bugün

entry'ler (6)

1 85 boyundaki kız

sırık lakabıyla anılabilir. ayrıca uzun vs gibi lakaplarlada çağırılabilir.

türkler vs kürtler

1000 yıldan fazla beraber yaşamış şimdi bölünmeye çalışılan kardeş milletlerdir. bölmeye çalışan ortadan ikiye bölünsün.

ders çalışmak için gerekli olan motivasyon

ruhi çenet ve o korkunç sesi https://www.youtube.com/watch?v=YnAgYZ9OicU

hz muhammed neden kendi sözlerini yazmadı

çünkü hz muhammed (s. a. v) okuma yazma bilmiyordu. bir antlaşma metninden hz muhammedin ismi silinmesi gerekiyor ve hz ali ben silemem diyor sonra hz muhammed orayı bana göster ben siliyim diyor. yani okuma yazması yoktu. zaten okuma yazması olmayan bir zatın elinden böyle belağatlı bir kuranı kerimin gelmesi o kuranı kerimin kutsal bir kaynaktan geldiğine bir delil değil midir?

kürtlük belirtileri

kürtlük belirtileri ana babanın kürt olmasıdır. tıpkı diğer ırklar gibi. türklük belirtileride ana babanın türk olmasıdır. diğer kötü özellikler cahillikden başka birşey değildir. elektrik faturası ödememekle kürtlüğün ne alakası var? kürt düşmanlığına bir son verilmesi gelmedimi sizcede? onlarca kürt arkadaşım oldu ve çoğuda sıcakkanlı ve sevdiğim insanlardı. her millettten kötü özellikli insan çıkabilir ama bunu millete yayamazsınız. kürt ve müslüman kardeşlerimi seviyorum aramıza ayrılık tohumu ekmeye çalışanlarada allah belasını versin diyorum. not : kürt değilim, ana karadeniz baba çerkez

counter strike global offensive

türk olarak sanırım ilk defa yabancı içerikle youtube kanalını açtığım oyun. şu aralar oyun indirimden yeni çıktığı için hile cümbüşü kol geziyor. o hile yapanların hepsine tek tek selam ediyorum. son rank güncellemesiyle globalda 50-60 wini olan arkadaşımı lem e düşüren, beni fazla etkilemeyen oyundur. bi ara globala çıkmıştım sonra reflexlerim alınmış gibi oynadığımdan 10 maç falan kaybettim şuanda lem-supreme sınırındayım 2-3 maç kazansam supremeye çıkarım sanıyorum.

ayrıca geçen attığım flickshot ace ten sonra yaptığım videoyu 30-40 kere izlemişimdir.

video >> https://www.youtube.com/watch?v=5u-HKio5Pjw

not : kişisel yt kanalı içeren link