entry'ler (9)

suriyeli erkekler

Başlıca özellikler ; Abaza , testosteron hormanları yüksektir ayrıca vatanlarını savunmayan korkaklardır .

suriyeliler için bugüne kadar harcanan para

Onlarla okullar yapar geleceğimize yön verebilirdik veya daha iyi yerlerde kullanabilirdik. inşallah ileride unutmazlar suriyeli'ler yaptıklarımızı .

balık burcu erkeği

O benim hemen kendimi anlatayım. Ben bakımsız, asosyal, kızlarla konuşamayan , pısırığın tekiyim belkide ben kızlar yüzünden oldum bir kız beni gerçekten sevseydi ben onla sonsuzluğa koşardım ama maalesef kızlarımızın hedefleri başka yani demek isteyeceğim balık erkekleri duygusal ve romantik olurlar ama korkaklardır.

karı kız konularında başarısız erkek

O benim ama nasılmı hikayemi anlatim.
Ben çirkin demesemde bakımsız , evden dışarı çıkmayan , ev-iş arasında mekik dokuyan birisiyim. Çoğu kıza karşı şansımı denedim ama olmadı. Cünkü kızlar güçlü , saygı duyulan , bakımlı ve cüzdanı kabarık insanları seviyorlar ve bende maalesef pısırık birisiyim ve hala bunun çözümünü arıyorum.

bi suriyelileri avrupa salıyorduk ne oldu o iş

Kardeş bizim götümüz yemez o işlere bence umutlanmayalım. Bence en iyi suriyeye göndermek.

bir öğrencinin üniversitede minumum aylık masrafı

1000 lira
-Yurt 700
-yeme-içme 200
-cafe ye gitme 100

dursun özbek

Eğer gomis bu sene gol kralı olamazsa ve belhanda'da fayda sağlamazsa galatasaray fena bir kazığa oturacak.

halk plajında kadınları taciz eden suriyeliler

Bu ülkeye girmeleri zaten baştan saçma ve riskliydi. Bakın şuan 4 milyon nüfüsları var ve doğurdukça doğuruyolar ileride kalkışma yaparlarsa şaşırmam bence tez vakte kadar ya avrupaya yada suriye'ye savaşmaya göndermeliyiz

chp neden sevilmiyor

Çünkü bu halk 1960-1970 ler de çok çekti CHP'den. Şimdide güvenemiyolar aynısı tekrar olur diye.