bugün

hayallerle yaşayan çocuktur.
Şu kısa formülle beklemesine gerek kalmıcakdır.
Hemen okulu bırakmış dayı oğlu yada amca oğlu aranır ,olay mübalağ sanatı kullanılarak nakledilir,okula geldiğinde nöbetçi den önce karşılanır ve gerisi dayı oğluna bırakılır.böylelikle,öğretim hayatı devam ederken,amacımızada ulaşmış oluruz.
Nadir örneklerin dışında liseli ergenlerin en büyük hayallerindendir. öyle sandığınız kadar kolay değil bu işler mirim. adamın dötünden kan alırlar vallahi.*
sonra üniversite kazanacak. bu seferde "mezun olayım analiz hocasını döveceğim" diyecektir.
okul bitince gider elini öper.
yapma genç etme genç! hayır müdürü dövme konusunda yapma etme demiyorum, yanlış anlama. döveceksen döv, ona karışmam. ama artistlik yapma genç, onu diyorum. daha bu yaştan bu hallerle 30 yaşında hele bir de başarısız olursan kompleks yumağı olursun başımıza. hele ki bir de seni orta seviyede bir yönetici falan yaparlarsa kazayla var ya, ağzımıza zıçarsın. o yüzden yapma genç, etme genç. rica ediyorum, bak insan gibi.
askere gidincede "ulan sivilde şu başçavuşu bir yakalayım ağzını burnunu kıracağım" der bu çocuk.
her üç öğrencimizden biri bu sözü kesin sarfetmiştir.
Okulu bitirene kadar müdür istifa eder.
http://cetince.com/wp-con.../abim-askerden-gelsin.jpg

(bkz: piç baattin)
eğitim hayatı müdür tarafından dövülerek geçen çocuktur.
bu lafı yıllarca sınıfın haşin delikanlı arkadaşlarından duyduk ancak hiçbir icraat yaptıklarını göremedik artık üniversite de rektör falan döver heralde.
bir diğer versiyonu arabasını çizeceğim diyen çocuktur.
okul bitince "la oğlum müdürü boşver okul bitti okul" demesi mümkün arınmış erkek öğrenci.
Başaranları da vardır.
Sonradan ya kuryeci ya da dönerci olurlar.
Hangi liseli açtı bu başlığı?
Zamaninda müdür odasinda ucan tekme yiyen cocuktur.
Türkiye de yetişmiş tüm liselilerden bir tanesi dir .Bilim adamlarımızın Adını KuarnomTuestoerTeen olarak adlandırdığı bu insansı varlıklar fiziksel olarak 15 ve 18 yaşları arasında hunharca büyürler ve yetiştikleri alandaki yetkiliyi dövme hevesi içine girerler . 21.yy tarihinde hiç biri başarıya ulaşamamıştır . ilgili canlının resmi .

görsel .
teskeremi alayım uzmanı döveceğim, beni işten atsın patronu döveceğim diyen çocuktur, hiçbirini dövmeye g*tü yemez aslında ama amacı gururunu kurtarmaktır, bir de seni bulacağğğm oğlum diyenler var dayağı yedikten sonra, e burdayım lan niye arıyorsun gel dersin, topukları g*tüne vura vura kaçar, memleketimin acayipliklerinden biridir işte, gerçi 6 yaşındaki çocuk bile atar gider edebiyatına başlamışken onların abilerinde bu gereksiz özgüven haklı bile durur.