebek

başı olmayan yazarın trollük denemesidir.

mazgala ayak girmesi

ayakkabı düşerse komiklik derecesi artan eylem. sek sek oynayarak eve döndürebilir.

tost kağıdını buruşturup biten ayran kabına sokmak

sözlük beni izliyormu acaba diye düşündürebilen durumdur. elimde ayran kutusuyla kalakaldım.

herkesin artı oy almak için yazdığı gerçeği

gerçek olmayan önermedir. doğrusu çok fazla kişinin artı oy almak için yazdığı gerçeği dir.

çok kopuğum be , bide sabahları kuş sesi duyunca hayattan gerçekten zevk alıyorum.

televizyonda reklam çıktığında cinnet geçiren bir insandım. internetten 2 dakikalık video izleyecekken zorla açılan reklamları izlemek tecavüz gibi hissettiriyodu. bugün bankamatikte de karşıma reklam çıkınca kendimi kaybettim. çıkarttım uziyi ceketin iç tarafından boşalttım şarjörü. ortadan ikiye biçtim tabiri caizsse. alın reklamlarınızı sandalyeye koyun ve üstüne oturun.

yazarların şu an dinlediği şarkılar

Game of Thrones Theme (Cello Cover) - Single Break of Reality olan şarkıdır. süper şarkıdır.

eskişehir özdilek önündeki beyaz kız atkısını ben arakladım. ağzım burnum donuyodu kusura bakmayın. sahibine iade ederim ama ılık bi günde.

ilham kaynağı

bir çift eşsiz mavi göz olabilir. genellikle kişiden kişiye değişir ara sıra kesişebilir.

dude seriously

arkadaşım azıcık ciddi ol yav anlamındaki söz öbeği. bu hitap size ise erken doğmuşsunuz demektir , toplum size hazır değil.

ikinci el kitaplarda denk gelinen notlar

kimisi kitabı bırakmanıza neden olan notlardır. aldım kitabı (katil kim kitabı, gerilim, soru işaretleri filan) ilk sayfası yana yazmış adam ''katil coni''. anlam filan kalmadı tabi bıraktım.

menemen çekti canım bu saatte. eskişehirde nerde yenir bilen mesaj atsın lütfen. isterseniz beraberde gideriz yarın. menemen zirvesi filan yaparız. eheh.

müslüman ateist olursa tabiki öldürülmelidir

kıyaslamak için söylemiyorum ama herkes Atatürk kadar Türk olabilseydi ne yüce bir ülkemiz olmaz mıydı? Ama bir kendini Türk sananın yaptığı davranış tüm Türklere yıkılamayacağı gibi müslüman bir kişinin net olmayan çevirisinden doğru tüm islamı kötülemek ne derece mantıklıdır ? nefis nedir bilir misiniz anlamını ? Türklük te islamiyet te birer ideadır ve olaya ütopik yaklaşmamak gerekir.

sigaraya hayır

iyi yanı yoktur kötü yanı çoktur. lütfen başlamayın. özendirmeyin. bırakın.
http://images.wikia.com/a...asual_Outfit_-_Crying.png