entry'ler (25)

paladins

Paladinler.

islamla neden bu kadar ugrasirlar

Müslümanlığı Kur'an yerine insanlardan öğrendikleri için.

sağlıklı bir erkeğin özürlü bir bayanla evlenmesi

Büyük bir insanlık ister. içinde kocaman bir kalp taşıyan ve her zerresini insanlık üzerine harcayan insan yapar bunu. Anlayacağın her yiğidin harcı değil. Kimse isteyerek engelli olmadı ve kimse istemeden insan olamaz. Olay kalpte başlıyor.

kuaföre 180 lira vermek

Önündeki 2 yılı peşin vermek anlamına gelir.

playstation 1 oynamış efsane nesil

Crash diye bir oyun vardı. Hatta türleri vardı "badicoot, ctr" falan. Turuncumsu bir tilki baş karakterdi. Belki bilen 1-2 kişi bulabilirim.

sokak köpeklerinin araba parçalaması

Başka bir köpek arkadaşı araba çarpması sonucu ölünce bunu yapmaya başlıyormuş. Duyduğum kadarıyla böyle. Tabi Allah bilir.

bankada 50 bin tl paran olsa

Harbiden var mı diye gidip bi kontrol ederdim.

sevgiliyle sarılıp uyumak

Evlenince yapacağım eylem. Hayaliyle bile bir ömür yaşarım.

unutulmaz film replikleri

Suprise motherfucker.

1 70 boyunda erkek

Boyu yüzünden yargilanmamasi gereken erkektir. Kendi seçimi değil, kendinize gelin.

banyo almak

Yeni bir banyoya ihtiyacım yok, gibi bir espri yapsam çok basit ve itici olur dimi.

türkçe şarkılarda geçen mükemmel sözler

Giderek üzdün bizi zaman.

konuşurken insanın yüzüne bakamayan insan

Bunun bir çok açıklaması olabilir;
1-utangaç bir insan olabilir fakat günümüz insanlarında fazla olmayan bir durum
2-karşisindaki konuşurken başka bir şey anlatmak üzere anlatacağı şey hakkında düşünen insan
3-karşısındakini dinlemek yerine başka şeyler düşünen ve anlıyormus gibi anlamsız tepkiler veren insanlar "harbimi,oha,vallami,hıhım,yada kafa salla eylemi"

wifi ın vayfay diye okunduğu gerçeği

Biri bana mı seslendi?

simit ve peyniri aynı anda bitirmek

Son simit parcasiyla peynire yaptığın hamlede ya dibini sıyırır yada simite kıyasla biraz daha fazla peynir alırsın. Ben böyle bilirim.

yazarları an itibariyle mutsuz eden şeyler

Yurttayım, üşengeçliğimden okula gitmedim. Telefonum çaldı yarım saat önce, kiz arkadaşım. Rüyasında beni görmüş ve yanına gelmemi istiyor. 2 ay olucak bulusmayali. Minimum 500km uzakliktayiz. Param yok, durumum yok, özlemim fazlasıyla çok.

sigaradan babaya yakalanmak

Yakalandım. Sigara içtiğimi biliyordu fakat karşısında içmek ayıp olur sonuçta. Beni gördüğünde attığı o bakış ve 3 saniyelik bir bakışma tuhaf hisler uyandırdı ve elim istemsiz olarak küllüğe giderek sigarayı söndürdü. Oysaki yeni yakmıştım.

üst üste 5 kere hapşurmak

Müsait bir ortamda gerçekleştimmi rahatlatıcı olan birşeydir. Beni rahatlatıyor.

tecavüzcülere verilmesi gereken ceza

Cinsel organlarının ortadan kaldırılması. En güzel ve en tatmin edici cezadır.

1 aralik 2006 msn de kamerali sohbet zirvesi

kameram olmadığı için ulaşamadığım bir zirvedir.