bugün

entry'ler (17)

en hüzünlü cümle

Ekmek arası satan yerlerde duyulur 'mayonez kalmadı'

kızlar tipe önem verir mi sorunsalı

Sevgilimizin tipinin iyi olmasını tabiki isteriz, her kız ister, erkeklerde yanına yakışır bir kız ister herkes gibi tipe önem veriyoruz ama gelgelelim aşık olunca ne tip ne para pek gözüme gözükmüyo açıkçası öte yandan hem yakışıklı hem zengin biri bile olsa muhabbet etmeyi bilmeyince muhabbeti 5 dakikadan fazla uzatamayan biri olunca yakışıklılığının falan pek de bir değeri kalmıyor.

unutulmaz kezban sözleri

Şimdi numaranı siliyorum sende sil tamam mı bi daha da beni arama! Bb!

utandıran çocukluk anıları

5. sınıftayken benden hoşlanan bi çocuk vardı benden 1 yaş küçüktü o kadar sinir olurdum ki sürekli dövmeye çalışırdım falan. Neyse bi gün yine beni sinir etti bende kovalıyorum o arada merdivenlerden aşağı inmeye başladı bende artist artist bi yakalıyım seni görürsün nidalarıyla iniyorum derken ayağım kaymıştı o merdivenleri oturarak inmiştim.. O zamandan beri merdivende kimseyi kovalayamam.

yazın geldiğinin anlaşıldığı anlar

Ayağa karpuz çekirdeği yapışması.

eskişehir

1 yıllık özlemin ardından 4 gün sonra gideceğim şehir. Ayıca sağlık pidenin lahmacunuyla otogarın karışık tostu da ölümüne kapışır.

yarardan çok zararı olan arkadaş

Okul sınırlarında hoşlanmadığı erkek kalmayıp sizinde kısmetinizi kapatan arkadaştır derhal uzaklaşılmalıdır.

kadınların en büyük korkuları

Kilo almak.

twitterin artık sıkması

Bir de o gün nereye gidip kiminle yaptığını yazmak ve eski sevgilisine laf sokmak dışında bir şey yazmayan arkadaşın yüz yüze geldiğinizde 'yaa ben seni twitterdan takip ettiğam ama sen bana dönmediiğn takip etseneeağ tatlaağm' denilmesi üzere kırılmamasıdır, timelineda o şahısların tweetlerini her gördüğünde lanet etmektir. Bu da twitterdan soğutur.

ağlamanın yetmediği anlar

Daha 2 gün önce 'bir ara yemek yemeye gidelim mi çok özledim seni güzel kızım' diyen babaya olur diye onay verilip mutlu mesut ortalıkta dolandıktan 2 gün sonra morgda yatan cansız bedenini gördüğün andır, daha da kötüsü üzerine toprak atıldığını gördüğün andır, daha daha kötüsüde mezarının başında adını gördüğün andır her şey o an dank eder.

800 tl ile ev geçindirebilen baba

Bundan 10 yıl kadar önce 500 tl'yle ev geçindirirdi babam, ama hiçbir zaman yetmediğini yansıtmazdı öyle ki; ben küçükken zengin olduğumuzu sanırdım sonradan öğrenince hayallerim suya düşmüştü.

gizem karaca

Beğendiğim bütün erkeklerle aynı dizide oynadığı için sinir olduğum kızdır. Kahrolsun bağzı diziler.

yemesi eziyetli olan yiyecekler

Spagettidir, yıllardır ağzımı yüzümü batırmadan yediğim bi spagetti hatırlamıyorum. Bundan yaklaşık 6 yıl önce çatalla uğraş uğraş yine ağzım yüzüm batıyor gına gelmişti çatalı bırakıp elimle dalmıştım o kadar eziyeti çektiğinize değmiyor efenim yiyin elinizle işte.

her genç kızın hayali

Sıcak bir aile, limitsiz kredi kartı, %90 indirimli mağaza, 36 beden olmak, regl olmamak, hoşlandığı erkeğe yavşayan kızların ölmesi, gamzeli sevgili, lazer epilasyon, 2-3 yıllık tatil, masaj, canlı müzik dinlenilebilecek iyi bir mekan, her aradığında saatlerce konuşabileceğin yakın arkadaş, gardolaba sığmayacak kadar çok kıyafet..

Vs vs bu böyle uzar gider kısacası çok şey istiyoruz sorunluyuz biz.

en küçük kız kardeş

Şimdiye kadar toplasan anca 10 kere ekmek almaya yollamışlardır evlatlık mıyım acaba ben?

gelecekteki sevgiliye not

Şu an kiminleysen benimle olduğunda bu anın hesabı bir bir sorulucak gelecekteki sevgili.

bu yazıyı babama yazdım

Beklemediğim bir anda gittin hem gittiğin için sana hem engel olamadığım için kendime kızgınım sırf o ipi boynuna geçirdiğin için seni ömrüm boyunca affetmiyicem ama sırf küçükken en sevdiğin kızın olduğum için, birlikte güreşler yaptığımız için, bana ne olursa olsun doğru olanı seçmeyi öğrettiğin için, en önemlisi ilk ve tek aşık olduğum adam olduğun için ömrüm boyunca seni özliyicem.