bugün

entry'ler (105)

sözlük yazarlarının en sevmediği huyları

Salaklığa tahammülüm yok.
Bakıp göremeyen, okuyup anlamayan, konu hakkında hiçbir fikri olmamasına rağmen çenesi susmayanları hiç haz etmem.

Durum böyle olunca dostum az, düşmanım çok oluyor malumunuz.

game of thrones internetten kaldırılıyor

(bkz: you have no power here)
Koçum burası internet sen neyi nerden kaldırıyorsun?

1 yaşında ergenliğe giren hindistanlı bebek

Köse arkadaşlarına gösterip, 3 aylık bebek bile sakal bırakıyor siz hala elisabeth diyebileceğin türden bir haber.

intihar etmeme nedenleri

GoT falan izliyorum. Sonra arada güzel filmler falan da çıkıyor, yaşamak güzel yani.

yahudi olmak suç mu

görsel

zorla düğüne götürülmek

5 dk etraftakilere selam verilir, ilk fırsatta en yakındaki internet cafeye kaçılıp bütün akşam oyun oynayarak geçirilir.

söylemesi keyifli ingilizce kelimeler

Extinction.

Anlamı da söylenişi kadar güzeldir.

kız kankanın memesini değdirip gülmesi

(bkz: kesin verecek)

dincilerin cevap veremeyeceği sorular

Kendinizi direkt cehennemde bulsanız neden cehennemdeyim diye sorardınız, bu yüzden dünya var demiş birkaç arkadaş.
Bu dediğiniz, allahın insanlık tarihi boyunca milyarlarca insanı sırf cehennemde sonsuza dek işkence çekmesi için yarattığı anlamına gelir.
Bu bana mükemmel bir yaratıcıdan çok, yolda gördüğü karıncaları sebepsizce ezip öldüren 5 yaşındaki çocuk planlaması gibi geliyor.

the judge

Geçen yaz internetin olmadığı bir vakit bilgisayarı karıştırırken bulduğum ve ne ara indirdiğimi düşünürken izlemeye koyulup çok beğendiğim bir filmdir.

Bir akşam yalnız başınıza yanınıza kahvenizi alıp izlemenizi tavsiye ederim. Herkese göre olmayabilir fakat uyandırdığı duyguların yeri ayrıdır bende.

cnbc e izlemiş efsane nesil

Bugün dil bölümünde okuyorsam cnbce sayesindedir. Okuldaki hiçbir hocanın bu kanal kadar yararı olmadı bana.
Düşündükçe zaman zaman duygulanan nesildir efenim.

islamiyetin mastürbasyona bakış açısı

Ahirette eliniz hamile kalır mazallah.
Gibisinden bir bakış acısıdır.

aşk acısından daha kötü olan şeyler

Yurtta internet olmadığından kütüphaneye gidip 3 saat oyun indirdikten sonra geri gelince oyunun çalışmamasıdır.
Öyle bir vurur ki sana, sanki bir anda 10 yıl yaşlanmış gibisindir.

titanik deki rose vs skyler white

Paramı skyler'a yatırıyorum.
Ayrıca gatsby'deki baş orospu da bu karşılaşmada olmalı diyorum.

kürt erkeklerinin genelde zor dayak yemesi

1v1 kavgada mitoz bölünüp durumu 1v10 yapabildikleri içindir. Doğrudur.

kadınların dövülebileceği durumlar

Bir kadın size vuruyorsa, ağzını yüzünü kırabilirsiniz.

Günümüzdeki feministler sağolsun erkeklerin hiçbir durumda kadınlara el kaldırmaması gerektiği yaygın bir inanış oldu.

Bu yüzden her yerde tartışmanın ortasında gidip erkeğe yumruk atan kadınları ve karşılık vermeyen erkekleri görüyoruz. Erkek de aynı şekilde karşılık verince suçlu oluyor.
Neymiş, biz daha güçlüymüşüz.

Madem biz daha güçlüyüz, sen gerizekalı mısın? Otistik misin ne boksun? Senden güçlü birine neden sataşma gereği duyuyorsun?

Uzun yazıșımdan anlayabileceğiniz üzere bu konuda çok dertliyim sözlük.

herkes nickine yakışanı yapsın

görsel

sanat eseri gibi olan popo

Ateisti imana getirtir.

çirkin bir kadını güzel gösterecek şeyler

Açık konuşmak gerekirse tipsiz bir kızı kurtaracak detay yoktur.

istediğin kadar dekolte bırak, güzel giyin, boya kovasına kafanı sok, hiçbiri uzun vadede işe yaramaz.

Elbette sizi de seven çıkar, fakat acı gerçek bu.

tipsiz erkeği yakışıklı gösterebilecek detaylar

Sakal düzgün çıkıyorsa o iş bitmiştir zaten.
Ayrıca duruşunuz da çok önemli, güvenli ve kendinden emin gözünün.