bugün

entry'ler (41)

ülkü ocağına girip biji serok apo diye bağırmak

eceli gelen itle caminin aynı atasözünde buluşmasına benzer .

hoşlanılan kızı 32li tuvalet kağıdı alırken görmek

biten tuvalet kağıdını genelde bayanlar alırlar.Erkeklerin ancak bitik mukavva ruloyu görünce aklına düşer,genede kadın alır.Şaşırılacak bir durum değil benim için.

ilk buluşma için kızlara öneriler

iyi yada kötü; kendiniz olun.Rolden role zorlamayın kendinizi ilerde.

uzaylı bulmak için 100 milyon dolar vermek

suya yazı yazmak derlerdi eskiden.

18 yaşına kadar sevgilisi olmayan erkek

sanırım sevgilisi olmamıştır,kız arkadaşları değil.

starbucks a gitmeyen kültürsüz erkek

ben günübirlik uğrarım.Oraya getiremediğim ama kültürünün k' sine yetişimiyeceğim dostlarım var dişarda.Ölçü starbucks'mış gibi başlık açmak saçma baştan gençler.

gece 2 de sözlüğe giren kızın amacı

gece 2 de sözlüğe giren erkekle farklı bişey aranmamalıdır.uykusuzluktan...

1 60 boyuyla sözlükte takılan kız

ortalama jokey boyu 130-155 (kesin) ve milletvekili maaşını bir-iki koşuda götürenler var.sözlüğe gelince ; insan beynini kullanabildigince insandır gençler.NBA' de oynayıp oynamadığıyla değil.

ilk buluşmada sinemaya gitmek isteyen erkek

başbaşayken zorlananlarda görülebilir ancak bu rahatsızlık. Sinemalarıda apart gibi gidilir-ellenir-okşanır- ... gibi görmek de ne ?

sözlük yazarlarının yaşları

43. yaşlandık beaa.

babetten yeni çıkmış kadın ayağı kokusu

babetten ziyade çakma (nike,adidas,new balance vs. vs. ) ayakkabılar çoğaldı çoğalalı kızların ayakları da kokmaya başladı.giymeyin lahn şunları.

sevişirken dinlenebilecek şarkılar

Nilüfer: Ara sıra bazı bazı...

bi em vi diyen arkadaş

com. tr gibi uzantıdaki comu kom okuyup tr'ye te re demek nekadar normalse ( kom diyosan devamına ti ar demek gerekli kabul etmek lazım) bi em vi demeside o kadar normal. Sonuçta anlıyosan ne demek istediğini. Farklı okunuş diyince Euro'nun üstüne yok bence.

trt de atatürk e hakaret edilmesi

Trt = Tayyip Radyo Television. Normal yani yapmaları. ilkelerimize sahip çıkalım gençler. Düre dümbüğe bırakılacak ülke yok bizde. izlemediğim kanaldı sildim a.q'un kanalını...

makarna bile yapamayan yeni nesil kız güruhu

Domates + biber + soğan + ne eklersen ekle = Yemek. bence öyle bi kız yok makarna yapamıyacak. Haa bide yemekten yana biraz sıkıntıları olup pasta - kek -tatlı işinde muazzam olanlarıda bir hayli fazla.

sözlük yazarlarının memleketleri

Kayseri.

sigara içen kıza kötü gözle bakan toplum

kadını sürekli bastıran, erkeği sürekli kışkırtan gerizakalılık seviyesinin orta kısmında bir durumdur. Sigara cıs, pantolon ı ıh vs v çoğalır gider böyle. 11 yaşında erkek çocuğu içerken en fazla Baksana lan piçe gülerek, kadınlar içerken ya keş, ya motor.

orgazmdan daha zevkli anlar

bol acılı yemeğin üzerine çayla birlikte içilen sigara.

yazarların polislerle yaşadığı anılar

sigaram bitti gece yarısı. içmeden de uyunmuyor içenler bilir. Tek açık yer terminal kaldığım yerde. oda en az 1,5 km. Bi baktım polis otosu. Islık çaldım durdular. Hayırdır? Sigaram bitti abi madem polis halkın kötü gün dostu, verin bikaç çöp siz arabayla terminalden alırsınız. Al lan mk'un manyaa. Biz karını filan kestinde teslim olacan sandık o gelişinle.

ilişkiye girilebilecek hayvan türleri

Catwomen.