bugün

entry'ler (121)

küçük ve sevimli oyunlar

Süper Mario gibi insanı çocukluğuna atan Oyunlar.

kızların rüyalarını süsleyen erkek ünlüler

Çağatay Ulusoy, Burak Özçivit

ilgisiz erkek

Aşkın aklı göte soktuğunun en büyük kanıtıdır, Odun aramaz sormaz sen koşturursun peşinden bulunmaz hint kumaşı havasına girdikce girer , göt tavan! Sende seversin de seversin köpek gibi ama elden de bişey gelmez... Ben böyle bir adamla evlendim .. Sonra mı? kendim onun gib oldum o şimdi köpek gibi peşimde .. oh olsun

en samimiyetsiz sözler

Takma kafana.

sözlük yazarlarının itirafları

Hayatımda yer alan kimseyi sevmiyorum, yapılan hiçbir haksızlığı unutmadığım için nefret etsemde insanlara sahte samimiyet gösteriyorum buna ailem dahil. Kendimden başka kimseyi sevmediğim için alıp başımı tanımadığım bilmediğim bir şehire taşındım , ailemle ne zaman konuşsam özlemiş ayaklarına yatıyorum ama hepinizin canı cehenneme beni bugüne kadar hep yanlız bıraktığınız için zerre kadar ne hissettiğimi önemsemediğiniz için canınız cehenneme. Kendimle çok mutluyum köpeğim çiko yetiyor bana. Anne- babamla boşanman tamamen senin suçun hiç onda arama hatayı beni kendi zevkin için küçük yaşta babasız bıraktın baba- diğer çocuklarına milyarlar harcarken beni piç gibi ortada bıraktın ve şimdi biricik kızım ayağı yapıyosun bana, anane- bana baktın doyurdun besledin ama bi kerede olsun beni kendi zevkine göre yetiştirmeye çalışmasaydın en azından dayak aymasaydın.... neye sahipsem kendim çabaladım yaptım artık ölseniz bile bahane bulup gelmem. Saolun

evrim sürecinde erkek meme uçlarının yok olmaması

erkeklerin meme uçlarının olmasının sebebi ana rahmindeki ceninin cinsiyetinin 3. ayda belli olmasıdır, ilk 3 ay içerisinde tüm organlar meme uçları dahil geliştiği için bebek o ana kadar cinsiyetsiz oluyor ve daha sonraki evrelerde cinsel organı gelişiyor . Yani meme uçları geliştikten çok sonra erkek yada kız olacağı belli oluyor bir bebeğin.

Erkekteki Meme uçlarının evren sürecinde yok olması için bir sebep yok çünkü doğa biyolojisinde gelişim süreci böyledir.

bütün meyvelerin az da olsa yuvarlak olması

Uzaya çıkan Astronotların bulduğu cevaptır bu adamlar yerçekiminin olmadığı yerde su boşaltıyolar su yuvarlaktan başka hiçbir şekile girmiyor sebep ise nesnelerin olusumu esnasında bir baskı altında olmadığı sürece yuvarlak şeklini almak en basiti olduğundan bu şekli alıyor yani dörtgen şeklde büyümek örn. meyvelerin. genetiğinde yoktur yani serbest iradesi olan her nesne evrenin şeklini yuvarlak şeklini alır çünkü farklı şekillenmek için bir sebep veya unsür yoktur .

5 liraya yenilebilecek en doyurucu şey

Mantı derim ben. Bi daha acıkmıyo insan sanki ve bu havalarda hem yoğurt hem tuz takviyesi için sağlıklıda.

ben bu yazıyı komşuma yazdım

Sevgili karşı komşucuğum neden ben her eve girdiğimde kapının gözünden beni dikizliyosun işin yokmu senin ? Gece 2 de eve girerken seni yatağından kaldırıpta beni dikizlemeye sürükleyen o güç nerden geliyor arkadaşım?

Madem çaktırmadan bakıyosun bari o takunya misali ses çıkaran terliklerini çıkarda öyle dikil kapının arkasına bende farketmiyim değilmi?

karpuz kabuğu

Reçeli süpermi süper olan büyük yuvarlak meyvenin dış dışmı.

sahiplenmeden sevmek

(bkz: Hayranlık)

iğrenç reklam sloganları

Kesinlikle Seda Sayanın oynadığı Halı Reklamlarıdır .

adamın amına koyan enstrümantal şarkılar

ömer faruk tekbilek - i love you Gece gece afakanların basmasına neden olan konser .

kendini bazen çok çirkin hissetmek

Acı gerçekleri bir sürede olsa kabullenebilen saf ruh hali.

ingilizce bilmeden ingilizce şarkı dinleyen kişi

Birde bunun dinledikçe efkarlanan örnekleri görülmüştür.

deveye diken insana siken

iktidar partinin seçim başlığı olması gereken bir atasözü.

Ak Parti - Deveyi diken insanı siken yaranır - Hedef 2023.

uçağa cenabet binip uçağı düşüren terörist

kıçımı yıkamamakla 300 kişiyi öldürebileceğini zanneden zihniyet.

biri benden bahsetti

Mesleği Ebe olan bayanların sıklıkla dile getirdiği cümle.

otobüs gelince yere atılan yeni yakılmış sigara

Yarım saat otobüs beklenmiştir ha şimdi geldi ha gelecek tedirginliği ile o ızdırap içinde geçirilen geçmeyen dakikalara artık cana tak edipte yakılan sigaradan bir duman alınması ile otobüs gelir evet sözlük işte o an düşülen ikilem içler acısı olur bi yandan o belki 54 yetim hakkını üzerinde barındıran taptaze sigarayı atsammı yoksa o zavallı ezik harekete davranıp yanmış ucu koparıp sigarayı pakete geri koymakmı .. bu seçenek otobüsteki insanların pisliksin sen bakışıyla ızdıraba dönüşebilir buram buram yanık kül bok karışımı kokmakmı yoksa... amaaan sıkıldım.

(bkz: never ending story)

atatürk e söylenecek tek söz

Sana çok ihtiyacımız var.