bugün

başlarda hoşa giden ama zamanla sıkan erkek tipidir. özelimiz de kalmadı yahu!!1! rimeldir allıktır anladık da kirpik kıvırıcıyı nerden biliyorsun be adam ?
oje numaralarını da tanır bu erkek. yemek yapmayı da iyi bilir.
-kuaför saçını yamuk kesmiş

diyen erkekten ne bir eksik ne de fazladır.

bütün dengesizler beni bulduğu için bu da beni buldu. dur bir de ney demişti?

-evet haklısın basenlerin var biraz kilo vermen lazım.

adamın gerekçesi de; napiyim mühendisim ben kusurları görmek benim işim.

bi siktir git allasen ya.
üstüne bi de "kız şadiye balyaj mı attırdın sen?" diye soruyorsa ortamdan derhal kaçmak gereklidir.

not: ahahahaha sen nerden biliyosun balyajı hacıt diye sormuş amcam. bi kaç kere attırdım da ordan.
(bkz: gizli gay)
makyaj malzemeleri çok büyük bir gizlilikle saklanmıyor ki, dünyadaki en büyük sır da değil. ablaları, kız kardeşleri, anneleri, sevgilileri olan erkeklerin bunları bilmeleri kadar doğal bir şey olamaz. bir rimeli, allığı, göz kalemini, ruju bilmek nasıl bir tuhaflık olabilir ki. ortada olan şeyler bunlar zaten.
kaleyi içten fethetmek isteyen erkek tipidir. Bu tip öncelikle kızlara kanka ayağıyla yaklaşır, sonrasında ilk fırsatta dudaklara yapışır.
avon'cu karısı vardır.
erkekler için çok gerekli bir bilgi değildir bence, öyle her şeyi bilip karışmamalıdır.
Eski sevgililerimin buyuk katkisi ile makyaj malzemelerimi ogrenmemi sagladilar. Cunku bazilarini yasaklamistim onlara bu sayede ogrenmis bulundum. Genel kultur oldu en fazla yarari bu bana.
Vurduruyordur.

Beybi!
hep danla bilic etkileri bunlar.
Kız arkadaşı çok fazla makyaj malzemesi aldırıyor demekki.
Sevgilisine sadık erkektir.
büyük ihtimalle kız arkadaşı sürekli kozvit.com üzerinden alışveriş yapıyordur ve eve kargolar geliyordur. kargo bedava zaten.