bugün

entry'ler (7)

öğretmenlerin 4 ay tatil yapması

onlar atanabılıyor mu lan sızı kandırmışlar bıze tatıl cok kanka dıye puahhahah.

kendinizi 5 yıl sonra nerde görüyorsunuz

işe alım sırasında baş belası bır sorudur. ki bu soruyu duymak ıcın en az 16 yıl okumak, yabancı dıl bılgısıne de son bır caba ıle azerıce yazma ezıklıgı ıcınde olmamak, mümkünse bır de traş olmak gerekiyor. Son sart turk kızlar ıcın gecerlı puhahagaha

amasyalı olmak ama amavrupalı olamamak

Üniversite sınavına girerken kendisinden buyuk beklentısı olan su on sırada oturan kız aramızda mı? bak eger burdaysan ınsanlar amasya *Avrupa kaydırmasını nasıl yapmış bak artık ağlama sen bacım.

baklavanın yanında ayran içen kız

Candır lan. Sevişmeyin evlenın, sevın lan onu. Eski sevgilim muamelesi yaptım ama kendisini pek tanımam doğrusu.

gecenin sözü

Sabah çıkarken çöpleri al. kanka hazır ayaktayken şunu bır elden ele wc'ye doğru uzatın be.

tramvayda dudaktan öpüşen çift

hah işte o çiftlerden erkek olanını dövebilirdim bügün. özgürlük kavramını yanlış anlayıp hdp'nin kapanması gerektiği söyledi tramvayda. sonra hdp'nin ne olduğunu bıle bılmeyen salakla öpüşmeye başladı. bu ne perhiz what is this?

ne mutlu insanım diyene

Yüzeyselliği çağrıştıran bir sözdür, ben diyemeyip bizin içinde kaybolmuş, kankalarla takılırken son bir çaba ile opportunızm.