bugün

entry'ler (12)

okulda sınıf değiştirmek

açıkçası başlığı açan arkadaşın ne türlü nedenden dolayı sınıf değiştirmek istediğini bilmiyorum. ama şu nedenlerden dolayı değiştirilebilir:
1- Sınıfta kopya çekip yakalanmak, ve öğretmenin ders vermediği bir sınıfa gitmek olabilir. Çünkü her o öğretmenle muhattab olduğunda seni öldürmek istiyormuş gibi rencide edici bir bakış atar sana. *tecrübe edildi*
2- Sınıf arkadaşlarının birer asalak yaşam biçimi olduklarını düşündüğünden olabilir.
3- Sınıfa uyum sağlayamamış olabilirsin.
4- Arkadaşın sınıf değiştirecek sende arkasından aynı sınıfa git.
Sıralayabileceklerim bunlar ama bunun sonucu eski sınıfın tarafından dışlanırsın ve öğretmenin yaptığı aynı rencide edici bakışları aynen eski sınıf arkadaşların yapar.

yine duşa soktun sözlük

sözlük girişindeki anadolunun böğründen kopa olan kıç gifidir buna sebep olan şey. saygılarımla.

küçük meme

tahta göğüs sınırına geçmedikçe hala işlevsel bir göğüs çeşididir.

bir kız geçerken nefes almamak

aşırı yokluktur. hele bu durum tüm kızlarda geçerliyse bu yokluk gazilyon katlarına çıkar.

rtük

tüm türkiye'nin ağzına ''ivit'' kelimesini yerleştirmiş olan ''türk malı'' dizisine cezayı basmış olan ellerinden öpülesi bir kurum.

aşkım bu kombin yakıştı mı bana diye soran kız

sevgilisinin aklı bu işlere basmayıp '' heaa guzel guzel'' demesiyle sokağa çıktığında insanların ona bakışlarıyla hüsrana uğrayacak olan kızdır.

down sendromlu olanlar benimle konuşmasın

(bkz: mükemmel olduğun için kendini şanslı say) onlarda senin gibi olmak istiyor. az empatikur be.

poposu büyük olanlara öneriler

tayt giymeyin. sakın giymeyin döverler.
(bkz: tayts tayts iz evriver)

sabahtan beri gördüğüm göt gifi

şuanda tüm abazaları 31 moduna almış olan gif. kurtulun lan şundan.

sevgilisine karşı cimri erkek

en az 45 metre uzağında yaşaması gereken asalak yaşam biçimi.

penti

aslında ne kadar pahalı olsada *bana göre* kaliteli bir iç giyim markası. Şu diz üstü çoraplarına bayılıyorum bide üzerinde istanbul desenli mesenli mus çorap çıkarmışlar hülö.

babanın mesleği ne sorusunu duyunca kaçmak

şimdi bana biri sorsa pederin meslek ne diye ben gidip diyeceğim ki ''tayyoşun inşaatta muhasebeci .s'' dışlarlar lan beni. olmaz olum söylemem valla olmaz. anan trt de çalışıyor baban türkiyeyi yakıp yıkan bi herifin adına vay anasını.